• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
je tu i telef.číslo na který mám zavolat kdyby se to opět stalo ..
21. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nikomu neotvírám. :unamused: To je nejlepší. Pošťačku poznám a ostatní mi jsou fuk.
21. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: jo,lásce neporučíš
21. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky neotvírám a když náhodou jo,tak řeknu,že nerozumím,udělám totálního trotla ze sebe a zavřu
21. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si nechala po jednom takovýmhle incidentu namontovat řetěz a stejně vždy zapomenu,zazvonili 2chlapy z toho1 cikán a že montujou něco na dveře ,aby nešli vysadit že to je povinný kvůli pojištění ,já chtěla zavřít dveře ,on tam vrazil nohu a vlezl do bytu a zabouchl dveře a že mi ukáže kam to dá na těch pantech ,holky já se viděla mrtvá a okradená ,pak zase otevřel a šel na chodbu já spocená strachy hodila jsem mu 200kč a zabouchla jsem dveře a ty sráče na ty panty sami odpadávaj takže to jo ,že zabezpečení a pak jsme to někde viděli v železářství za pár korun ,al ejá se tak bála ,že jsem jim dala ty peníze a zabouchla dveře ..
21. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
víš prd,ještě ti strčí hnátu do dveří a vykradou tě,nebo tě ojedou,ne nikomu neotvírat
21. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to u nas minule otravovaly jehovisti, a Dadouš jen zvedl ruku směrem ke schodum a řekl ,Ven :grinning:
Já hlavně nechodím otvírat už z zoho důvodu, že máme venku zvonek jako první a zvoní na nás každý debil kdo chce pustit..Hlavně s letákama.To na ně Karel vyběhl už a stejně zvoní pořád. :rolling_eyes:
hele nadi my jsme nahoiře a uprostřed a taky mám poccit že zvoní jenom na nás letákama
21. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo jenže dadouš je chlap ..
21. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nějaký kecy že se zeptám manžela ,nereagujou ..měla bych se tio fakr naučit a neotevírat
21. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty wogi Leni to bych si čurla!! :astonished:
Já se divím lidem co dělají podomní prodejce. To je strašná práce! I ve městě tady je hafo blbečků co odchytávají lidi na ulici a nabízí jim paušál od O2. To mě může vytočit,když mě zastaví třeba 6x za den.
21. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dyt, ja bych je asi jak magor vyslechla a pak bych jim řekla že nemam zajem :grinning:
autor
Nadi,tak to problém u nás,tyhla zasraný letáky,furt zvoněj.Jo jehovisti,to je pakec,taky tady choděj,koukaj jak svatý daly,minule mi taky něco slintala o Bohu atd,tak jsem ji vyfakovala
Leni nereaguj prostě na zvonek. Pokud nikoho nečekáš tak tam nechoď.Já to mám jednoduchý. Nikoho tady v Lib neznám,takže za mnou nikdo chodit nemůže. A Karel je věčně v práci tak za ním taky ne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako peru uz asi třetí pračku, že to jako hodím ven, a vono snad bude chcat :angry:
21. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady zatím modro,pár mráčků,ale snad nebude dojit
21. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je krásně furt. Ale po ránu je klendra na bundu. Jak jsem jezdila na 6 do práce ted tak jsem jela v bundě a svetru a dopol pak lidi v žabkách venku... :grinning: Jsem byla jak magor.
21. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu se chvilku poválet :dizzy_face: ještě můžu,když mám volno.Nadi zapnu PRO7,jsem zvědavá co tam bude dnes za rodinku
21. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu taky se uvelebuju už na gauči, abych si to pustila.. :grinning:
21. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dočadím a jdu nahodit stroj do obýváku s německou rodinkou :grinning:
21. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: já na Pro7 koukám víc než na ty český trapárny.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi tak koukám že děláš školu a jak ti to jde?
21. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni vzhledemk tomu, že je to extečrně a učím se doma kdy chci a kdy mám chuť tak to jde určitě mnohem lépe, než kdybych se musela učit ve škole...Hlavně jsou tam předměty,který mě celkem baví a nejsou tam zbytečnosti jako fyzika,chemie apod... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo chápu ...kdyby u nás byla v místě bydliště ta škola co jsem chtěla ..tak bych se snad toho nevzdala ..vladís nejdřícv že mu to neva kdybych chodila a pak že musim do práce a že měm nikdo nebude trpět odjezdy do školy ..no má pravdu já vim ..
21. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na denní bych nešla. To bych nedala. Takhle je to dobrý, že máš časvě prostor pro to a učíš se prostě jen když je čas.Jen je problém, když něčemu nerozumíš tak Ti to nikdo nevysvětlí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Můžeš si psát třeba mejl s učitelama ale to není ono.
21. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja už bych školu nazvladla :confused: a vubec doma, to bych na to pěkně prděla :grinning:
21. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chtěla taky dálkově ,ale ta škola se platila a myslím ,že to nakonec vladísovi nejvíc vadilo ..no jo zůstanu hadrošmátra
21. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daduš no já musím. Já v 18i zdrhla na 4 roky do Švýcarska a needodělala maturitu.Sice práci mám dobrou i "bez školy"..ale přece jen...Mohla jsem sí dálkově dodělat jen maturu, ale pak jsem si řekla, že si udělám jiný obor..je to jedno jestli 2 a nebo 4 roky..
21. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já za ní taky platim 1800 měsíčně. Ale je v ceně zapůjčení učebnic což je výhoda. Jinde si je člověk musí kupovat a to je celkem rána..A pak je máš třeba jen na půl roku..
21. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek