IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
19. čer 2009

Ahojky Zuzi 🙂 není v poho,no nevyšlo,ale v srpnu nebo v září jdem znovu do boje 😉
Tak hlavně že ti dělaj samou radost kluci krásní 😉

zuzana.79
19. čer 2009

Daji, na podzim to určitě vyjde!!! Letos je rok na holčičky, tak si taky jednu uloupneš 😉 .. Jinak jsem do albíka hodila nějaký nový fotky broučků, tak koukněte 🙂

daja.w
19. čer 2009

To si teda uloupnu 😉 dnes mamka byla u té kartářky a ta jí řekla že já do mých 30ti budu mít dvě děti holku a kluka a 30 mě bude v březnu 😉 tak snad to vyjde 😉
Zuzi jsou nádherní fakt se Vám povedly až Vám to závidím 😉 a úsměv jim moc sluší

bebe127
19. čer 2009

Ahoj holčiny jdu na kus řeči, ale koukám, že je tu nějak vymydleno 😒
Daji moc mě to mrzí. Hodně jsem na tebe myslela proto jsem jsem dneska přišla sbych se dozvěděla výsledek ☹ Příště to klapne nebuď smutná. Ono se to lehce říká, ale hůř dělá viď? Zase bude dobře 😉
Ahojky zuzi 🙂 To se mám na co těšit když píšeš, že s dvojčátkama jedeš na 200% 😀

zuzana.79
19. čer 2009

Tak to si piš bebe, že z toho budeš mít hlavu v pejru 🙂 , ale stojí to za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!

daja.w
19. čer 2009

Ahojky Bebe 🙂 ted už jsem v pohodě,ale v sobotu jak jsem testila a nic tam nebylo tak to jsem byla fakt vyřízená a v neděli jsem testila znovu a nic a to už jsem byla smířená že to prostě nevyšlo a v pondělí to potvrdila krev ☹ ,ale jednou to prostě musí vyjít 😉 a jak se máš a co mimča 😉

bebe127
19. čer 2009

Jo to věřim 😀 už se na ně těšim. Na UTZ jsou už pěkný kousci. Mudr. říkal že máme akční děti pořád se tam mrskali a nemohl je vyfotit 🙂 asi z nich modelky nebudou 😀

olasek
19. čer 2009

Zuzi, sice se neznáme, ale na tvé fotečky jsem se podívat musela .... kluci jsou naprosto kouzelní!!!! K umuchlání!! Moc ti k nim gratuluji!!! 🙂

bebe127
19. čer 2009

Máme se fajn i mimča 🙂 dala jsem do alba nový foto z pondělka tak jukni už má každej 2.5cm 🙂 Už je mi dobře od žaludku. Akorát nemůžu kafe a žvíkačky. A na obojím mám závislost 🙂 ale je mi po tom hrozně zle tak teď od obojího abstinuju 😢
A kolik máš ještě mimi v mrazáčku 🙂 ?

zuzana.79
19. čer 2009

Děkuji Olásku!!!
Taky se takových určitě dočkáš!! Já tu holky chodím morálně podporovat, taky mám broučky po IVF!! Kdy Tě čeká IVF?? Už začínáš??

zuzana.79
19. čer 2009

Bebe, to já měla kliku.. Mě nebylo vůbec špatně od žalůdku 😉 ..

olasek
19. čer 2009

V to moc doufám, Zuzi 🙂 kéž by ! Jj, teď stimuluji před IVF, příští týden jdu na odběr a pak mě čeká to dlouhé 14 denní čekání na výsledek.....vše absolvuji poprvé ....kéž by naposledy.

daja.w
19. čer 2009

Bebe já mražáčky nemám z 11cti mi zbyly jen dva prckové a ti se nechytly ☹ kukla jsem a krásní 😉 ale hlavně že je vše v pořádku 😉 tak si dej čaj a kokyno 😀

bebe127
19. čer 2009

Zuzi teď jsem se byla mrknout na ty vaše myšičky a jsou fakt BOŽÍ. Opravdu jsou nádherný. Už abych si ty svoje prdelky taky mohla pomuchlat 😀
Neboj olásku všechno dobře dopadne 😉

zuzana.79
19. čer 2009

Olásku, nám to vyšlo na poprvé..Z 18ti vajíček nám za 3 dny zbyla dvě "béčková" embria..Tak jsem ani nedoufala a v neděli bude "Béčkům" půl roku 😉 ..Budu Ti mooooooc držet palečky!!! Ale moje kamarádka byla na transferu 10.6. a včera našla // 🙂 🙂 ..Tak snad začíná šťastné letní období!!
Daji, na podzim to bude už o moc lepší..Budeš vědět do čeho jdeš a budeš víc v klídku!!! A zkus přestat hulit..Mě to pomohlo (alespoň myslím)..Skončila jsem s cígama před rokem 27.3. a 13.4. jsem začala píchat..

