IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
26. zář 2009

ahoj medu, mame 10 stupnu 😒

meduna
autor
26. zář 2009

jdu se podívat,kolik je tady...tak 13,ale nechce se mi tomu věřit,musela jsem zavřít okno,jinak bych se tady vyvrátila zimou

dadous
26. zář 2009

joo holka bude huř 😝

meduna
autor
26. zář 2009

no to jo a mě čeká kolo 😕 to budou cesty do práce 😠

dadous
26. zář 2009

tak bacha na opratě u nosu 😀

meduna
autor
26. zář 2009

Tak na Naďu vyskáknul nějakej krasavec z popelnice jo?to musel být šok

dadous
26. zář 2009

kdoví, jestli ty odpadky hřejou? 😀

nadis.h
26. zář 2009

Holky já Vám povím,že jsem byla úplně hotová... 😀 Ale nevím komu bylo hůř v té chvíli...On byl v takový tý normální malý popelnici ne v tom kontejneru... 😀 Umíte si to představit? A přitom to nebyl žádný houmles takový normální kluk! 😀 By mě zajímalo zda tam vlezl sám nebo mu to udělali kámoši... 😝

janysek70
26. zář 2009

Joo Dadoušku, omlouvám se, opravdu jsem zase držka plodů, od středy 😅 . Já Vás tady po očku sleduji, jste moc rychlé a nestíhám číst, tak se orientuji tt a občas něco přečtu. Moc Vás VŠECHNY zdravím. 😵

dadous
26. zář 2009

no tak hlevně pořadně drž, pže my ti držíme pěsti 😵

dadous
26. zář 2009

nadi myslím že jemu to bylo uplně šumak 😀 tak to byly asi čerstvě vyvezeny 😀 jinak by se tam nevešel 😅

janysek70
26. zář 2009

Moc děkuji, už bych se z toho moc potřebovala vyhrabat.......

meduna
autor
26. zář 2009

ahoj Jany,tfuj ,tfuj,přeji moc štěstí. 🙂

meduna
autor
26. zář 2009

Nadi,třeba byl na nějakí pařbě a byl zežralej a potřeboval se jen vyhajat,byla mu zima,tak hledala pak sei ustlal v popelnici.jednou to bude dávat k dobru na pařbách 🙂

meduna
autor
26. zář 2009

nějaké-to i je tam omylem,takovej depp nejsem

nadis.h
26. zář 2009

Holky to mám tady gentlemana v práci. 😀 Hosta mladýho kluka 25 let a šel mi pomoc věšet prádlo... 😅

A s tím klukem v popelnici je to prostě hustýýý a lituju ho... 😅 😀

liptonek
26. zář 2009

ahojte vespolek 🙂
medu, tak to se moc omlouvám, ale žádnej naschvál v tom určitě nebyl. Jinak vyšlo to hned napoprvé 😉

nadis.h
26. zář 2009

to je nápln pracovní...koukám s miminouskem na teleblbís.... 😀

meduna
autor
26. zář 2009

Nadi,vidíš,ještě jsou mezi náma 😉 😉 asi se mu líbíš 😵
Lip,to tě potkalo veliké štěstí

meduna
autor
26. zář 2009

ježiš to to ještě frčí?

ivanau
26. zář 2009

Zdarec baby...vy povídáte a já myslela, že tu nikdo nebude... 🙂 včera jsem dala saunu a hned se mrcha pěkně spustila...tak aspoň něco...
Jinak máme tady jak se staví sen - vedle v baráku, tak furt někde čumákuju u okna a nic nedělám...nedá se odolat 😅 😀

meduna
autor
26. zář 2009

ahoj Ivi a co se tam jako děje?to je nějaký pořad pro tv?

meduna
autor
26. zář 2009

taky toho moc nedělám,polévka je hotová a kolínka se pěčou,tak pak si to dáme s chlebem,křenem a hořčicí 😉

ivanau
26. zář 2009

Jo pořad na primě. Přijedou a za víkend ti něco zrekonstruují...pokoj, kuchyň, koupelku, někdy i víc....tady asi víc, je to asi 2 plus 1. Jsou tam disajnéři a nějak to navrhnou...docela ráda na to koukám, i když ne vždy je ta promněna rozumná co se praktičnosti týče...uvadí to Cejnar http://jak-se-stavi-sen.onlinestranky.cz/

meduna
autor
26. zář 2009

jo tady běží taky plno takovejch,někdy na to koukám a pak brečím 😝 minule tam byl vdovec,tři děti a byl na obr statek sám

meduna
autor
26. zář 2009

jsem zase dneska hodně šikovná,chtěla jsem do zelňačky přilít malinko octa a jebla jsem tam olej,bože Lenko,tys měla recht,mám mozek chorej

ivanau
26. zář 2009

Mají to myslím zadarmo, tak je to asi příjemný...jen mám někdy pocit, že dělají fakt málo uložných prostorů...já mám doma trochu skříňovej háj - jak říká Miloš a nevím kam bych si ty věci dala, kdyby mě sebrali skříně...ty uvolněný prostory jsou sice hezčí, jenže co pak....něco jinýho je barák s šatnou a komorou třeba...to pak můžu mít tam stolek tam křeslo a hotovka...
Jinak v Brně je holky pěkně, teplo, sluníčko, mám otevřený okna...

nadis.h
26. zář 2009

já jsem matka dneska...ted jsem nakrmila a balim to domů.... 😝 hezký den děvčata! 😉

meduna
autor
26. zář 2009

to bych tak chtěla,moje sestřenka to má,že jí manža postavil šatnu a tak nemusí mít skříně,jo ale to jse jen v baráku 😢

meduna
autor
26. zář 2009

tobě taky Nadi 😉