IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
27. říj 2009

pa medu .. 😀 😀 😀

nadis.h
27. říj 2009

Leni hodně štěstí! 😉 At se Ti tam líbí. Prachy jsou na hovno všude.

Dadu nastoupila jsem tam jako vedoucí recepce do hotelu. Ale s tím,že:
Hotel pro 100 lidí když se to nařachalo,35 pokojů,restaurace s místama pro 50 lidí - podávali se snídaně a večeře (jednotné menu výběr se 2 jídel) v zimě se vařilo normoš z menu.
V kuchyni ukrajinka pí.a na entou.Když se jí něco nelíbilo tak se sebrala a šla do prd...nikdo s tím nic nedělal z šéfů...ta samá ukrajinka měla na starost i úklid a pokoje a na plac chodili na výpomoc vždy číšníci z pivovarské restaurace co jsme jako firma také měli v Harr. To byl veškerý personal. Já na recepci sama,občas na pokojích musela makat,dost často jsem byla na place,někdy i jsem vařila,když tahle kráva se cukla.Šéf tvrdil, že se nikdo nehlásí na práci...Přes léto,jaro,podzim k nám jezdili hlavně autobusy německých důchodců,kteří měli polopenze a přes den jezdili po výletech takže se to jakž takž dalo, ale byly chvíle kdy já byla na place sama,roznášela večeře pro 50 lidí a do toho na recepci hosti noví co dojeli, nebo ti co bydleli a něco potřebovali. Takže já odhodila talíře a běžela na recepci... No šlo to i když občas těžko. A pak od listopadu jsem začala dělat ředitelku toho hotelu s tím, že personálně žádná změna. A od 20 prosince začalo peklo. Začali jezdit jednotlivci,lidí dvojnásobně víc než v jinou dobu...Šéf dělal svinárny s rezervacema,takže se najednou objevila třeba rodina s malýma dětma,kteří u nás měli rezervaci, ale já je nikde v PC neměla...Pokoj žádný volný...bez šance sehnat náhradní ubytko na horách v zimě...Šéf mě ještě zjebal do telefonu když jsem mu volala.. No a od té doby jsem to začala prokoukávat celé....Nový personál by byl hned.Chodili se hlásit na náš jiný hotel tam, ale registrační formuláře se trhali a nikdo je nepřijal, protože viděli, že kráva Naďa to zvládne 4 funkce najednou...Hostů si nabral vždy víc,kdyby náhodou někdo odpadl tak aby to měl čím zaplnit. Ale vždy dojeli všichni takže každý den dojelo plno lidí navíc a odnesla jsem to já, protože šéf seděl v Praze na prdely a jen počítal prachy co z toho měl... No a tak mi došla trpělivost pak v lednu...11 ledna jsem řekla, že si 12ého beru volno a už jsem nepřišla...

dadous
27. říj 2009

ty blaho, tak to byl masakr 😕

nadis.h
27. říj 2009

Ta zima to prostě všechno zkazila. Měla jsem se domluvit jen sezoně do zimy a byla bych spokojená. Za tu dobu bych si nahrabala peníze,protože tam nebyla šance ani čas je utratit a v zimě bych šla do háje na volno a at si tam dělá debila někdo jiný.Ale takhle se to nedalo. Naši tam byli na Silvestra a když mě viděli tak táta kdyby byl drsnější tak mě strčil do auta a odvez domů hned.

meduna
autor
27. říj 2009

fuj to byl hnus velebnosti 😝 😝 😝 taková práce 😠

nadis.h
27. říj 2009

Tak jsem si rozsračkovala prejtík. Chtěla jsem to otočit,aby se mi to nepřipeklo ze spoda a jak jsem to nabrala tak se mi to rozpadlo... 😖 😢 😀

meduna
autor
27. říj 2009

Nadi????jak ho dlouho pečeš 😀 😀 😀

nadis.h
27. říj 2009

Medu já ho dala péct před chvilkou. Karel ještě není doma takže večeřet bude zdravě o půlnoci. 😝

meduna
autor
27. říj 2009

jo tak to jo 😀 já dala teď taky zdravě chleba a 3cm vrstvou másla 😝

nadis.h
27. říj 2009

Mě se chce zase zvracet, takže já si nedám dneska už nic radši. 🙄 Nevím co to mám s tim žaludem mojim. 🤐

meduna
autor
27. říj 2009

Nadi asi už příprava na těhu období 😵 😵 😵 aby jsi pak jako nebyla mooooc překvapená až ti bude furt blbě 😉 vidíš jak máš chytré tělo 😵

meduna
autor
27. říj 2009

jdu vrhnout moje stárnocí tělo do pelechu,jsem teď jak medvědice,nějaká unavená 😕 dobrou noc všem a krásné sny a Nadiným mimoušům mooooc štěstí,ať se tam pořádně dělej a rýhujou a já nevím co všechno,prostě ať jsou to krasavci 😵

blazenkaa
27. říj 2009

kuky kuk jsem už tu 🙂
kde jste vy

meduna
autor
27. říj 2009

Ahoj Blaženko,my jsem už kožky předložky všechny 😝 😝

dadous
27. říj 2009

ještě že ne předkožky 😀 ale taky mizím, dadouš přijel z kolbenky a je plny dojmu od lisu, tak ho musím vyslechnout 😀

meduna
autor
27. říj 2009

jo to musíš,jinak by ti to neodpustil,znáš je néééé 😀 😀 😀 😀 já tady taky musím poslouchat asi tak každou 5 minutu,kolik mu na jeho stránky vlezlo už lidí 😝

dadous
27. říj 2009

doufam že ho chvalíš 😎

dadous
27. říj 2009

tak dobrou a krasny sny 😔 😵

blazenkaa
27. říj 2009

já se vás tu snažím dočíst ,ale nějak se mi to nedaří moc jse povídali

blazenkaa
27. říj 2009

a co má za stránky Medu

blazenkaa
27. říj 2009

tak pá a dobrou noc Dadoušky 🙂

blazenkaa
27. říj 2009

Medunko a kde máme tu kuchyňku novou

meduna
autor
27. říj 2009

Blaženko já jsem ještě nefotila,jsem shnilá jako prase a nic nedělám 😝 ale, má stránky o jeho rodné Opavě 😕

blazenkaa
27. říj 2009

a to mu tak vadí nebo to je tajné 😎

meduna
autor
27. říj 2009

Dadoušku dobrou,ale ty ještě vlastně nejdeš spát,nejprve pohádka jak bylo u lisu a pak až 😀

meduna
autor
27. říj 2009

ne tajní to neni ale třeba pro mě to není zajímavé,já nejsem z Opavy 😀

blazenkaa
27. říj 2009

třeba se che někdo pokochat a podívat jak to tam vlastě je nádherné

meduna
autor
27. říj 2009

to jsou ale staré fotky,jak to tam vypadalo ještě před válkou,to se jmenovalo Troppau,takže pro nás asi nic moc 😀 my na to nepamatujem,on teda taky ne,ale miluje Opavu

meduna
autor
27. říj 2009

zatím to rozjíždí,tak víš jak,musí to vychytat 😎 😎 Jdu do spálova,už jsem vyhrožovla před hodinou a stále tady hniju 😝 dobrou noc a pěkné sny přeju 😵

blazenkaa
27. říj 2009

je to aspoň znát že je to jeho rodné město