• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ahoj medu, mame 10 stupnu :unamused:
26. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu se podívat,kolik je tady...tak 13,ale nechce se mi tomu věřit,musela jsem zavřít okno,jinak bych se tady vyvrátila zimou
26. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo holka bude huř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to jo a mě čeká kolo :confused: to budou cesty do práce :angry:
26. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bacha na opratě u nosu :grinning:
26. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak na Naďu vyskáknul nějakej krasavec z popelnice jo?to musel být šok
26. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdoví, jestli ty odpadky hřejou? :grinning:
26. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já Vám povím,že jsem byla úplně hotová... :grinning: Ale nevím komu bylo hůř v té chvíli...On byl v takový tý normální malý popelnici ne v tom kontejneru... :grinning: Umíte si to představit? A přitom to nebyl žádný houmles takový normální kluk! :grinning: By mě zajímalo zda tam vlezl sám nebo mu to udělali kámoši... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo Dadoušku, omlouvám se, opravdu jsem zase držka plodů, od středy :sweat_smile: . Já Vás tady po očku sleduji, jste moc rychlé a nestíhám číst, tak se orientuji tt a občas něco přečtu. Moc Vás VŠECHNY zdravím. :dizzy_face:
26. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak hlevně pořadně drž, pže my ti držíme pěsti :dizzy_face:
26. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi myslím že jemu to bylo uplně šumak :grinning: tak to byly asi čerstvě vyvezeny :grinning: jinak by se tam nevešel :sweat_smile:
26. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji, už bych se z toho moc potřebovala vyhrabat.......
26. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Jany,tfuj ,tfuj,přeji moc štěstí. :slight_smile:
26. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadi,třeba byl na nějakí pařbě a byl zežralej a potřeboval se jen vyhajat,byla mu zima,tak hledala pak sei ustlal v popelnici.jednou to bude dávat k dobru na pařbách :slight_smile:
26. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nějaké-to i je tam omylem,takovej depp nejsem
26. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to mám tady gentlemana v práci. :grinning: Hosta mladýho kluka 25 let a šel mi pomoc věšet prádlo... :sweat_smile:

A s tím klukem v popelnici je to prostě hustýýý a lituju ho... :sweat_smile: :grinning:
26. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vespolek :slight_smile:
medu, tak to se moc omlouvám, ale žádnej naschvál v tom určitě nebyl. Jinak vyšlo to hned napoprvé :wink:
26. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je nápln pracovní...koukám s miminouskem na teleblbís.... :grinning:
26. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadi,vidíš,ještě jsou mezi náma :wink: :wink: asi se mu líbíš :dizzy_face:
Lip,to tě potkalo veliké štěstí
26. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiš to to ještě frčí?
26. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec baby...vy povídáte a já myslela, že tu nikdo nebude... :slight_smile: včera jsem dala saunu a hned se mrcha pěkně spustila...tak aspoň něco...
Jinak máme tady jak se staví sen - vedle v baráku, tak furt někde čumákuju u okna a nic nedělám...nedá se odolat :sweat_smile: :grinning:
26. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ivi a co se tam jako děje?to je nějaký pořad pro tv?
26. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky toho moc nedělám,polévka je hotová a kolínka se pěčou,tak pak si to dáme s chlebem,křenem a hořčicí :wink:
26. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo pořad na primě. Přijedou a za víkend ti něco zrekonstruují...pokoj, kuchyň, koupelku, někdy i víc....tady asi víc, je to asi 2 plus 1. Jsou tam disajnéři a nějak to navrhnou...docela ráda na to koukám, i když ne vždy je ta promněna rozumná co se praktičnosti týče...uvadí to Cejnar http://jak-se-stavi-sen.onlinestranky.cz/
26. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tady běží taky plno takovejch,někdy na to koukám a pak brečím :stuck_out_tongue_closed_eyes: minule tam byl vdovec,tři děti a byl na obr statek sám
26. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem zase dneska hodně šikovná,chtěla jsem do zelňačky přilít malinko octa a jebla jsem tam olej,bože Lenko,tys měla recht,mám mozek chorej
26. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mají to myslím zadarmo, tak je to asi příjemný...jen mám někdy pocit, že dělají fakt málo uložných prostorů...já mám doma trochu skříňovej háj - jak říká Miloš a nevím kam bych si ty věci dala, kdyby mě sebrali skříně...ty uvolněný prostory jsou sice hezčí, jenže co pak....něco jinýho je barák s šatnou a komorou třeba...to pak můžu mít tam stolek tam křeslo a hotovka...
Jinak v Brně je holky pěkně, teplo, sluníčko, mám otevřený okna...
26. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem matka dneska...ted jsem nakrmila a balim to domů.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: hezký den děvčata! :wink:
26. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to bych tak chtěla,moje sestřenka to má,že jí manža postavil šatnu a tak nemusí mít skříně,jo ale to jse jen v baráku :cry:
26. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tobě taky Nadi :wink:
26. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek