IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
9. říj 2009

jojo včera ze 46 na 44bodů tak úspěch..a čistá hlava na víkend 😉

liptonek
9. říj 2009

No tak to velká gratulace!!! A dalo ti to aspoň něco?

lenkacar
9. říj 2009

doufám ,že z toho kápne certifikát 😉 jo dalo ,hned jsem si doma udělala tabulku a tam zapisujem výdaje 😀 😀 😀

liptonek
9. říj 2009

NO leni, nevim, nevim, jestli to je ten nejlepší nápad 😀 Já to takhle jeden měsíc taky zkoušela...a na závěr jsem se akorát zhrozila a byla hádka 😀

blazenkaa
9. říj 2009

Ahojky Divožemky koukám že jste se rozjeli jdu vás dočíst 🙂

lenkacar
9. říj 2009

my se hádáme totiž u každého výpisu tak tomu chci předejít a nahlížet kolik ještě můžu pustit ...

lenkacar
9. říj 2009

a manžel řekl že se v mé tabulce neorientuje at si to tam dosazuju sama ,jen abych nedosazovala jenom já ,navíc se vytasil z nějakým notýskem kam si zapisuje on..no teda .. 🙄

blazenkaa
9. říj 2009

tak jsem vás dočetla
teda holky ten můj manža to chce taky si zapisovat

blazenkaa
9. říj 2009

Kampak jste zmizeli ☹

lenkacar
9. říj 2009

já jsem tady a přemýšlím o těch bramborech ..

blazenkaa
9. říj 2009

co budeš s nima dělat

lenkacar
9. říj 2009

kdybych zvedla prdel tak už by byly i uvařené,ale to ne já tady dřepim a koníkuju

blazenkaa
9. říj 2009

ty ti nikam neutečou a gratuluju ti k takovému nádhernému víkonu v kurzu 🙂

lenkacar
9. říj 2009

dík blaži bylo to lehké 😉 ,pokud nejsi trotl a hlava pryč tak to musel pochopit každý

blazenkaa
9. říj 2009

a o co tam šlo jen aby jsi se naučila ovládat

lenkacar
9. říj 2009

dělat složky ,vkládat obrázky z netu .psát dopisy ve wordu a počítat tabulky a grafy dělat v excelu

blazenkaa
9. říj 2009

tak to jsi šikulka já jsem na tohle tele poradím si jen trochu s fotkama ,ale dám mi to taky zabrat ale minule jak jsem byla na 1IVF tak jsem tu blbla a aspoň něco jsem se přiučila a manža pak za mnou chodil aby jsem mu to uděla la nebo ukázala což jsem se až divila 🙂
Co jdeš dělat z brambor 🙂

lenkacar
9. říj 2009

sekačku s bramborem jsem to už naházela do hrnce poslala další životopis a ted vařim brambory ..

blazenkaa
9. říj 2009

no vidíš a ani to nebolelo a je to hotové já jsem dala zatím sušit hrušky do sušičky tak se těším v zimě to bude zase mňamka 🙂

lenkacar
9. říj 2009

životopis jsem posílala na brigádnici na admini práce ,na hlavní poměr nemám SŠ 🙄 to oni požadují

lenkacar
9. říj 2009

to budou určo dobré křížalky ..

blazenkaa
9. říj 2009

ty si vůbec nevěříš Leni
Křížalky si děláme takhle každý rok ještě z jablek švestek no prostě co se dá sušit tak to tam dám

blazenkaa
9. říj 2009

manža mi tady nandal takové práce tak to taky musím udělat

lenkacar
9. říj 2009

věřim nevěřim ,píšou SŠ a tu já nemám na brigádu to nepožadujou

lenkacar
9. říj 2009

mě za chvíli dojde a pak jedem na chatu zase makat ..

blazenkaa
9. říj 2009

já myslela že už to máte hotové

lenkacar
9. říj 2009

ne blaži minule jsem ještě štukovala zbytky ,páč nám došel a muselo se dokoupit ,tak ted to musim ještě natřít a na záhon jahod musim dát folii ,seru na ten plevel ,takže makačka jako blázen 😝 😝 😝 😝

blazenkaa
9. říj 2009

já vím taky jsem si udělala malinkej záhonek před oknama a dal jsem zam fólii a na to kůru ono to i lépe vypadá
a není s tím taková práce 🙂Jak daleko máte tu chaloupku

dadous
9. říj 2009

nikde nikdo? 😢

blazenkaa
9. říj 2009

Já jsem tu
🙂