IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
14. říj 2009

jo holka kdyby jsme neměly půjči tak jsme pěkně v pr....... jen tak tak to zplácíme je toho hodně

koblichzek
14. říj 2009

Hele bez půjček dnes není nikdo. Normálně by se člověk na nic nezmohl. Je mi jasné, že je to náročné. Ale zase víš, že splácíte to své.

blazenkaa
14. říj 2009

to jo já nevím ,ale do bytu by jsem asi nikdy nešla jme zviklý obadva bydlet v baráku a dělat si okolo

koblichzek
14. říj 2009

Jasný. Blaženko já frčím. Za chvilku přijde manža, dáme véču a půjdeme čučet na bednu. Tak hezký večer

blazenkaa
14. říj 2009

jo to já tu budu sedět protože manža bude koukat na fotbal

blazenkaa
14. říj 2009

tak pá a dobrou noc 🙂

lenkacar
14. říj 2009

pic holky medu já myslela že morčáci patřej mezi myši 😕 😕 😕 😕

meduna
autor
14. říj 2009

pic babice,jo asi patřej.Tak palačinky jsem ztrestala 😝

lenkacar
14. říj 2009

já jsem našla v lednici packu kuřáka od víkendu

meduna
autor
14. říj 2009

no to já taky,ale od minulého 😝 tak jsem jí dala radši do koše,jsem na ní kapánek zapo 😝

lenkacar
14. říj 2009

tahle packa ještě netáhla ,tak jsem jí ztrestala a budu čekat na výsledek 😀 😀 😀 😝

meduna
autor
14. říj 2009

no pak bude táhnout i kdyby stará nebyla 😀

lenkacar
14. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 a pak budu taky třeba dělat uá...

meduna
autor
14. říj 2009

😀 😀 😀 no to je dost možný

lenkacar
14. říj 2009

už se těšim na zítra budu opatrovat kotě a budem se spolu léčit ,já si namažu nohu a jemu kápnu do oka ..budem tady spolu marodit 😀 😀 😀

lenkacar
14. říj 2009

máma si pro něj přijde až v pátek ráno doufám ,že jí nevrátim z kočky palačinku ..jestli mi vleze do postele má to spočítaný 😀 😀 😀

meduna
autor
14. říj 2009

ty vole ,pak jí ho dáš a může si koťátko dát před postel jako předložku

lenkacar
14. říj 2009

fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj to nebylo od nás hezké 😀 😀 😀 😝

blazenkaa
14. říj 2009

co to tu klábosíte vy dvě jdu vás dočíst

lenkacar
14. říj 2009

medu mě navádí ,že mám dát mámě kobereček 😕 😕 😕 😕

blazenkaa
14. říj 2009

teda holky vy jste ošklivé sice kočky nemám ráda ,ale tohle je fakt hnusný 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkacar
14. říj 2009

blaži .. 😀 😀 😀 😀 😀

blazenkaa
14. říj 2009

to by ti asi maminka poděkovala za předložku

meduna
autor
14. říj 2009

no vidíš Leni a máš dárek k vánocům 😀 😀 😀 a teď nám daj milovnice zvířat co proto 😀

lenkacar
14. říj 2009

to jo ,blaži je to můj mazlíček ,já taky kočky nemusim ,ale tahle je výjimka ,je to můj chráněnec ,budu se snažit jí nezalehnout ty naše ochránkyně zvěře 😀 😀

meduna
autor
14. říj 2009

aby ještě ona nezalehla tebe jo

blazenkaa
14. říj 2009

to myslíš mě jako ochránkyni zvířat

blazenkaa
14. říj 2009

MEdu bereš mi to římo z huby

lenkacar
14. říj 2009

no jasně blaži 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 ,medu aby mě třeba nesežrala ,ona je tak strašně směšná kdybyste jí viděly jak mnouká ,bud otevře hubu na prázdno a nebo z ní vyleze něco jako když vrže stará almara ,já myslela že to kočky uměj od narození 😀 😀 😀 asi jí budu muset dát lekci

blazenkaa
14. říj 2009

já nejsem ochránkyně zvířat já jen želv
Holky teď mi manža oznámil že mu 31 tohoto měsíce vypnou teletext no to je taky dost