IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
27. zář 2009

a jo,Blaženko já jsem si to myslela,že to chceš mít vše hotové než půjdeš na tu punkci,ono na ty naše chlapy se stejně solehnout nemůžeme,že by to za nás udělali

meduna
autor
27. zář 2009

ahoj Dadoušku,tak jak ,máte burčák,nebo zapo mladej

dadous
27. zář 2009

ještě chrape, přijel rano v sedm 😅 ale v kuchyni nic není, tak se na maminku asi pěkně vykašlal 😠

meduna
autor
27. zář 2009

tak to je ale böse synáček 😠 😠 takhle na maminku zapomenout 😝

dadous
27. zář 2009

noo tak aspon mě nebude bolet hlava 😀 tak my jdem na zahradu 😵 dokud je hezky 🙂

meduna
autor
27. zář 2009

tak pěkně zahrádkujte,my půjdeme taky ven,Roman jde k volbám,tak ho doprovodím a pak někam potáhnem asi na zmrzku,nebo tak něco 😉

blazenkaa
27. zář 2009

teda holky vy máte život taky se půjdu asi na táhnout půlku prádla co mám mám vyžehleno a peru poslední pračku tak jsem šťastná akorád není toho kdo to uklidí 😉 .Tak se tu mějte užijte si to na zahrádce Dadous a ty Mdu na zmrzlince a já jdu ještě žehlit pa

meduna
autor
27. zář 2009

ahoj babuchy,venku nááádhera co. 😉 Blaženko ještě ,že se ti tam nepřipletlo r do toho mého jména 😀

dadous
27. zář 2009

jo medu venku nadhera 😵 ja zas dneska mam stav jak po opici 😝 pro mě bude asi kriticka druha třetina, pže ted to mam každej druhej den 😢

dadous
27. zář 2009

tak ja si jdu udělat rajčatka s mozzarelou a mizím k telce, tak se holky opatrujte a blaži tobě držíme pěsti na zítra 😵

meduna
autor
27. zář 2009

ahoj Dadu,no tak alespoň víš,že jsi těhu 😉 jmenuje se to jiný stav přeci 😉 😉 😉 je to tvoje nej nej období,tak vzhůru do poopičních stavů 😵

blazenkaa
27. zář 2009

která pak tu ještě jste

daja.w
28. zář 2009

Krásný den přeji všem 🙂 určo čučíte na pohádky co 😉 😀
No tak já přišla ve 3.30ráno,akce super,ale doma se to nelíbí tak jsu opět bez práce 😠 mě tak nasral to nemohl říct dřív že mu to vadí to jsem tam nemusela lézt ted budu vypadat jak debil že po týdnu končím.Jsem mu to řekla a že nechci nic slyšet že bude vydělávat jen on bo já práci jen tak neseženu 😠 Holky já jsu vytočená,nasraná a chce se mě brečet 😠 😢 blbeček blbej

meduna
autor
28. zář 2009

Ahoj Dáji,podle mě ,by jste si měli sednou a promluvit si,ty by jsi mu měla říct,aby ti důvěřoval a že pracovat chceš,aby jsi se cítila užitečná a taky ,že ti dělá radost vydělat nějakou korunu,tvůj muž by si měl uvědomit,že důvěra je velice důležitá.A taky ,že je to pro tebe moc důležité,aby jsi do práce chodila,přišla na jiné myšlenky,že na to aby\ jsi seděla doma máš ještě dost času,až budeš v důchodu.Tak snad tě zná a ví co v tobě má a že nemusí mít důvod na to aby žárlil,vybrala jsi si ho za muže a to určitě proto,že ho máš ráda.A určitě tuhle práci nebudeš dělat do konce života,že je to jen přechodné

daja.w
28. zář 2009

Ahoj Medu už jsme si promluvily a mu nevadí že jsu v práci,ale to že prostě přijdu pozdě dom a to že žárlí to bude vždycky vtom už ho nezměním když mi věří a já mu,ale prostě to má v palici.No uvidím domluvím se že prostě na akce tam nebudu nevím zítra to budu sněma řešit bud skončím tam úplně nebo se sněma domluvím

meduna
autor
28. zář 2009

ale bych mu řekla,že mě to uráží,když tak žárlí,trošku bych mu pomazala med kolem tlamy,jak je dobrej atd,znáš je,rádi to poslouchaj a že taky na něho žárlím,ale že on je ten nej nej,a ta práce je jen dočasně 😵

dadous
28. zář 2009

teda dajo nemaš to lehky 😕 chlapy jsou někdy v tomhle trošku zabržděny

daja.w
28. zář 2009

Medu to už jsem také zkoušela med kolem huby a nic.No jako mu nevadí že jsu v práci,ale to že když je akce že příjdu pozdě dom nebo až k ránu,ikdyž jsem mu vysvětlila že bohužel servírka je od toho aby obsluhovala a že kvůli němu akce neskončí třeba ve 22hod. toto prostě asi nepochopí.Tak holt uvidím zítra v práci jak se sněma domluvím,ale asi to padne
Ahoj Dado jo to máš pravdu nemáme to lehký

meduna
autor
28. zář 2009

vypadla mi kobyla 😕

meduna
autor
28. zář 2009

ahoj Dadoušku,tak jak jsi na tom dnes?

meduna
autor
28. zář 2009

Dájo,budu ti držet palce,aby to pochopil a hodil se do klidu

dadous
28. zář 2009

no taky mi furt vypadava 😠 ale jinak dnaska dobry 😵

meduna
autor
28. zář 2009

asi je to přetížený... 😕 ale ne na našem tématu,to teda ne 😀

dadous
28. zář 2009

😀 no dnaska určo ne 😀 😀

daja.w
28. zář 2009

Medu dík,ale asi to nepochopí a prostě ustoupím nechci se hádat tak holt budu doma a zhánět něco přijatelného asi jsu trupka,že ustoupím,ale nemám sílu vzdorovat bo by jsme se kvůli tomu asi furt hádaly a nechci být ted ve stresu když půjdem do dalšího kola IVF.No mrzí mě to,protože mě to bavilo,ale nebudu to lámat přes koleno a doma bude klid 😉

meduna
autor
28. zář 2009

soustřeď se na sebe,aby jsi byla ok na oplodko a na vše ostatní se tedy vyser.a kdy,že do toho vlítnete?

daja.w
28. zář 2009

jo Medu vyprdnu se na to to bude asi nejlepší řešení.No chtěly bychom ted když dostanu mrchu a to by mělo být kolem 10tého

meduna
autor
28. zář 2009

jo a u doka jsi už byla?a čím budeš stimulovat?

dadous
28. zář 2009

takže tu bude nova vlna simulantek 😅

daja.w
28. zář 2009

no oni řekli že když budem chtít jít do druhýho kola tak máme přijet když budu mít mrchu tak nevím