IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
2. říj 2009

tak nic jdu hajat jsem se nahamali a ještě budeme mt salátek možná

dadous
2. říj 2009

😀 ja zrovna do sebe tlačim večeři 😀

blazenkaa
3. říj 2009

přeji krásnoý sobotní den .
Dneska tu bude krásně,svítí tu slunko jako o závod

blazenkaa
3. říj 2009

tady je nějak mrtvolno kdepak jste všichni .

Hlčičky dostala jsem estrogen na co to je dobré vím že je tu někdo měl tyhle léky

nadis.h
3. říj 2009

Ahoj holky,

Bláži jestli to je Estrofem tak to je na sliznici myslím.Asi jí máš nízkou tak jsi to dostala.

dadous
3. říj 2009

ahoj , jsme byly v polsku, tak už mam první pidi věcičky 😵

meduna
autor
3. říj 2009

Ahoj holky,Blaženko estrofem podporuje taky to žluté tělísko,jen ho bašti,aby embryjka měla co dlabat a sílu na zahryzávání.Jedeme někam na výlet,tak juknu večer

meduna
autor
3. říj 2009

Dadoušku moc pěkný,ale ten polštář s Karlem je prostě boží,Roman se tlemil.Karel se prostě tak krásně usmívá

dadous
3. říj 2009

jo houby jsem ho donutila aby si tam lehl, nechtěl 😀

blazenkaa
3. říj 2009

🙂 kobylenky jste tu některá mudím se už mě to tu nebaví kde jsto kdo aspoň na pokec

blazenkaa
3. říj 2009

Dadousku no to je nádhera ty midi midi věcičky už se těším že je budu kupovat taky 🙂

dadous
3. říj 2009

blaži, to jo , ja bych tam nakupovala až až 😀 jsem se musela trochu krotit 😅 pěkně postupně 😀

daja.w
3. říj 2009

Ahojky holky 🙂
Blaži velká gratulace tak prcci už jsou u tebe 🙂
Dado krásný vecičky a Karel úžasný jak tam hajá 😉
No já byla včera v ráci a dnes jsme ležely celej den no před chvilkou jsme vylezly z pelechu 😅 ktomu jsem dostala mrchu 😝 takže dnes nic nedělám 😉 no a druhý IVF odložíme bo ještě manžovy nezaplatily tak až to dojde tak pak půjdem,ale odložíme to asi jen o měsíc tak to mě tak neštve 😉 nechcem jít teda ted dokud nezaplatí ty faktury no snad to brzo dojde 😠 jinak tu dnes svítí sluníčko ale je kosa asi začnem navečer topit 🙄

blazenkaa
3. říj 2009

ahojky Dajinkoo jakpak se máš už jsem tě tu dlouho neviděla
🙂

blazenkaa
3. říj 2009

tak to už máš zachvilku Dajino ono to uteče jako voda a stimulovat budeš tak rychle že to ani nepostřehneš

daja.w
3. říj 2009

Ahoj Blaži no nějak poslední dobou nemám čas bud jsu v práci a nebo odpočívám no anebo nejde net 😠 jo to uteče jako voda a snad to bude příští měsíc no uvidíme 😉
A co ty jak se cítíš mamino 😉

koblichzek
3. říj 2009

Ahoj holky.
Bláži, já beru Estrofem.

blazenkaa
3. říj 2009

zatím dobře ,ale už se nudím ta ktu polosedoležím u PC a hraju nějakou hru nebo něco dělám a teď jdu udělat salátek tak zachvilku jsem tu 🙂

daja.w
3. říj 2009

Ahoj Kobli jak se máš 😉
Jj jen jdi si udělat salátek nějakou mňamku 🙂

koblichzek
3. říj 2009

Ahojky dáji, ale jo, jde to.
Koukám u tebe stimulka příští měsíc? 🙂

daja.w
3. říj 2009

No asi jo chtěly jsme ted ale manžovy ještě nezaplatily za faktury a práci a bez peněz nikam nejdem že 😉tak snad příští měsíc to klapne 😉

koblichzek
3. říj 2009

No snad jo. Už je to čekání dlouhé, viď? ☹

daja.w
3. říj 2009

Jo Kobli je to těžký to čekání je dlouhý ale snad to uteče 😉

koblichzek
3. říj 2009

JAsně. A jak zatím užíváš víkend? Dadoušek nakupovala, Bláži hnízdní bobísky a co ty?

daja.w
3. říj 2009

Kobli já už chodím do práce dělám servírku a včera jsem byla právě v práci a dnes jen odpočívám jsme s manžou vylezly z pelechu až 17hod 😅 😀 Jo koukala jsem na věcičky od Dadouška krásný a Blažence držím pěstičky 🙂 a co ty ještě tě bývá špatně

koblichzek
3. říj 2009

Teda až v pět? 😀 Ale jo, to má bejt. Hezky odpočívat.
Jo, krásný věcičky 😵
Jo někdy mi bývá špatně, snad to už brzy přejde. Ale zatím to moc nevypadá ☹ 😠

daja.w
3. říj 2009

No až v pět a to bych ještě ležela ale co budu dělat v noci 😅 😀
No aspon si to těhotenství užíváš a kdy půjdeš na neschopenku

koblichzek
3. říj 2009

No zatím si ho fakt užívám. Spíš si říkám, jestli mi není blbě z těch leků, co furt dlabu.
Na neschopenku půjdu, až to bude nějak nutné, zatím určitě ne. V práci je to v pohodě, takže dokud to půjde, budu makat 😉

daja.w
3. říj 2009

Tak to jo dokud to jde tak chod do práce nemáš zas tak náročnou práci ikdyž teda děti dají taky zabrat,ale než sedět pořád doma toho si pak užiješ s mimčem 😉 a jak dlouho ještě budeš brát ty léky?

koblichzek
3. říj 2009

No daji, já doufám, že už jen do úterka. To jdu na kontrolu k dr. Tak snad to vysadí, protože v pondělí vstupujeme do čtvrtého měsíce a v CARu říkali, že se berou do třetího měsíce těhu. Tak už se normálně modlím 😀 .
Je to tak, nemám fyzicky náročnou práci, ale psychicky. Moje ségra díky tomu potratila. V práci se na jednoho tak rozčílila, až jí pak píchlo b řiše a ona věděla, že je konec ☹