• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
hmmm to máš pravdu :grinning: ale v úterý jdu na výběrový řízení mě poslal pracák do obchodu s elektronikou no nevím prd tomu rozumím se mě někdo zeptá co ta lednička dělá a já no chladí :grinning:
3. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak toho se neboj, tam vezmou spíš chlapa, a když řekneš že planujete mimčo, tak ti daj radi štempla, že jim nevyhovuješ :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si myslím že ani nic říkat nemusím tam bude určo někdo kdo stím má zkušenosti :wink: ale musím tam jít vživotě jsem na takovým výběrovým řízení nebyla tak uvidím co to obnáší :confounded:
3. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když nic, tak aspon poznaš novy lidi :grinning:
3. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm to je taky fakt no uvidíme v úterý :wink: :grinning: no ještě musím napsat životopis :confounded:
3. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo životopis, to mi přijde zbytečně popsanej papír :grinning: musím s karlem, dadouš šel na pívo :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si říkám,ale muším chcou ho :rolling_eyes: jj jen jdi hlavně venku nezmrzni :wink:
3. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fuj, zima je tam hnusna :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady už je cejtit snih :cry:
3. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj už to zachvilku začne bundy kabáty rukavice mikiny a to praní :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně ta kosa
3. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si myslela že si dneska nějakou bundu pořídím, ale nic mě neoslovilo, jedna se mi líbila, ale s větším pupkem bych ji nezapla :cry: nemam rada zimu :angry:
3. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to mám taky tak když mě nic neosloví tak nemám nic :frowning2: jsem si loni koupila bundu která se mě jediná líbila :wink: jo tak to mě povídej já taky nemám ráda zimu můžu být navlečená a stejnak mě je kosa :frowning2:
3. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže tady je ta zima fakt hnusna, říkal dadouš že se odstěhujem do italie :grinning: tam je prej teplo :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to znám narodila jsem se u Bruntálu a tam je to taky hnus kousek Praděd ale ikdyž jsem se tam narodila prostě zimu nemám ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo taky si říkám že by bylo supr se odstěhovat do teplých krajin :slight_smile:
3. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych jela hned, ale kdo se ma v tomhle věku učit řeč :grinning: Praděd je myslím vidět z lanovky na Černou horu :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale to bys zmákla se naučit :wink: tak to nevím já tam nebyla noí jednou jako malá a to si nepamatuji :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele pravě že asi nezvladla, taliani jsou děsně uječeny, to bych možna dala, ale řeč? no prej je jednodušší než anglina, tak možna jo :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no začátky by byly nejhorší :grinning: a pak bys to dala třeba i stím ječením :grinning:
3. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme :grinning: :grinning: :grinning: třeba někdy vyhrajem, tak pojedem :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už sis podala sportku :wink: :grinning: :grinning: já nic nevyhraji bo nic nepodávám :grinning:
3. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no občas davame, ale taky nic :frowning2: kdyby aspon tchyně vyhrala, ta sazí každej tejden :grinning:
3. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo moje máti taky dává sportku a hlavně když přijede knám nebo k ségře do Kolína no ale ještě nějak nevyhrála
3. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to oni občas nějakej ten tisíc vyhrajou, ale s tím se zas dělit nebudou :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo ale kdyby vyhrály první cenu myslíš že by se sní taky rozdělily?? :grinning:
3. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslím že jo, oni nejsou vubec lakomy a děti dělí rovnym dílem :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo tak to má být vše rovným dílem :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš v ty televizi dneska prd davaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aby byli vanoce a nějaky pěkny pohadky :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já čučím na primu tam byl docela dobrej film no spíš to byla taková pohádka a ted asi budu kukat na novu bude tam Segal a toho já ráda :slight_smile: jo vánoce z jedné stránky se těším,že bude taková pohoda vánoční pohádky salátekatd. ,ale zas starosti kolem teho
3. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak letos mi to vubec neva, pže nemusím do ty prace a v klídku si to nachystam :dizzy_face: se těším jak děcko :grinning:
3. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to já taky se těším jak děcko :grinning: ale nevím co koupit za dárky a jako každý rok asi budu kupovat naposlední chvíly :grinning: a moc se těším až si to doma nazdobím to mě moc baví :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo dneska v tom polsku měli uměly stromky, ale tak nadherny, že ho nerozeznaš od živyho, tak asi příští rok pořídíme nějakej větší, mame jen takovyho prcka a tam by se všechny ty hračky nevešly :grinning: darky lestos nějak neřeším, koupíme jen nějakou blbustku rodičum a my jsme si s dadoušem dareček už nadělily :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek