IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
18. črc 2009

dříve jsem se taky barvila sama,chodila jsem na blond,jenže už mi to nesluší a vypadám jak pracovnice od silnice 😀 tak jsem to začla míchat s hnědou,jde to líp ke mě.A moje vlasy mám šedivé už 😲

koblichzek
18. črc 2009

Já mám tmavě hnědé. Zkouším to přebít červenou, ale moc to nejde. Červená je prý nejhorší barva. Rychle jde dolů.

dadous
18. črc 2009

😅 ja tam mam ještě taky zbyteček ale nemam sodovku, tak si dam acido jahodovy 😀

meduna
autor
18. črc 2009

ale asi bílé je lepší,to červené je težké na žaludek 😝

koblichzek
18. črc 2009

Správně. Já ti dám chlastat. 😉 😀

daja.w
18. črc 2009

No já se taky barvím sama,ale ten melír nee no chci jít zpátky na blond tak to musím stáhnout melírem a pak šup blond 🙂 no já si dnes nedám měla jsem každej den co tu byla mamka vždy večer jsme si daly červené s kofolou a dnes nějak už nemám chut 😖

meduna
autor
18. črc 2009

červená je hned smytá,moje mamka se barví každých 14 dní,má bílé vlasy a barví to na červeno,nebo černo,jak kdy,podle nálady,ale vymejvá se to rachlostí blesku

dadous
18. črc 2009

nee ja už nechlastam 😀

koblichzek
18. črc 2009

Bojovnice moje, já se loučím. Jdu se věnovat manžovi. Snad mu bude chutnat ta večeře. Musí, zítra to má i k obědu - chudák 😉 😀

meduna
autor
18. črc 2009

ale dvojku můžeš,to je zdravé

dadous
18. črc 2009

medu musíš se furt něčím cpat, pak ti po chlastu nebude blbě 😀

meduna
autor
18. črc 2009

pěkný večer Kobli s manžou 😉 a můžete si zahrát na doktory po véče 😀

meduna
autor
18. črc 2009

já mám stop stav,chlastám a v sekundě je mi zle jak sviňa,tak končím

daja.w
18. črc 2009

Kobli tak ahojky a přeji krásný večer neboj určo mu to budechutnat ono mu taky nic jiného nezbývá 😉 😀

koblichzek
18. črc 2009

No, to by šlo. Nejřív to zkusíme s tím silným "katetrem" a tím slabým pak to bude hračka 😀

meduna
autor
18. črc 2009

jéje,ten se tam v obýváku chláme jak divej,čumí na netu na nějaý srandy

daja.w
18. črc 2009

to já kdysy neměla žádnou klapku a bylo to hnus 😝 ale ted už vím že když už mi začíná být zle nebo že mluvím z cesty tak končím a nastupují nealka 😀

meduna
autor
18. črc 2009

😀 😀 by bylo dobrý,kdyby si je manža nechal nalipit na silný katetr a nabouchal je tam sám 😀

dadous
18. črc 2009

jdu udělat tousty ale za chvilku jsem tady 😉

meduna
autor
18. črc 2009

Dáji,taky jsem měla bezklapkové období 😀

meduna
autor
18. črc 2009

no jen aby 😉

meduna
autor
18. črc 2009

Dáji,s kým to jsi na té fotéčce z hospody plné automatů

daja.w
18. črc 2009

no tak se mě manža směje chytla jsem od sluníčka vyrážku a nastříkala jsem se pantenolem a sedím tu nahoře bez 😀 prý že by to chtělo foto asi ho trefím 😅 svědí to jak svina a nemůžu se poškrabat ☹

daja.w
18. črc 2009

s kamoškou z bejvalé práce jsme si udělaly rozlučku 😉 že mě propustily

meduna
autor
18. črc 2009

ať tě blejskne a šup sem s tím 😀 😀 jsi makala taky v hospodě?

dadous
18. črc 2009

tak tousty nebudou, než jsem došla do kuchyně tak mě přešla chut 😀 se stím matlat 😀 budou rohlíky ale až později 😀

meduna
autor
18. črc 2009

aha,už jsem to pochopila,né nedělala,jen byla pařba,no jsem opět nějaká pomalejší 😀

meduna
autor
18. črc 2009

to jsi jak já,mám záchvěv,vyrazím a jak dojdu do kuchyně,vím,že to byla blbost a zredukuju to na něco jednoduchého 😀

dadous
18. črc 2009

jsem dneska lína 😝

lenkacar
18. črc 2009

čus jo medu rychlejší hudba působí už mám skoro jednu zed a strop celej 😀 😀 😀 😀 😀 😝 ,ty volís prej nemytej pekáč 😖 ,no mě se doktorka prá ,,tak co jste na to připravená,,? nevim jeastli se ptá jako umytá,no přijde mi to tak