• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak nic jdu hajat jsem se nahamali a ještě budeme mt salátek možná
2. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ja zrovna do sebe tlačim večeři :grinning:
2. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji krásnoý sobotní den .
Dneska tu bude krásně,svítí tu slunko jako o závod
3. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je nějak mrtvolno kdepak jste všichni .

Hlčičky dostala jsem estrogen na co to je dobré vím že je tu někdo měl tyhle léky
3. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Bláži jestli to je Estrofem tak to je na sliznici myslím.Asi jí máš nízkou tak jsi to dostala.
3. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj , jsme byly v polsku, tak už mam první pidi věcičky :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,Blaženko estrofem podporuje taky to žluté tělísko,jen ho bašti,aby embryjka měla co dlabat a sílu na zahryzávání.Jedeme někam na výlet,tak juknu večer
3. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadoušku moc pěkný,ale ten polštář s Karlem je prostě boží,Roman se tlemil.Karel se prostě tak krásně usmívá
3. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo houby jsem ho donutila aby si tam lehl, nechtěl :grinning:
3. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: kobylenky jste tu některá mudím se už mě to tu nebaví kde jsto kdo aspoň na pokec
3. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadousku no to je nádhera ty midi midi věcičky už se těším že je budu kupovat taky :slight_smile:
3. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
blaži, to jo , ja bych tam nakupovala až až :grinning: jsem se musela trochu krotit :sweat_smile: pěkně postupně :grinning:
3. říj 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Blaži velká gratulace tak prcci už jsou u tebe :slight_smile:
Dado krásný vecičky a Karel úžasný jak tam hajá :wink:
No já byla včera v ráci a dnes jsme ležely celej den no před chvilkou jsme vylezly z pelechu :sweat_smile: ktomu jsem dostala mrchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže dnes nic nedělám :wink: no a druhý IVF odložíme bo ještě manžovy nezaplatily tak až to dojde tak pak půjdem,ale odložíme to asi jen o měsíc tak to mě tak neštve :wink: nechcem jít teda ted dokud nezaplatí ty faktury no snad to brzo dojde :angry: jinak tu dnes svítí sluníčko ale je kosa asi začnem navečer topit :rolling_eyes:
3. říj 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Dajinkoo jakpak se máš už jsem tě tu dlouho neviděla
:slight_smile:
3. říj 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to už máš zachvilku Dajino ono to uteče jako voda a stimulovat budeš tak rychle že to ani nepostřehneš
3. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Blaži no nějak poslední dobou nemám čas bud jsu v práci a nebo odpočívám no anebo nejde net :angry: jo to uteče jako voda a snad to bude příští měsíc no uvidíme :wink:
A co ty jak se cítíš mamino :wink:
3. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Bláži, já beru Estrofem.
3. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím dobře ,ale už se nudím ta ktu polosedoležím u PC a hraju nějakou hru nebo něco dělám a teď jdu udělat salátek tak zachvilku jsem tu :slight_smile:
3. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kobli jak se máš :wink:
Jj jen jdi si udělat salátek nějakou mňamku :slight_smile:
3. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dáji, ale jo, jde to.
Koukám u tebe stimulka příští měsíc? :slight_smile:
3. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi jo chtěly jsme ted ale manžovy ještě nezaplatily za faktury a práci a bez peněz nikam nejdem že :wink:tak snad příští měsíc to klapne :wink:
3. říj 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad jo. Už je to čekání dlouhé, viď? :frowning2:
3. říj 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Kobli je to těžký to čekání je dlouhý ale snad to uteče :wink:
3. říj 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAsně. A jak zatím užíváš víkend? Dadoušek nakupovala, Bláži hnízdní bobísky a co ty?
3. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kobli já už chodím do práce dělám servírku a včera jsem byla právě v práci a dnes jen odpočívám jsme s manžou vylezly z pelechu až 17hod :sweat_smile: :grinning: Jo koukala jsem na věcičky od Dadouška krásný a Blažence držím pěstičky :slight_smile: a co ty ještě tě bývá špatně
3. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda až v pět? :grinning: Ale jo, to má bejt. Hezky odpočívat.
Jo, krásný věcičky :dizzy_face:
Jo někdy mi bývá špatně, snad to už brzy přejde. Ale zatím to moc nevypadá :frowning2: :angry:
3. říj 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No až v pět a to bych ještě ležela ale co budu dělat v noci :sweat_smile: :grinning:
No aspon si to těhotenství užíváš a kdy půjdeš na neschopenku
3. říj 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zatím si ho fakt užívám. Spíš si říkám, jestli mi není blbě z těch leků, co furt dlabu.
Na neschopenku půjdu, až to bude nějak nutné, zatím určitě ne. V práci je to v pohodě, takže dokud to půjde, budu makat :wink:
3. říj 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo dokud to jde tak chod do práce nemáš zas tak náročnou práci ikdyž teda děti dají taky zabrat,ale než sedět pořád doma toho si pak užiješ s mimčem :wink: a jak dlouho ještě budeš brát ty léky?
3. říj 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No daji, já doufám, že už jen do úterka. To jdu na kontrolu k dr. Tak snad to vysadí, protože v pondělí vstupujeme do čtvrtého měsíce a v CARu říkali, že se berou do třetího měsíce těhu. Tak už se normálně modlím :grinning: .
Je to tak, nemám fyzicky náročnou práci, ale psychicky. Moje ségra díky tomu potratila. V práci se na jednoho tak rozčílila, až jí pak píchlo b řiše a ona věděla, že je konec :frowning2:
3. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek