• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Jo jo no nějak nebyl na to čas a pak mrcha a zánět tak to nešlo nojo co naděláš :grinning: a co ty jak se máš mamino kdy budeš vědět jestli bude holčička nebo kluk :wink:
21. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele vubec nevím :grinning: příští tyden poradna a pak se musím domluvit na ultra, chci jít na ted 3D, takže příští tyden budu chytřejší :sweat_smile:
21. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo to uteče jako voda :wink: no my půjdem do dalšího boje asi až příští rok :frowning2: to co měl dostat za tu fušku tak to je pryč no spíš to blbečči posílaj po kouskách a k tomu budou vánoce tak jsme se teda nakonec domluvily že to necháme po svátcích,že to nebudem lámat přes koleno :wink: no jako štve mě to bo jsem se těšila,ale abychom pak se nervovaly z peněz když nebudou tak to radši odložíme. No jako žijem ted z jednyho platu a teda je to děs práce žádná no možná půjdu zpět do té restaurace tak by to bylo fajn :wink:
21. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to znam, dadouš taky ještě z leta dostava prachy po kouskach :angry: uplně na hovno :confounded: tak si aspon užijete hezky vanoce, na silvstra se aspon mužeš opít :grinning: a pak hura na věc :dizzy_face:
21. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo oni maj pořád na to čas,ale kdyby to bylo naopak tak to musí být hned :angry: jj vánoce no budu tu mít mojí mámu a na silvestra celou rodinu máma a sestra s dětma a švagrem :grinning: to tu bude veselo :wink:
21. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já mizím jdu se nachystat zachvilku frčím k zubákovy :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pa pa
21. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak at moc netrpíš :dizzy_face: mě čeka zubař v listopadu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dají tak at ti to dopadne dobře u zubky ..fuj to je moje smrt bolest zubů.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,Dájo,hlavně aby to nebolelo-nech se opíchat :grinning: :grinning: :grinning: ale bacha,injekcema do dásně jo :grinning: :grinning: měla bych si také udělat termín a jít k zubaři otevřít otvor,aby to tam ojukal :confused: Jinak zima furt jak v prdeli,ale je alespoň modré nebe,tak je hned nálada lepší :wink:
21. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj medunko, se mate že mate modro, tady je furt neveselo truchlivo
21. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ono to nebude asi dlouho trvat,se už začínaj honit mraky,tak to už asi začala jako zima?volala jsem s mamkou a jezdí s tím jejím na chemo a ozářky do Lbc,minulej týden prej katastrofa,všude sněhu tři prdele
21. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tam to bylo prej hrozny, nikdo nečekal že nachumelí, tak byly překvapeny :sweat_smile: :confused:
21. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hlavně by byli překvapený,kdyby se někdo z nich dostal mamce pod ruku :grinning: ta musela auto tlačit,někde prej zapadli,no nasraná byla do nepříčetnosti.no je to trapný,protože se ta překvapenost opakuje zimu co zimu :rolling_eyes:
21. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a to si vem že jim v lednu dojde posyp :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo už to bylo řečeno,říkala mi to mamka,už teď to věděj,že jim dojde-protože tohle NIKDO nečekal :grinning:
21. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
woe joo já tady zapadaná.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:astonished: :astonished: :astonished: a kde?
21. říj 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
co?????????????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
21. říj 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: taky nevíš? :confused:
21. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně že nemá zapadanej PC ,já to vidim na bernardýna se soudkem rumu
21. říj 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevim jestli to bylo SOS nebo jenom konstatování :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás to bude zase jako na větrné hůrce ,květák ,smrad že by člověk padnul a bábovka s kakaem ,vždycky to uvnitř udělá V a vladís si pak dělá na celou nároky ..že je jeho :rolling_eyes:
21. říj 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy byste se po mě ani nesháněly joo??!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To jsem byla já. :grinning:
21. říj 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi nadi ..
21. říj 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je klendra. Já už nevím co nosit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi nejlepší by byl asi ten soudek na zahřátí :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo hada místo šály :wink:
21. říj 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha,tak Naďa se tady dělala za tajňajčku :sunglasses: tak Nedi,jsem četla,že dáváš 300jednotek :wink: myslím na tebe,ať je vše ok :slight_smile:
Mňam,Leni,bábovku bych si taky dala,ten květák teda ale ne,ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: dělala jsi obalovanej,nebo mozek?
21. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedaaa, kde se všechny flákáte? :frowning2:
21. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Lip,holky maj asi už ten zimní spánek :confused: zaordinovaly a šup do pelechů :grinning:
21. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek