• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
mrkni do alba, máme novou fotecku. Jeden je teda nestyda nestydatá, páč tam ukazuje akorát prdelku :grinning:
6. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda lip to jsou už kouskové jsem tam koukala před chvilkou a nic tam nebylo :slight_smile:
6. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo dadu, už maj 4cm :grinning:. Jeden dělal veletoče a druhej celou kontrolu prochrápal. že by holka a kluk? :grinning:
6. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no asi to tak bude :grinning: a jinak jste v pořadku?
6. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, dala jsem to tam hned, jak jsem zjistila, že už to tu funguje :wink: A co ty? Jak se citíš? Co bříško?
6. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
stále nic nevím akorát možná malinko prsa ,ale nevím jestli to nemám vsugerované
6. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky já taky chtěla hned ráno na pc a když to nešlo ani z kurzu tak mi došlo ,že to asi nejde nikomu .. :frowning2: zatracená herka mizerná ..jo jinak jsem nesla zase životopis a pan vedoucí mi řekl ,jestli si troufnu na funkci hlavní pokladní ..čímž mě dostal ,páč já neumim ani tu poslední pokladničku :angry: :angry: :angry: :angry: ,asi ho zaujal můj životopis ,ale moje odpovědi asi už ne...řekla jsem že potřebuju zácvik ,že těmto pokladnám vůbec nerozumim,natož uzávěrkám a dalším věcem co by po mě chtěli ..no holky .. :confused: :confused: :confused: :confused: nakonec řekl že vypíše výběrové řízení a dá mi vědět po zkouškách.vladís je vytočenej že mám nerva že bych to ani nezkusila ..já nemám ani páru o co de a půjdu dělat funkci ..,to mě děsí ..holt jsem stará struktura a proto v životě hovno dokážu ..
6. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, vše bylo v naprostým pořádku. Dokonce už i vaječníky po OHSS se začínáj zmensovat do normálu. Jen to chce ještě tak 4 týdny polehávat, posedávat. Tak to už dáme :slight_smile: Jen jsem furt ještě bez řidičáku :sweat_smile:
6. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
blaži a OHSS už nezlobí? kolikátý den jsi po?
6. říj 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leni , z tebe bude šefka? :confused:
lip jakto že ti ještě nedly řidičak?
jo a jinak jsem byla u pipkové mudry dneska a dala mi tablety do pípy a krém,prej mám kvasinku ,tak snad mě vyléčí a přestanu už konečně nosit slipku..kterou nosim od posledního Ket
dadu i slůepej by viděl jak jsem se lekla ..takže nebudu :wink:
6. říj 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože jsem ted chodila furt na kontroly kvuli tomu OHSS, až teprv ted me objednali do poradny. Tak si musím ještě 2 týdny počkat. Dadu, kdy se jde na první nějaky testy?
6. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ty kvasinku a ja bakterii :grinning: ja jsem opět začla slipovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějakej těhu vytok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni proč ne, nepodcenuj se :dizzy_face:
lip ve 13tt ty tripl testy :wink:
6. říj 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenísku tak jsi to měla skusit on by tě musel stejně zaučit a říc ti co a jak předce tě nemůže hodit do vody

Lip na transféru jsem byla 2.10 tak že to je dneska bez dnu transféru 4 den :wink:
6. říj 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak to tam přijdu akorát :grinning:
6. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to asi jo, neříkaly že maš přinyst moč?
6. říj 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeda, to to letí :slight_smile: to už by se mohli zahryzávat :slight_smile:
6. říj 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vubec nic. jen že se tam mám objednat. A připravit se i na 3hodinový čekání :sweat_smile:
6. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mizím na ulici :dizzy_face:
6. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no jo každej to ma jinak, zaleží na dr :dizzy_face:
6. říj 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co to jsou ty tripl testy
6. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim holky řekl že se ozve :wink: spíš se bojim své nechápavosti a té zodpovědnosti :pensive: ,jako kvasnici musim zlikvidovat páč jako sex mi už nic neříká ,mudra říkala a sex vynechat a já jí řikam a co je to sex ,tak jsme se nasmály :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
blaži to jsou geneticky testy z krve a moči na vyvojovy vady
6. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu a bajkterie nevadí miminku?
6. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi vaděj, proto ty antibiotika :dizzy_face:
6. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha sakryš ....já nedočítala vše .. :wink:tak at ti to brzy přejde ,vladís chytrej hned jestli nemám kapavku a důležitě čuměl na letáky co mě dali a na co to je ,jako kdyby tomu rozuměl :rolling_eyes: tak mi docela nasral ,zas je chytrej ,o víkendu říkali v rádiu že když máš za život 8partnerů jak se to dál a dál dělí a nakonec chrápeš se 2milionama myslim..ještě mi seřval zato ..no je toto možné?? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a já mu řekla ,,no vidíš a to si furt stěžuješ jak sis nic neužil,,.
6. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Lip krásní bobánci :slight_smile:
Leni tak ta hlavní pokladní nic není já to nikdy taky nedělala a pak mě to taky nabídly a není to nic těžkého teda až na tu zodpovědnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: bo vlastně máš nastarosti všechny peníze v trezoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pokladny nejsou těžký v dnešní době je to brnkačka :wink: ale jasný pokud jsi stím nikdy nedělala tak jasný že máš obavy.
No holky já včera byla na tom výběrovým řízení :grinning: od 9hod. a odcházela jsem v 11.15hod. no mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: a určo mě vemou :grinning: bo byl pohovor a já jsem se teda ukázala :stuck_out_tongue_closed_eyes: koktala jsem jak debil a určo jsem vypadala jako kdybych neuměla do pěti napočítat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: no do pátku se maj ozvat tak čekám že neeeee :grinning:
Jo a Leni z chlapů si nic nedělej jsou všichni stejní debilové :grinning: jak říkám jsou dělaný přes kopírák :grinning: jo a já mám taky kvasinky :grinning: a vyfázla jsem taky krém no ale mám dobraný 4 tuby pak přišla mrcha a ted mě čekaj 3 tak ze sexu ještě nic dlouho nebude :frowning2: :grinning: a manža začíná nervoznět :grinning:
Dado tak jen papej antibiotika a bude to ok :wink:
Blaži a šup vitamínky at se rýmy brzo zbavíš a těším se na to až budeš testit a budou//věřím že budou :wink: :slight_smile:
7. říj 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se nějak rozepsala :grinning: no já dnes vrčím do práce a odpo ještě na pracák :stuck_out_tongue_closed_eyes: no do práce se mě chce,ale ten pracák :stuck_out_tongue_closed_eyes: ee tak se mějte moooooc krásně a přeji krásný den :slight_smile: nám tu svítí sluníčko tak snad bude hezky :slight_smile:
7. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek