IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
blazenkaa
14. říj 2009
jo holka kdyby jsme neměly půjči tak jsme pěkně v pr....... jen tak tak to zplácíme je toho hodně
koblichzek
14. říj 2009
Hele bez půjček dnes není nikdo. Normálně by se člověk na nic nezmohl. Je mi jasné, že je to náročné. Ale zase víš, že splácíte to své.
blazenkaa
14. říj 2009
to jo já nevím ,ale do bytu by jsem asi nikdy nešla jme zviklý obadva bydlet v baráku a dělat si okolo
koblichzek
14. říj 2009
Jasný. Blaženko já frčím. Za chvilku přijde manža, dáme véču a půjdeme čučet na bednu. Tak hezký večer
blazenkaa
14. říj 2009
jo to já tu budu sedět protože manža bude koukat na fotbal
blazenkaa
14. říj 2009
tak pá a dobrou noc 🙂
lenkacar
14. říj 2009
pic holky medu já myslela že morčáci patřej mezi myši =-) =-) =-) =-)
medunaautor
14. říj 2009
pic babice,jo asi patřej.Tak palačinky jsem ztrestala :-p
lenkacar
14. říj 2009
já jsem našla v lednici packu kuřáka od víkendu
medunaautor
14. říj 2009
no to já taky,ale od minulého :-p tak jsem jí dala radši do koše,jsem na ní kapánek zapo :-p
lenkacar
14. říj 2009
tahle packa ještě netáhla ,tak jsem jí ztrestala a budu čekat na výsledek 😃 😃 😃 :-p
medunaautor
14. říj 2009
no pak bude táhnout i kdyby stará nebyla 😃
lenkacar
14. říj 2009
😃 😃 😃 😃 😃 a pak budu taky třeba dělat uá...
medunaautor
14. říj 2009
😃 😃 😃 no to je dost možný
lenkacar
14. říj 2009
už se těšim na zítra budu opatrovat kotě a budem se spolu léčit ,já si namažu nohu a jemu kápnu do oka ..budem tady spolu marodit 😃 😃 😃
lenkacar
14. říj 2009
máma si pro něj přijde až v pátek ráno doufám ,že jí nevrátim z kočky palačinku ..jestli mi vleze do postele má to spočítaný 😃 😃 😃
medunaautor
14. říj 2009
ty vole ,pak jí ho dáš a může si koťátko dát před postel jako předložku
lenkacar
14. říj 2009
fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj to nebylo od nás hezké 😃 😃 😃 :-p
blazenkaa
14. říj 2009
co to tu klábosíte vy dvě jdu vás dočíst
lenkacar
14. říj 2009
medu mě navádí ,že mám dát mámě kobereček =-) =-) =-) =-)
blazenkaa
14. říj 2009
teda holky vy jste ošklivé sice kočky nemám ráda ,ale tohle je fakt hnusný 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
lenkacar
14. říj 2009
blaži .. 😃 😃 😃 😃 😃
blazenkaa
14. říj 2009
to by ti asi maminka poděkovala za předložku
medunaautor
14. říj 2009
no vidíš Leni a máš dárek k vánocům 😃 😃 😃 a teď nám daj milovnice zvířat co proto 😃
lenkacar
14. říj 2009
to jo ,blaži je to můj mazlíček ,já taky kočky nemusim ,ale tahle je výjimka ,je to můj chráněnec ,budu se snažit jí nezalehnout ty naše ochránkyně zvěře 😃 😃
medunaautor
14. říj 2009
aby ještě ona nezalehla tebe jo
blazenkaa
14. říj 2009
to myslíš mě jako ochránkyni zvířat
blazenkaa
14. říj 2009
MEdu bereš mi to římo z huby
lenkacar
14. říj 2009
no jasně blaži 😉 😉 😉 😃 😃 😃 😃 ,medu aby mě třeba nesežrala ,ona je tak strašně směšná kdybyste jí viděly jak mnouká ,bud otevře hubu na prázdno a nebo z ní vyleze něco jako když vrže stará almara ,já myslela že to kočky uměj od narození 😃 😃 😃 asi jí budu muset dát lekci
blazenkaa
14. říj 2009
já nejsem ochránkyně zvířat já jen želv
Holky teď mi manža oznámil že mu 31 tohoto měsíce vypnou teletext no to je taky dost

Začni psát odpověď...

Odešli