IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
21. zář 2009

tak tady chtěj vědět,kdy a jakou školu máš a co umíš

dadous
21. zář 2009

teda vlastně mlada je pořad 😅

lenkacar
21. zář 2009

medu poprvé mi bylo 12 pak 14 a pak 16let ..viděli jsme se po 2letech ..

meduna
autor
21. zář 2009

ajo,tak konečně to někdo napsal 😀

nadis.h
21. zář 2009

Holky já nikdy nikam nechodim. Tihle mojí práci co mám teď jsem si našla tak, že jsem poslala životopis na všechny hotely co existují v Lib a čekala kdo se ozve.. 😝

lenkacar
21. zář 2009

když mě bylo 14 a jemu 16let tak mi poprvé strčil jazyk do huby a dostal takovou facku ..to se nedá zapomenout 😀 😀 😀 😀

lenkacar
21. zář 2009

nadi jako poštou nebo faxem ..bože ještě kupovat známky ..

nadis.h
21. zář 2009

Fuj já se poprvé líbala asi ve 13i..u popelnic...Ten kluk měl zaracha tak řekl doma, že jde s košem... 😝 😀 Byl to hnus teda...

meduna
autor
21. zář 2009

a jako furt to jiskřííííí???to já nezažila.Můj první co jsem s ním chodila-debil a druhý,taky debil a ještě si hodil mašly

lenkacar
21. zář 2009

no právě že to furt jiskří já to nechápu ... 😀 😀 😀 😀 a s vladísem nikdy ani jiskra no chápete to ? já ne ..

lenkacar
21. zář 2009

asi to bude nějaká chémie ...

meduna
autor
21. zář 2009

tady ti prascák proplatí nějaké živo.když posíláš.
Tak já se líbala taly asi ve 12 a bylo to nechutný,měl bradavičku na pysku 😝

lenkacar
21. zář 2009

nadi u popelnic to je fakt romantica 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
21. zář 2009

jo chápu to.já měla jednoho,je teď zavřenej 🤐 ale tam to jiskřilo teda brutálně,toho vidět,tak uhořím

nadis.h
21. zář 2009

Leni, normoš mejlem! Stejně když někam tady zavoláš tak Ti řeknou at pošleš životopis..Tak jsem to poslala rovnou všude...

meduna
autor
21. zář 2009

jo Nada,ta si to uměla užít 😀 😀 😀

lenkacar
21. zář 2009

bradavice nebrat 😝 😝 😝 😝 ,tenhle kluk měl už tehdy 190cm a líbačka byla o život s mýma 160cm

meduna
autor
21. zář 2009

to jo,tě mušel tahat za krk hore 😀

lenkacar
21. zář 2009

no oba nás bolelo za krkem pekelně 😀 😀 😀 ,ale jo holky bylo to príma ..

nadis.h
21. zář 2009

Bylo to nechutný! On ještě slintal do toho všeho...Však jsem se taky po tomhle zážitku nelíbala asi 2 roky potom... 😀

Holky já o své největší lásce první nevěděla od 8 třídy základky až do ted...A nedávno jsem ho našla na facebooku..Je z něj teda hašišák...Ale asi bychom taky začli klidně hned tam kde jsme skončili... 😉 1 lásky byly hezký..

dadous
21. zář 2009

leni a ty nevíš od čeho jsou lavičky? 😀

lenkacar
21. zář 2009

no je to divný m,ale taky mám ten pocit že jsme se viděli tak naposledy včera a nějakejch 20let nebylo ..je to zvláštní a hezkej pocit musim říct ..a hlavně to ,že to bylo oboustranné i po těch letech ,očička mu svítili a když se mě ptal kudy jkedem domu tak to bylo jako by se mě ptal kde na to skočíme .. 😀 😀 😀 jinak holky já byla tehdy panna ,já kráva možná to mohl být nej zážitek 😀 😀 😀

lenkacar
21. zář 2009

dadu tak jasně ,ale to loučení u branky bnylo nejdelší ..hele nadi a co mám teda vše napsat do toho životopisu abych jako oslnila když nemám čim

nadis.h
21. zář 2009

Leni písni mi mejl do IP. Pošlu Ti svůj a můžeš to z něj obšlehnout... 😉 Si tam něco vymysli....to nikdo nebude zkoumat. 😝

lenkacar
21. zář 2009

chichi tak jo

lenkacar
21. zář 2009

já jsem tak ráda ,že už mi faká pc ..

meduna
autor
21. zář 2009

to je fakt,nikdo to nezkoume,co je tam napsaný

lenkacar
21. zář 2009

medu to nikdo nepozná když si tam napíšu 2vysoké školy 😀 😀 😀 😀 ,a to jsem se ted málem spletla a napsala napíču 😕 😕 😕 😕

lenkacar
21. zář 2009

tak jsem dneska nepřeložila stéblo ..jen jsem zametla a pověsila prádlo ,já hniju zaživa ..taky vladís už začíná bejt nepříjemnej ,že jsem doma..

meduna
autor
21. zář 2009

no tak asi by jim to bylo divný,kdyby si se jako absolventka s 2 výškama hlásila na uklizečku,to už by možná někdo zkoumal a to by bylo asi fakt pak napí.u 😀