IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
11. kvě 2009

Když vy chlast, tak já taky nechci koblížek. Můžu mít Becherovku? Aspoň ji pak ztrestáme 😎

dadous
11. kvě 2009

kobli, budem těhu néé?! 😅

chaala
11. kvě 2009

Kobli,tak to jsem ještě neslyšela. 😒

meduna
autor
11. kvě 2009

koblizku,tak to teda doufam taky ,ze to tak nebude.Vsak az ti tam ted daji mimi,tak ona se sama a rada natahne,cetla jsem na jine diskuzi,nektere holky maj taky tento problem a v poho,maj miminka

dadous
11. kvě 2009

jany mě ani nechutna 😝 ale jako poznavací znamení dobry 😀

koblichzek
11. kvě 2009

Ježiš, no jooooo, to bylo jen pro případ. Tak budu mít flašku výborného mrkvového džusu 😀

meduna
autor
11. kvě 2009

aha tak bsechny chlast a me rvou do ruky flasku s medem 😝 😝 😝

chaala
11. kvě 2009

Medu,ani nevím,jestli nějaké ukazovátko mám 😀 Já bych si vzala bílé vínečko.

koblichzek
11. kvě 2009

Medu, mě říkali, že pokud se to poved, tak hned jak bude mimi životaschopné, tak půjde císařem ven, aby mi nepraskla.

chaala
11. kvě 2009

Medu,tak medovinku? 😀

dadous
11. kvě 2009

no, takže jsem to vymyslela, budeme mít dudliky 😀 😀 je to maly, a běžně žensky s dudlema nechoděj 😀 😀 😀

chaala
11. kvě 2009

Kobli,tak ať se zadaří hned naporvé 🙂

meduna
autor
11. kvě 2009

Chaala ukradni ve skole 😕 😕 😕
Tak to je mazec Koblizku.Takze mimi bude v inkubatoru asi.

koblichzek
11. kvě 2009

Dady, jsi jednička. 😉 aby pak někdo nezavolal psychiatra se svěracíma kazajkama.

dadous
11. kvě 2009

medu, 😕 krast se nema 😕

meduna
autor
11. kvě 2009

Medovinku mam tady ve skrini,ale to je tlamolep 😝 😝 😝 je tak vsechny si davaj do sosacku,jen ja jedina ne.To je trapny.Ale me to telo odmita...ted najednou,hlavne ,ze drive by nasavalo 😠

chaala
11. kvě 2009

holky,jdu vybalit ten nákup.Pak si přečtu,co bude na srazík potřeba 😀 Dadousek ještě něco vymyslí. 😉

dadous
11. kvě 2009

to neva, tak se budem sražet v blazinci 😀 aspon to bude, zadara 😀 😀

koblichzek
11. kvě 2009

Medu asi jo, ale co, hlavně když se to povede 🙂

chaala
11. kvě 2009

To budou akce 😀 😀 ,ty srazy.

meduna
autor
11. kvě 2009

No Dadousku,ja myslim,ze pak by jsme si uz nenapsaly,protoze se sveraci kazajkou to nejde.To by bylo ve Varech pozdvizeni stary vystrileny pusky s dudlikama 😀 😀 😀 😀

dadous
11. kvě 2009

😕 hlavně nenapadně 😕

dadous
11. kvě 2009

no co ruce svazany ale huba volna, ne?! 😀 😀

dadous
11. kvě 2009

však by jsme skončily ve stejnym blazinci 😅

zuzana.79
11. kvě 2009

Holky, to jsou zase témata 🙂 .. Ahojky Chaali, vítám Tě po dlouhhhhhé době!! Kobli, to je blbé s tou dělohou.. Kdo Ti stanovil takovou diagnozu?? A to má nějakou přímou souvislost s tím, že nemůžete mít mimi přirozenou cestou??
Přiznám se, že jsem nedočítala..
Dadu, na co ty dudlíky???
Medu a co má Chaali krást ve škole??
(Jeden z mrňousků se posral.. Snad se vrátím, než napíšete zase 30 stran 😀 😀 😀 )

meduna
autor
11. kvě 2009

no tak to by tam byl mazec 😀 😀 😀 to by si doktor musel davat sam dvojitou davku a skotsky kazdou hodinu

koblichzek
11. kvě 2009

Ještě, že tak. Bez volný papulky si to nedovedu představit. Na ruce prdět. Aspoň nebudeme muset nic dělat. 😀

dadous
11. kvě 2009

zuzi, poznavací znamení na sraz DUDLIK 😀

meduna
autor
11. kvě 2009

Zuzi ,Chaala ma ukrast ve skole ukazovatko,nebo to bylo pravitko?ja uz ani nevim.

koblichzek
11. kvě 2009

Ahoj Zuzi, to mi stanovili ve Varské nemocnici po (teď nevím přesně) jestli po hysterektomii nebo hysteroskopii. Má to s tím souvislot, protože ji mám ještě stočenou doleva dolů a spermijky než najdou cestu kudy, tak umřou ☹