IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
18. zář 2009

Leni a kolik Ti bylo když jste se vidělai naposledy? Mě stačí jak vypadají někteří lidi od nás ze základky už ted.. 😕

dadous
18. zář 2009

😀 my mame příští rok sraz ze zakladky po 25ti letech, tak jsem na ty fotříky taky zvědava 😀

lenkacar
18. zář 2009

holky já je viděla naposledy když mě bylo 16let 😀 😀 😀 😀 😝

nadis.h
18. zář 2009

Leni tak to je mazec! 😀 To bych asi nikoho už nepoznala. 😀 Já u babči byla naposledy před 12i lety, tak to ještě jde.

Dadu u Tebe taky hustý. 😀 Viděla jsi se s nima za tu dobu?

lenkacar
18. zář 2009

to jsem měla asi tak 45kg,takže o 40kg méně než ted 😀 😀 😀 😀 ,ale zase jsem měla brejle ,ty tedka nemám

daja.w
18. zář 2009

ahojky 🙂 tak já svíčkovou dělala předevčírem 😉
A do Billy nedoporučuji chodit nakupovat dělala jsem tam skoro 4 roky a ztoho 3roky v lahůdkách no hnus 😝 co se stím dělalo a pak rok v kase

daja.w
18. zář 2009

Leni to je doba to už je asi nepoznáš a oni tebe taky nee 😉 😀

lenkacar
18. zář 2009

já dělala u jednoty a tam to bylo už drobet lepší ,ale za totáče to bylo hrozný ,salámy kartáčkem a napařovat špekáčky aby se leskly ..jo holky a jak to neprodáš nejsi prodavačka ,ale podavačka a ceres jako svině a zbytky jsem si musela kupovat domu ..ani si na to vzpomenout nemůžu

lenkacar
18. zář 2009

no dají a nebude to lepší? 😀 😀 😀 😀

dadous
18. zář 2009

leni par jich bydlí tady , no a ten zbytek vubec neví jestli poznam 😀

daja.w
18. zář 2009

Jo Leni nebude 😀
Dado no tak budeš hádat kdo je kdo 😀 😀

lenkacar
18. zář 2009

my měli po 20letech se základkou a taky jsem půlku nepoznala ,naopak mě překvapilo že krasavci třídy takový běsi a takový normál nic moc kluci docela fešáci ..když se teda pak představili páč jsem vůbec netušila kdo je kdo 😀 😀

lenkacar
18. zář 2009

no a můj vladís v 18letech docela čupr kluk a co z něj zbylo 😝 😝 😝

dadous
18. zář 2009

jo, to bude Hadej kdo jsem 😀

lenkacar
18. zář 2009

já myslim že ten když dorazil po 20letech do toho jejich Lichnova tak že místní dámy lehly

dadous
18. zář 2009

jo leni a ty krasny kluci , ktery se nam tenkrat tak líbily, tak ted jsou z nich šeredky 😀

lenkacar
18. zář 2009

no fakt dadu ...včera jsem potkala v kaufu rodinku ,ona kudrnatá,nehezká a takovýho fešáka prošedivělýho ,ale v obličeji moc pěknej,no to mě poser ,já přemýšlela jestli to je máma nebo žena ..

lenkacar
18. zář 2009

no já když šla s mužem č.2 tak si myslei že jde s dcerou ,tak mě bylo 25 a jemu 42let

dadous
18. zář 2009

no ja vím leni, je to tak, je to uplně obraceně, no asi koukaj na to duševno, než na krasu 😀 😀

lenkacar
18. zář 2009

já přemýšlela jestli se z ní toto stalo a nebo jestli on vyzrál

lenkacar
18. zář 2009

můj´muž č.2 ten jak byl starší tak byl hezčí a i můj strýc ,to je to samý ..

dadous
18. zář 2009

😀 ja když jdu s Lukašem, což se teda stava malokdy, tak mi lidi říkaj že vypadame jak bracha se segrou 😀

nadis.h
18. zář 2009

Holky to přesně moje 1 láska. Od 1 třídy jsem do něj byla zamilovaná a až od 8 jsme spolu "chodili"... Největší sladkej playboy školy..a ted takovej tlustej dredáč... 😝

dadous
18. zář 2009

no a ted, až pujdu tak za tři měsíce s dadoušem, tak si budou lidi říkat že jde mama se synem 😀 😀

lenkacar
18. zář 2009

nadi tak to taky potěší takový setkání 😀 😀 😝

lenkacar
18. zář 2009

myslíš s miminem?

lenkacar
18. zář 2009

já mám ted štěstí vladís je o rok mladší jak já a vypadá o 10let starší než já .. 😀 😀 😀

lenkacar
18. zář 2009

ale když ho ostřiham a vyrvu mu čudo judo chlupy z uší tak to ujde

dadous
18. zář 2009

ne velkej dadouš bude vypadat vedle mě jak syn 😀

lenkacar
18. zář 2009

a proč? kolik mu je a kolik tobě?