bebe127
19. čer 2009

Takže zase budeš muset všechno absolovovat znova ☹ ? To je fakt v pr... 😠
Čaj piju pořád když nemůžu kafe 😉 A kokýna si taky dáváme ale ne tolik. Se svojí současnou váhou se musím hlídat abych nešla rodit ze 110kg 😀

zuzana.79
19. čer 2009

Bebe je další důkaz toho, že to prostě musí vyjít!! Bebe skvělý!! Taky jsme před rokem měli kolem 1-2 cm a teď mají typuji tak 72 a 75 cm 😀 😀 😀

zuzana.79
19. čer 2009

Bebe, buď v klidu!! Já měla před těhu 72kg.. Než jsem ve 35tt porodila tak jsem měla 93kg a teď po půl roce mám 66kg..Takže si klidně dej krabici kokýnek 😉 😉 😉 ..Neznám tlustou dvojčátkovou maminku 🙂

bebe127
19. čer 2009

Je to hnus ale já hulím pořád ☹. Sice jsem to ze 40 stáhla na 10 slimek deně ale stejně mě to štve 😠
Ale jsou to nervy vždyť to tady všechny známe. Nejdřív nervy jsetli se to chytne a pak nervy jestli se to udřží.

daja.w
19. čer 2009

já bych ráda přestala hulit,ale mě to nejde jsu hroznej nervák 😠 ,ale doktor mi to taky doporučil tak na tym hodně uvažuji,ale manža se asi zachvilku zbalí a odejde bo budu nervní ☹ 😀
Bebe jo vše od začátku,ale už víme do čeho jdem a jakto všechno bude probíhat tak to budesnad klidnější 😉 a jak porodíš uvidíš jak pěkně zhodíš 😉

bebe127
19. čer 2009

Bezva 😝 tak nějak jsem s tím počítala 😝 Ještě jsem neskončila 3měsíc a už mám bříško to jsem zvědavá za dva měsíce v jakym budu bříškatym stádiu 😀

daja.w
19. čer 2009

Krásným stádiu 😉 a počej do toho posledního 😀

zuzana.79
19. čer 2009

Bebe, udrží se to!!! Kup si ty cucací bombony od Niqutinu!! Jsou jako mentolový lipa a daj se kousat na třetiny a ten jeden kousek se dá cumlat tak půl hoďky a fakt to funguje!! Já kouřila od 17ti do 29ti.. Posledních 7 let tak 40 denně 😒 ..Ale teď mám každého 27.takovej fajn pocit.. Po porodu teda chuť byla, ale vydržela jsem.. Taky to zvládnete holky! Kůli mrňouskům!!!

bebe127
19. čer 2009

Mě je teď hrozně blbě po mentolu takže nemůžu ani žvejky 😠 Zkusila bych to ale už nějak nemám sílu odvykat 😝 Za život jsem si odvykla na spoustu věcí ale tohle je moje vášeň. Zní to možná blbě ale u mě je to prostě tak ☹

daja.w
19. čer 2009

No já to teda asi zkusím snad to pomůže,ale teda nevím to jediný mě drží v klidu 😅

zuzana.79
19. čer 2009

Bebe, je to na Tobě a rozhodně jen a jen Tvoje věc 😉 .. A hlavně je důležitý, abys byla v klídku!!

bebe127
19. čer 2009

Holčiny jdu chrupat. Zítra jdu do práce a pak máme rozlučku z fotbalem a budem dělat prasátko na rožni, tak už se nemůžeme dočkat 😀 papa

daja.w
19. čer 2009

Bebe tak dobrou nocinku a sladký sníky 🙂 a užij si to na tým prasátku mňam 😉

zuzana.79
19. čer 2009

Dobrou berušky.. Jdu odpočívat 😉

lenkacar
19. čer 2009

ahoj holky hezké sny