• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Teeda holky budu muset do toho kramu,tu sedim a jeste ani hubu jsem si nevycistila,jsem dosnidala no hruza a plotna taky studena :stuck_out_tongue_closed_eyes: toto vedu
30. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: koukám, že jsme na tom stejně, mili :grinning: ale mně se tááák neche
30. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili FSH je folikul stimulující hormon. Dle něho se vidí jestli vaječníky fungují a nebo jdou do přechodu. Tudíž že nevytváří žádné folikuly neb hrozně málo. Norma je do 10 a čím víc nad 10 tím hůř. Já měla 10,03 a už mi nedovolili stimulovat. Každý měsíc mi to lítá. Jednou dobrý jednou špatný. Teď jsem měla začít stimulovat a jít 1 DC na odběr zas na to FSH kvůli dávkám a tomu jestli to není moc vysoké a měla jsem 19,9 :rolling_eyes: Takže mi to zas stopli, ale současně mi vzali i krev na jeden speciální hormon,který je přesný v tom aby ukázal jestli je chyba fakt ve vaječnících a ten mám naprosto v pořádku. Takže nechápu. No ale každopádně s vysokým FSH se netvoří vajíčka a já s 19,9 měla bez stimulky na utz 14 DC 13 folíků.. takže snad je to fakt u mě v pořádku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: tak jsem dojela z města to je hnus to počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady furt sere
Blaži to je supeeeeeeeeeeeer držím pěstičky mooooc a moooc :slight_smile:uvidíš to se povede :slight_smile:
Tak já jdu něco ukuchtit a vůbec se mě nechce nejradši bych se natáhla na gauč a ležela :frowning2: :grinning:
30. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja take dorazila s kramu.To bylo neco penize jsem mela knap tak jsem musela pocitat. :grinning: :grinning: Vypadalo to za oknem hur to pocasi,oskar nevylezl ale je teplo.Tak jdu neco upec.Po chvilkach juknu :confused:
30. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu pict Limonadoveho Joe :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tohle vysetreni jako delaji kazdemu?
30. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili ano je to v rámci hormonálního profilu z krve..
30. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo ted jsem se divala na papiry 2 roky stare(delaly mi testy jestli nejsem v prechodu,protoze jsem uplne ztratila mrchu)a tam toje FSH jsem mela 4.25 :grinning: tak budu na tebe myslet at ti vse dobre dopadne a budes moct co nejdrive stimulkovat. :grinning:
30. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš to je něco na mě na Pro7... :sweat_smile:
Mili tak to máš krásný! :wink: Snad už bude vše v pořádku.
30. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem to dnes nevidela na pro7....... :cry:
:grinning: Holky za chvili mame strankove jubileum co? :grinning:
30. zář 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tam němka co se odstěhovala a vzala si araba z Egypta po 6i měsících známosti..A v německu má 8i a 18i letou dceru...

Nj vy drbete jak o závod.. :grinning:
30. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych takoveho chlapa nemohla mit,z nich bleju jen od pohledu a stitim se jich :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi vsici zalezli pod deku k telce
30. zář 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukate nekdo na "Dabelskou kuchyni"?Davaji to na barandove od 19.00h
30. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No divnej. Se furt smál tak falešně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ta němka byla jak blázen. Nosila ty jejich hadry a všechno.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na svatbě to vypadalo jako když ženský čekají na vlak na nádraží...
30. zář 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kobylky, tak jsem teď dlouho nebyla.
Bláži supéééér, moc gratuluji k bojovníčkům. :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Koblížku kdepak se touláš
30. zář 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale moc práce, zahajovací písemky atd.
30. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kobli, jak se máš a jak je?
30. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé koneěně tě tu zaky zastihnu.Doufám že se moc neunavuješ a taky odpočíváš
30. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lip, no včera mi zase bylo pekelně blbě - zvraceníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jak je tobě Lip?
A tobě Bláži?
30. zář 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, to tě to firt tak tejrá? :frowning2:
Mně furt bolí to břicho. V podstatě už dva měsíce v kuse, tak už mi z toho krapet hrabe. Navíc jsem teď nějak nachcípaná. Takže paráda :/
30. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já už myslela, že je vše OK, ale nějak né :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chřipku mám taky za sebou, hlavně hodně pij.
30. zář 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se to nějak kouslo musela jsem to povipínat a povitahovat .
Mě je v celku cobře až na křeče když jsewm na WC
30. zář 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kobli,vyšel ti KET?To je super,moc gratuluji,za jak dlouho si na něho šla a kolik to tak vyjde?Jsi na PN,děkuji.
30. zář 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě mrzí že ti není pořád dobře že tě trápí to zvracení ,ale aspoň víš že je vše v pořádku :slight_smile:
30. zář 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To piju furt. KObli a bralas nějaky "léky"? nebo jak ses kurýrovala?
30. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kobli ty jsi učitelka ju? :sweat_smile: Mě zrovna dneska přišla zásilka s prvníma úkolama ze školy. Je toho kopa.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nás přetěžujete.. :sweat_smile:
30. zář 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dašule, díky. jo vyšel na napoprvé. Já měla rovnou KET kvůli OHSS. Na PN nejsem, zatím se zdá být vše OK. Nevím, co by tě ještě zajímalo.

Lip - pila jsem bylinkové čaje z lékárny a cucala pastilky na krk - všude ale křič, že jsi těhu.
30. zář 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek