IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
8. říj 2009

tak jsem si dala vařit kuřecí poblivku 😕 u mamky jsme měla kuřecí jatyrka s hranolkama 😅 bude ze mě slepice 😀

ismail
8. říj 2009

ahoj holky, omlouvam se, ze vam se lezu, ale potrebovala bych poradit. Mam pred sebou prvni IVF, dlouhy protokol, od 2. dne jsem zacala strikat sprej syranel, po 21 dnech jsem sla na utz, nasli mi cystu a doporucili jeji odsati, to jsem take podstoupila. Take mi brali krev, kvuli hormonum, pry je nemam idelali, ale jsou spis lepsi nez horsi a doktor doporucil jeste tyden strikat sprej a pote dalsi utz. Nemate nekdo podobne zkusenosti? Nejak jsem se nezeptala, co by se delo dal, kdyby to potom nebylo ok....moc diky

dadous
8. říj 2009

ahoj is, tak nevím tady snad ani nikdo takovy problem neměl 😕

ismail
8. říj 2009

ahoj dadous, dekuju, tak asi budu muset popatrat dal, zatim jsem na nic podobnyho nenarazila...... ☹

dadous
8. říj 2009

to jo ukus jiny temata s IVF, trapení jsou tady ruzny a holek je tu dost takže určo ti někdo poradí 😵

blazenkaa
8. říj 2009

dadousku mislím že slepice z tebe bude znějakejch 22 týdnů né

dadous
8. říj 2009

no to stopro 😀

blazenkaa
8. říj 2009

jééé je tu někdo !
Tak co ty slepičko naše jakpak dneska je
🙂

blazenkaa
8. říj 2009

ten tvůj pprofesor to je nádhera jsi dobře ujetá 🙂 😅 😀

dadous
8. říj 2009

😕 jakej profesor?

blazenkaa
8. říj 2009

🙂 ty ani nevíš co bude mít ten tvůj mimísek na oblečení

dadous
8. říj 2009

jo táák 😀 no hned mi to nedocvaklo 😀 no tak aspon někdo v rodině by mohl bejt študovanej 😵

blazenkaa
8. říj 2009

tak to do něho vkládáš velikánské naděje aby jsi pak ještě rok nepřenášela aby se nebál vykouknout na svět co ta máma si ještě vymyslí 🙂

dadous
8. říj 2009

blaži to jsou pravě jen ty naděje 😅

blazenkaa
8. říj 2009

tak já se jdu nachystat na ordinaci .
Přeji všem dobrou a sladkou noc . 🙂

lenkacar
8. říj 2009

tak já taky neporadim ,páč mě odsáli cystu a druhý den se teprve začlo stimulovat ,ale rovno píchat .. a bylo vše v poho a vajec plné plato

dadous
8. říj 2009

jsme tady sama slepička 😀

lenkacar
8. říj 2009

tak já mizim koko dobrou ..zítra 😀

daja.w
9. říj 2009

Krásný ráno holky 🙂 já včera odpadla první jsem teda uklízela no a pak šup na gauč a byl můj 😀 no a dnes jdu zase do práce 😉 no snad to uteče dnes 😉

lenkacar
9. říj 2009

dají ahojky to je pochopitelné u vás jde gauč na dračku 😀 😀 😀

daja.w
9. říj 2009

jo tak ted je můj 😀 Petr má smůlu musí mu vystačit křeslo u PC 😀

lenkacar
9. říj 2009

kdy se dozvíš jestli tě vzali? já nemám představu jak probíhá konkurz ,to jsou tam všichni pohromadě a se všech ptá ,nebo po jednom?

daja.w
9. říj 2009

Leni no včera mě přišel mejl a nevzali mě ☹ 😀 no prvně jsme tam seděly všichni a vykládaly co to obnáší v tom obchodě atak no a pak jsme čekaly na chodbě a volaly si po jednom na pohovor a tam se mě ptaly kde jsem dělala a co tam dělala,jaký mám koníčky a jakou přdstavu o práci mám 😝 no mazec já takový pohovory nesnáším a podle toho jsem se taky ukázala koktala jsem jak debil a v hlavě prázdno 😝 😀 😀 😀

daja.w
9. říj 2009

Tak já frčím do práce mějte se tu moc krásně pa pa pa 🙂

lenkacar
9. říj 2009

chápete že se ptaj na koníčky? já teda ne ,co jim je do toho jestli si doma čtu a nebo vařim.. 🙄 dají no já dopadnu stejně ..do draka jak jsem furt čekala na to místo tak prej možná budou schánět vedoucí ,možná ..takže taky nic pro mě ..achjo

liptonek
9. říj 2009

Ahojky holciny, jak je při pátku?

lenkacar
9. říj 2009

ahoj lipánku já se psychicky připravuju na loupání brambor ,dneska je hnus den

liptonek
9. říj 2009

Japakto leni že je hnusnej? uuu, tak ty brambory ti vážně nezávidim. Já mám navaříno ze včerejška, takže dnes nemusím vůbec nic.

lenkacar
9. říj 2009

od rána děsnej liják a furt leje a tma jak v pr...takže takový ospalo ..a spát nemůžu jak jsem si navykla vstávat brzy kvůli kurzu ,abych ze sebe udělala člověka 😀 😀

liptonek
9. říj 2009

Liják? Tak my tady teda máme azuro. Sluníčko svítí o stošest. NO a jak? Už ho máš zdárně za sebou? 😀