• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
čau Leni,se z vás jako už poseru :confounded: a nemáš depice,že se třeba rozejdete?
23. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele a v vyhřezlou plotnou to u důchodců právě jde,žlověk tak nějak zapadne do party :fearful:
23. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na to nemám nervy medu ..je žárlivejj a vyčítá a prej když neni dítě neni tu doma ..tak já už to řešit nebudu ,tak jsem mu napsala at táhne do prdele ..
23. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to jo zapadnu do party bylo by o čem kecat ,ale nesměli by po mě chtít ,abych je tahala na mísu ..
23. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už na tohle soužití fakt seru bud se zklidní nebo at táhne ..
23. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak se dá vztah postavit jenom na tom jestli dítě bude ,nebo nebude? na to já mu seru ..to je vydírání
23. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je vydírání a čím víc to chce,tak zrovna je,víš jak je život spravedlivej néééé :rolling_eyes:
23. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a někdo děti nechce a má jich plný ústavy ,ale medu já se dostávám do pocitu ,že to dítě s nim už ani nechci ..ale fat :rolling_eyes:
23. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale nějak jsou ty bezdětné vztahy prázdné viď,myslím pro nás.chlap se zabavit umí.Ale tohle Vládís posírá,takhle na tebe tlačit,Já bych to nevydržela a určo bych bouchla
23. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ale jako jak dál?????nová akce-hledá se?
23. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim co bude medu ,mě sere každej chlap když nejsem zamilovaná,jsem blbá že jsem se nechala natlačit do vztahu i do svatby ..prostě jsem mu napsala že už nic řešit nebudu ,je to furt dokola ..at to dopadne jak chce ..
23. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim proč jsem si nechala od ostatních radit jak vztah z rozumu musí vyjít ,hovno ...každýmu bych ted řekla že je to nesmysl ..
23. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vztahy :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je kurevsky zapeklitá věc a naučit se nějak vycházet s druhým,chce někdy hodně diplomacie
23. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a Vládís si tě bral jenom proto,abys mu porodila?
23. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu asi jo ,vypadá to tak a já jeho ,aby mě zajistil do stáří :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale vůbec mi z toho neni dobře ti povim
23. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a on věděl,že nemůžeš mít děti?teď nevim,jsi na tom jako já???že ti něco schází v těle :confused:
23. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo věděl to a nesrovná se s tim nikdy
23. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak je divnej,šel do toho s tím,tak snad musí přemýšlet,jo to ale by už člověk po nich chtěl moc
23. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
on neni žádnej playboy tak si myslel ,,hele jedna stará celkem ještě k světu ,ta bude ráda ,,ale to narazil ,já si nechám pískat ,ale jenom určitou dobu ..
23. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to oni by všichni takhle rádi pískali,jenže nasrat,já na to taky nemám povahu,možná proto jsem už jednou rozvedená? :grinning:
23. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já prostě nemůžu mít normální život ..holky promiňte ,ale nějak to na mě padlo všechno
23. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba se potřebuju jenom vybrečet z tý nespravedlnosti života
23. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se vybreč,přece to nebudeš dusit v sobě,bohužel v životě je víc těch sraček jak toho dobrého,ale i to málo pěkné za to stojí ne?nemáme děti?tak snad se nevrhneme z útesu proboha
23. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu na poštu,zrovna jedna z těch pěkných věcí,musím poslat přání k narozkám a koupím si pořádnýho dorta se šlehačkou :wink: :wink: do půl hoďky jsem tady :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi ještě počkám,myslím,že je zavřeno :confused:
23. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky potřebuju dorta :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
o víku je u nás pouť nepeču ,stávkuju .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim mrknout dokdy je tvaroh ,chtěla jsem upéct moravský koláče ,mnam ty mě chutnají
23. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mě taky,škoda,že nemůžeš poslat :grinning: :grinning: tak mohla by jsi,ale to bych si vylámala korunky,než by to došlo :grinning:
23. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo si je upeču a budu hamoun a nedam mu ani drobek :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek