IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
23. zář 2009

čau Leni,se z vás jako už poseru 😖 a nemáš depice,že se třeba rozejdete?

meduna
autor
23. zář 2009

hele a v vyhřezlou plotnou to u důchodců právě jde,žlověk tak nějak zapadne do party 😨

lenkacar
23. zář 2009

já na to nemám nervy medu ..je žárlivejj a vyčítá a prej když neni dítě neni tu doma ..tak já už to řešit nebudu ,tak jsem mu napsala at táhne do prdele ..

lenkacar
23. zář 2009

medu to jo zapadnu do party bylo by o čem kecat ,ale nesměli by po mě chtít ,abych je tahala na mísu ..

lenkacar
23. zář 2009

já už na tohle soužití fakt seru bud se zklidní nebo at táhne ..

lenkacar
23. zář 2009

copak se dá vztah postavit jenom na tom jestli dítě bude ,nebo nebude? na to já mu seru ..to je vydírání

meduna
autor
23. zář 2009

to je vydírání a čím víc to chce,tak zrovna je,víš jak je život spravedlivej néééé 🙄

lenkacar
23. zář 2009

a někdo děti nechce a má jich plný ústavy ,ale medu já se dostávám do pocitu ,že to dítě s nim už ani nechci ..ale fat 🙄

meduna
autor
23. zář 2009

ale nějak jsou ty bezdětné vztahy prázdné viď,myslím pro nás.chlap se zabavit umí.Ale tohle Vládís posírá,takhle na tebe tlačit,Já bych to nevydržela a určo bych bouchla

meduna
autor
23. zář 2009

no,ale jako jak dál?????nová akce-hledá se?

lenkacar
23. zář 2009

já nevim co bude medu ,mě sere každej chlap když nejsem zamilovaná,jsem blbá že jsem se nechala natlačit do vztahu i do svatby ..prostě jsem mu napsala že už nic řešit nebudu ,je to furt dokola ..at to dopadne jak chce ..

lenkacar
23. zář 2009

nevim proč jsem si nechala od ostatních radit jak vztah z rozumu musí vyjít ,hovno ...každýmu bych ted řekla že je to nesmysl ..

meduna
autor
23. zář 2009

vztahy 😝 to je kurevsky zapeklitá věc a naučit se nějak vycházet s druhým,chce někdy hodně diplomacie

meduna
autor
23. zář 2009

no a Vládís si tě bral jenom proto,abys mu porodila?

lenkacar
23. zář 2009

medu asi jo ,vypadá to tak a já jeho ,aby mě zajistil do stáří 😝 ,ale vůbec mi z toho neni dobře ti povim

meduna
autor
23. zář 2009

no a on věděl,že nemůžeš mít děti?teď nevim,jsi na tom jako já???že ti něco schází v těle 😕

lenkacar
23. zář 2009

jo věděl to a nesrovná se s tim nikdy

meduna
autor
23. zář 2009

tak je divnej,šel do toho s tím,tak snad musí přemýšlet,jo to ale by už člověk po nich chtěl moc

lenkacar
23. zář 2009

on neni žádnej playboy tak si myslel ,,hele jedna stará celkem ještě k světu ,ta bude ráda ,,ale to narazil ,já si nechám pískat ,ale jenom určitou dobu ..

meduna
autor
23. zář 2009

to oni by všichni takhle rádi pískali,jenže nasrat,já na to taky nemám povahu,možná proto jsem už jednou rozvedená? 😀

lenkacar
23. zář 2009

já prostě nemůžu mít normální život ..holky promiňte ,ale nějak to na mě padlo všechno

lenkacar
23. zář 2009

třeba se potřebuju jenom vybrečet z tý nespravedlnosti života

meduna
autor
23. zář 2009

tak se vybreč,přece to nebudeš dusit v sobě,bohužel v životě je víc těch sraček jak toho dobrého,ale i to málo pěkné za to stojí ne?nemáme děti?tak snad se nevrhneme z útesu proboha

meduna
autor
23. zář 2009

jdu na poštu,zrovna jedna z těch pěkných věcí,musím poslat přání k narozkám a koupím si pořádnýho dorta se šlehačkou 😉 😉 do půl hoďky jsem tady 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

meduna
autor
23. zář 2009

asi ještě počkám,myslím,že je zavřeno 😕

lenkacar
23. zář 2009

taky potřebuju dorta 😀 😀 😀 😝

lenkacar
23. zář 2009

o víku je u nás pouť nepeču ,stávkuju .. 😝

lenkacar
23. zář 2009

musim mrknout dokdy je tvaroh ,chtěla jsem upéct moravský koláče ,mnam ty mě chutnají

meduna
autor
23. zář 2009

no mě taky,škoda,že nemůžeš poslat 😀 😀 tak mohla by jsi,ale to bych si vylámala korunky,než by to došlo 😀

lenkacar
23. zář 2009

a nebo si je upeču a budu hamoun a nedam mu ani drobek 😀 😀 😀 😝