• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Holky jdu na telku do 15.00h.Pak zas juknu :confused:
23. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem po obědě sežrala jsem rajčátko ..
23. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni..Jo?? A kde..?? :fearful: :grinning:
23. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zase mě čekaj klece dneska,už toho mám dost,jak ty prasuty chlupatý serou,teď koukám do klece a před hodinou jsem tomu nafutrovala a vše je pryč :confused: a ještě to na mě kouká a chce to něco zase :angry: a pendreků to tam udělalo,že bych si mohla otevřít obchod a prodávat to jako lekorky
23. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi ...no recepční taky musí komunikovat s lidma ..a s pilotama to dá rozum :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to jo ,serou jako o život ..ale jsou to milá zvířata ,škoda že mám na ně alergii
23. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pilota nebrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale vždyť to nic nedělá Leni,jako pohrát si s tím teda nejde,tak co je na tom milého
23. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne? jakto ...jsou to asi děvkaři co? ty volís my jak letěli z m,allorky steward takovej ušounek a jak tam koketoval s takovou vyzubenou ..
Leni jo tak... :grinning: No tak to mi šlo.... :grinning: Já jsem taková ukecaná...Ale "doma" spíš naopak... :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když předtím to bylo jiné, když jsem byla "volná"... :grinning: Ono nejen piloti... :grinning:
medu ,no ale lepší jak křeček a činčilu jsi nechtěla?
23. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
si piš,že to budou děvkaři :rolling_eyes:
23. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo chtěla,ale Roman je chudej a takovej kožich si nemůže dovolit :grinning:
23. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tenhle Chris pilot to byl právě neskutečný slušňáček!!! Z doktorské rodiny a do létání strašně zažraný...Ale je pravda, že většina ostatních pilotů toho mají mraky teda... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tihle mladí jsou právě většinou do toho strašně zabraní a na holky zatím nemají moc pomyšlení... :grinning: U nich doma jsem div nenosila kostýmek k jídlu... :grinning:
ty my tu máme dízu z tý poutě ..aspon si poslechnu co tedkonc letí :grinning: :grinning: :grinning:
Já bych to řekla asi takhle...Čím starší piloti...tím horší prasáci... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé to já bych nemohla do takový rodiny.Jsem měla problém se zaintegrovat do učitelské rodiny :grinning:
23. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš tak to by bylo na mě nadi ..já když byla poprvé u 1manžela na představiovačce po 1,5roce že se budem brát ,stará udělala jídlo a pití na stůl a svioně pes mi pod stolem kousnul do palce ,takže si to představte ,všicchni sedí ,mlčí já zařvu a to pití se mi vylilo do talíře jak jsem buchla do stolu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
23. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nějak si myslím,že to je celkově,čím starší chlap,tím větší prasut
23. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu tak jako dá se... Já jsem taková herečka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Hlavně oni většinu času byli někde pryč a my sami v baráku..A pak ho přeřadili do Zurichu a tam žil už sám..Ten byl fakt miloučkej... :grinning:
23. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: no jsi se hned projevila
23. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nemysleli si všichni že jsem se zbláznila ? a ještě ten pes utekl jak jsem zařvala ,takže jsem byla za totálního trotla ,to prostě nejde už lépe zapůsobit :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a proč to nabralo konce?
23. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a od tý doby nikam na představovačky nelezu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to je děsný... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: My se prvně setkali na letišti u nich.. Takže než jsme dojeli domů tak odpadla největší nervozita... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já žvatlala pár slov německy tak to bylo o to horší..Ale na druhou stranu jsem aspon nemusela moc mluvit.. :sweat_smile:

Medu máš recht..
23. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako co myslíš manželství?
23. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu protože byl strašně mladej....23 mu bylo i mě a uvažoval jak uvažoval.. A tak nějak mě to pak přestalo už bavit...
23. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a u mě protože byl tak naivní a myslel si že budem žít asi ze vzduchu ..
23. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky svým způsobem pilot akrobat ,to nejde tak říct ..
23. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj,já to nenávidím tyhle představovačky a ještě v jiné řeči?ne díky.Já se dodnes nebavím se švagrem a jeho rodinou,protože bych musela mluvit německy,mám blok jako kráva.oni si teda myslej stopro,že jsem klasická blbá bloncka :grinning: řeknu jen Hallo a pak na konci Tschüß
23. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek