• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak to mě pavouk nevadí já tu myš minule když jsem ěla na raní a když jsem po probuzení šla do koše tak na mě vyskočila a já stála na stole nahatá a nevěděla jsem co mám dělat :slight_smile:
17. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co morčata,taky vaděj?
17. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ty mě nevaděj ani křečkové jenom ty myši :wink:
17. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda, tady dneska ještě nikdo nebyl :confused:? jsme jely pro tu postylku a po cestě jsme viděly nehodu, vypadala hrozivě, ale nikomu se nic nestalo :wink: tady jen ja jsem na chvíly přestala dejchat :sweat_smile:
18. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Dadousku a kde tanhoda byla
18. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kousek před jičínem, blbeček předjížděl, dostal šmejra a skončil v pangejtě
18. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky no hlavně když se nic nestalo ..fuj nesnášim to ..
18. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nebylo mi dobře, už jsem se tam hrnula s lekarničkou, ale chlapec už byl s auta venku :sweat_smile:
18. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsi hodná žes ho chtěla ošetřit ,jinej by zíral v šoku a prd by dělal,možná že i já ..neručim za sebe ..
18. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jen díky tomu, že jsme měli pujčeny auto a kamoš měl lekarničku ve dveřích :grinning: jako zastavilo hodně aut, ale ten co se s ním předjížděl ujel :unamused:
18. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky asi brzy budu mít doma kotě a pak si tady budu na zmetka stěžovat ..na tý chatě je to tragédie..já na to vůbec nemám psychicky ..když tam ty ubožáky vidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Dadousku ty jsi akční se tam hnád s pupíčkem a co manža seděl v autě
hele kam ty na ty kočky furt chodíš? :grinning:
dadu na chtě je 12koček ,už teda 11 ,jednu má moje mamka ,je to hroznej pohůed na ně jsou to 2vrhy kotat.. :confounded: ty kočky by potřebovaly do pípy špunt ..trochu mi to připomíná etiopii ,hlad a bída a furt šukaj
18. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jim tam nadrob nějakou antikaču :sweat_smile:
18. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu myslím že by se nikdo nesmál ,kdyby to viděl já brečela jak malej parchant ..a to kočky nemusim
18. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizim k telce ,vladís je nachcípanej tak jsem ho odmítla a bylo zle ..no ještě aby na mě upadla nudle ,tak to ne ..
18. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsou jako něčí kočky, nebo to jsou tulačky?
18. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou kočky který bylí v osadě a lidi je sem tam nakrmí ..ale ted jak tam nejezdí pomalu nikdo tak vypadaj hrozně ..já jim jídlo vozim ,ale asi tam budu vysílat jen vladíse ..nemůžu na ně koukat .
18. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ne nudle nebrat :grinning:
18. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja vam teda na dobrou noc hlasím že dnes udělal dadoušek první kotrmelec :sweat_smile: asi věděl že ma bracha svatek, tak o sobě dal Konečně vědět, tak dobrou tety :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu tak to je na oslavu první kopaneček ... :wink: gratulka ..já jdu zase dát jeden životopis .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jak se máme? :wink:
19. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nadi my určitě dobře , a jak jsi na tom?
19. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo já nevím zda dobře či špatně. Rozhodně líp než v tom červnu.Byla jsem na utz u mladé mudr ke které nikdo nechodí z holek co znám a nejdřív se jí pletlo vše možné do utz a folíci jsou prý menší než mají být a nalevo našla hned 2 normoš jak mají být a ostatní menší..Další utz ve středu a zvedla mi ještě dávky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak uvidíme co z toho bude ve středu.
19. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ze životopisu sešlo ,když jsem tam přišla z obchodu na mě koukala šikmooká ..tak to ne ..k čongům ne .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni by ses nemusela nic učit. :grinning: Stačí umět.. Suší suší.. překlad: Sluší sluší.. :grinning:
19. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi byl to obchod potravin :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec devcata
Dadu to se mala-malej taky asi rozrusil z te nehody az zacal delat chudinka kotrmelecky ne? :sweat_smile:
Nadi drzim palce :grinning:
Leni cincouny nebrat,smrdej :dizzy_face:
Tak bezim k zubakovi,mejte se
19. říj 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky,dadoušku tak gratuluji k prvním pohybákum :dizzy_face:
Leni v potravinách by jsi říkala,že máte říži :grinning:
19. říj 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek