IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
23. kvě 2010

to mě taky : - D to taky jde

meduna
autor
23. kvě 2010

Jako Karel,to je něco pro mě,Lejla má Míšu taky jorinka a já mu furt říkám Karle 😠

blazenkaa
23. kvě 2010

tobě nic neuteče Medunko a to je dobře.
Teď nechci nic zakřiknout

dadous
23. kvě 2010

jsem taky trošku blond 😕 koho rve pod lavici?

meduna
autor
23. kvě 2010

Fufina,chrápe nahlas,jak starej prapes

dadous
23. kvě 2010

😀 😀 kdo je lejla?

blazenkaa
23. kvě 2010

taky jsi nějaká zmatená dadu že

coko.joko
23. kvě 2010

dad,to nas v kocarku vydrzi,ale prijdes dom...das mu najist a jede tu svoji pisen.....a ted jsem rada,ze spinka a muzeme koukat na hokej......
medu ty jsi teda kost 😀 mlada to holka a fakt jak skolacka 😵
blazi,ty jsi dneska cely den na PC.....

dadous
23. kvě 2010

no blaži totalně 😀 😀

meduna
autor
23. kvě 2010

sousedka,taková pěkná,mámu má češku a táta je arab,jako dost dobrá samice,hadice hubená,tak 1,75,háro,že mi to hlava nebere

dadous
23. kvě 2010

no coko tak pak ještě pořídit jeden kočar na doma a bude to zlatíčko nejhodnější 😀

meduna
autor
23. kvě 2010

no mladá už moc právě ne 😀 😀 😀 trochu stará vystřílená puška

blazenkaa
23. kvě 2010

dadous kolikátej den jsi testila ty jestli semohu optat

dadous
23. kvě 2010

aha medu, tak nejsem takovy pako 😅

blazenkaa
23. kvě 2010

coko skoro jo protože se nudím a manžela mám v práci

dadous
23. kvě 2010

medu ale duležity je že vypadaš mladě 😵
blaži ja testila 12ty den ale po ET, ale koblížka myslím testila už 6 ty den po Ketu a měla slabou čarku 😵

meduna
autor
23. kvě 2010

holky,stejně vás obdivuju,já mám jen psa a ten mi zabere celej den 😕 tak si furt říkám,jak zvládnu dítě.jak jsem byla v čechách,tak mi kámoška říkala,že jem pako,protože se fufině furt věnuju,ale já mám vnitřně pocit,že jako musím,že by se nudila a je mi jí líto

blazenkaa
23. kvě 2010

to není co obdi¨vovat já mít pejska tak by jsem se taky věnovala jemu

meduna
autor
23. kvě 2010

jdu chvilku na ten hokej,jen tam houká,vyskakuje,otvírá dveře a furt mě volá a to jinak celej rok neví,že nějakej zápas je 😀

dadous
23. kvě 2010

no tak medu koukej trošku slevit , pže až budeš mít mímo tak se fufíně nebudeš moct tolik věnovat a bude jí to líto, takže uber na plynu 😕 a to se nedělam prdel

meduna
autor
23. kvě 2010

jo,ale jak třeba Dadouš zvládne Nikču a ještě karlose 😕 😕 a to ještě vaří a peče

dadous
23. kvě 2010

medu nikča občas taky spí 😀

blazenkaa
23. kvě 2010

tak já jdu taky jsem kaputoš zase budu vnoci v zhůru už jsem skoro jako malej Leny

meduna
autor
23. kvě 2010

no třeba fufina leží a já si hned myslím,že smutně kouká,tak dělám píčoviny,abych jí zabavila,pže si myslím,že je nešťastná a málo se jí věnuju 😒

dadous
23. kvě 2010

a karel je zvyklej že si s ním hraje spíš paníček takže mě moc neotravuje 😵

meduna
autor
23. kvě 2010

jo to jo,ale pereš,vaříš,ven s ní jdeš a kdy jako uklízíš 😕 😕 😕

dadous
23. kvě 2010

no jo a co když fufína smutně kouka když nejste doma?

meduna
autor
23. kvě 2010

já jsem jak v tom frku o cikánech,jak se servali o šunku,kterou neměli 😀 😀 😀 tak v přeneseným slova smyslu,to je tady s děckem,nemám ho,ale řeším co a jak 😀 😀 😀

meduna
autor
23. kvě 2010

to jí nevidím 😀 😀 a ona moc neni sama,ale když je,tak je dobrá,zaleze a hnípe

dadous
23. kvě 2010

moc nevařím, pradlo se vypere samo a když ho jdu pověsit tak vemu karla sebou ven,vysavam když je nikča vzhuru, pže ji ten kraval nevadí a zbytek dělam když je dadouš doma, jen to žehlení 😠 na to nemam furt čas 😵