IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
9. říj 2009

už mám skoro všechno udělané manža mi toho tady napsal že jsem nevěděla sčím dříve začít ,ale samé lehké věci neboli šolichačky 🙂

dadous
9. říj 2009

😀 jo ja tady taky lítam s hadrem po bytě a do toho vařím 😝

dadous
9. říj 2009

tak to se mi ještě nestalo, že by dadouš napsal seznam co mam udělat 😅

dadous
9. říj 2009

kun zas dneska nějak stavkuje 😠

blazenkaa
9. říj 2009

no to máš pravdu já jsem tu měla takovej sloh napsanej a nějak mi to vypadlo lump jeden stávkovací

dadous
9. říj 2009

mě to vypadava každou chvilku 😕

blazenkaa
9. říj 2009

Manža mi dal jen lehkou práci aby jsem se nenudila na seznamu jsem měla napsáný utřít prah ten jsem včera utírala ,ale to je jedno a halvně vykydat, vykoupat , vydrbat namazat, nakrmit, ohřát želvu a ta dá dost práce

blazenkaa
9. říj 2009

dadouš dej radu co jsi vařila nevím co mám manžovi na zítra udělat na večeři do práce

dadous
9. říj 2009

😀 no tak hlavně ji neuvař 😀

blazenkaa
9. říj 2009

neboj už se hřeje v akvárku nažraná jak nevím co dneska toho snědla až jsem koukala

dadous
9. říj 2009

ja dělam br. knedlik, zelí a vypečky, ale bude to zítra k obědu, páč dadouš šel dneska na 16tku 😢 a v neděli ještě nevím 😒

blazenkaa
9. říj 2009

tak to jsi zase samotářka s Karlem .Manža šel dneska na odpolední a zítra a v neděli jde na noc od šesti do šesti tak tu budu živořit sama

dadous
9. říj 2009

no dadouš to vzala jedním vrzem takže bude až do rana, ale aspon bude nějaka kačka navíc 😅

blazenkaa
9. říj 2009

no u manži to je normální takhle chodí pořád a jelikoš jezdí autem sám a svím tak se ani já nikam nedostanu i kdyby jsem chtěla jedině autobusem nebo vlakem

dadous
9. říj 2009

tak ja jsem docela rada že nikam nemusím, jsem lína někam chodit 😀 kdy budeš testovat?

blazenkaa
9. říj 2009

jsem si dala teď vodu na špagety nevěděla jsem co tak jsem je potkala ve skříni byly rozdělané na jednu porci tak si je dělám neboli dojídám zbytky ještě tam je kousek salámu a ousek sýra tak to aspoň dojím
A zítra vyndám žebra upečuje a dám mu je s knedlíkem a se zelim a je to

blazenkaa
9. říj 2009

no to já nevím kdy budu testt ,ale jak se mě každý ptá tak se mi chcetestit pomalu už zítra ,ale asi je ještě brzo je to 8 den

dadous
9. říj 2009

ne vydrž aspon na desaty den 😉

blazenkaa
9. říj 2009

tak to je v pondělí já to vydržím to mě to zase tolik neláká já vím že tam ty miminka nebo miminko je 🙂

dadous
9. říj 2009

táák konečně jednou spravnej přístup 😵

dadous
9. říj 2009

jdu se mrknout na ulici 😵

nadis.h
9. říj 2009

Ahoj devcata, tak jsem si zabalila batuzek s teplyma fuskama a utekla dat oddych na vikend k sobe na baracek. Tak budu chodit cely vikend v teplakach a neucesana a zitra asi padne po 2 letech nejaky ten panacek. 🙂)

milagross
10. říj 2009

Dobre rano zeny bozeny 😀
U nas je zatim tma,tak jsu zvedava jestli se ukaze Oskar 😀 .
Leni gratulace 😀
Nadi mas recht jen si procisti hlavu 😀
Dadu u tebe vse ok? 😀
Blazi mamino drzim na pondelek palce 😀 i kdyz ani nemusim,proste tam jsou// 😀
Daji neprehanej to s tou praci,prece nechces byt v baliku? 😀
Medu co prdel,uz ok? 😀

daja.w
10. říj 2009

Ahojky kočenky 🙂 tak tu je hnus leje jak z konve 😝 no ted jsme byly v obchodě a 5 litrů v haj... 😠 a nic moc toho není 😢 no tak vypiju kafe a jdu vařit 😉 budu dělat kedlubový zelí a masenko 🙂 ale moc se mi do toho nechce 😝
Mili no neboj v balíku určo nebudu 😀
Blaži ještě chvilku počkej s testíkem ted je to ještě brzo 😉 ale jak říká Mili prostě tam jsou// 😉 😀

blazenkaa
10. říj 2009

😅 Ahojky Holčičky moc vám všem děkuji za to že semnou věříte v to že tam ty // jsou .
Já jedu odpoledne až uvařím knedlíček zelí a aupeču masíčko ke kamarádce aby mě trošku obrala už mě to s.... ,ale chtěla by jsem si to nechat dlouhé.
Dajinko ty jsi se do té práce nějak zabrala co ?Hlavně to moc nepřežeň aby jsi se neuhnala a koukej si i odpočinout . 🙂
Nadísku je to taky zapotřebí se od všech aklimatizovat od všech a odpičinout si a vůbec co myslíš tepláky jsou nejlepší oblečení v čem myslíš že já na doma chodím a je to pohoda .Jestli se to někomu nelíbí ať si pr....
políbí 😀

blazenkaa
10. říj 2009

Tak koukám že se zase asi někde touláte a prdíte na mě tak se tu mějte 🙂

koblichzek
10. říj 2009

Ahoj kočenky, bohužel jsem teď delšé dobu nebyla - mooooc práce a jiných věcí.
Ale jinak je vše naprosto v pořádku a náš bobeček se má čile k světu. 🙂 😵

dadous
10. říj 2009

kobli krasnej bobeček 😵 😵 😵

koblichzek
10. říj 2009

Díky dadoušku, úplně jsem bulela, když jsem ho viděla a ještě když se hýbal (a) 😵

dadous
10. říj 2009

jee to se maš, ten naš asi zrovna chrapal, tak doufam že příště se aspon pohne, to už semnou pujde i dadouš 😵