IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
29. zář 2010

@lenkacar ,to nevim proc tu nikdo neni,kdyz tu jsem ja tak nikdo tu taky neni.................

baronek
29. zář 2010

@coko.joko už tu jsem taky 🙂 a už je ti líp?

baronek
29. zář 2010

@coko.joko Jo a já mám dlouhej protokol, to zn. že první nebo druhý den se dostane injekce na vyvolání umělého přechodu (zastaví to MS), pak během 14 dní většinou MS znovu přijde a pak se od 14. dne začíná stimulovat. O žádné injekci na rozběhnutí nevím 😠

coko.joko
29. zář 2010

@baronek aha to ja mela taky dlouhy v Brne,ale uz si to nepamatuji........ja tu budu za chvilku musim jit dat na papat Lennymu bo me tu sni hracky 😀 😀

baronek
29. zář 2010

@coko.joko no jo, to je prostě Otesánek 😀 A dej si pozor, aby vás všechny nespapal 😝

coko.joko
29. zář 2010

@baronek ,nene dostal mlicko a ani ho nevypil,takze asi nema takovy hlad jak to vypadalo.....jo Otesak to je ta pohadka......ty blaho rano jsem cvicila s malym a on se utoho zase tak rehnal se poseru.....

baronek
30. zář 2010

@coko.joko Jo Otesánek je ta pohádka a na co přijde to sní 😀
O víkendu budu sama doma a dneska si musím zopakovat zacházení s kotlem, abych nezmrzla. Zlatej panelák, kde stačí otočit kohoutkem a je teplo 😖

coko.joko
30. zář 2010

@baronek ,no to se mas to jsme dve ja jsem taky sama uz v patek a budu az do pondeli do vecera a v po.jdem na cvico tak jsem na to zvedava.....jinak ucim toho naseho spunta spat dopolko doma,bo v zime nebudu trajdat cely dopolko venku a tak uz ctvrty den me usina sice boje,ale usne na hodku tak mezi tim neco udelam.....teda aspon uvarim...no to se nauc,protoze ma bejt u vas kosa,tady je teda jeste pekne,ale my uz taky topime,aby spunt nemrzl,ja osobne mam rada zimu,takze umiram doma 😀 😀 😀 😀

dadous
30. zář 2010

čus babuchy 😵 tak medu se asi už balí ne? 😀 že sem vubec nechodí? 😕

dadous
30. zář 2010

čus babuchy 😵 tak medu se asi už balí ne? 😀 že sem vubec nechodí? 😕

dadous
30. zář 2010

😀 😀 to ja jen abych měla víc příspěvku 😀

baronek
1. říj 2010

@dadous no ty sem taky moc často nechodíš 🙂 Ale chápu, že máte ženský úplně jiný starosti 😀

dadous
1. říj 2010

@baronek tak ja jsem na koňoj celkem často, teda v ramci možností 😅 a tady to vždycky vazne 😨

lenkacar
1. říj 2010

teda dámy tady chcípl pes 😝 ,na konoj nikdo neleze .. 😖

dadous
1. říj 2010

@lenkacar áááá kreslena panenka 😵

coko.joko
1. říj 2010

No to je fakt pekne to tu vazne.......

dadous
1. říj 2010

@coko.joko 😅 no ja dneska pobudu, ale o víkendu to zas obsadí dadouš 😠

coko.joko
1. říj 2010

Tak jsem uspala to nase ditko 😵 ucim ho spat,aby usnul sam a to je docela mazec,ale zatim klepu treti den a jde to dobre,jak dopolko,tak odpolko a tak vecer...
co noveho u tebe

dadous
1. říj 2010

@coko.joko 😕 jak to dělaš?

dadous
1. říj 2010

@coko.joko pže ja nevím, ale to naše dítě bude asi usínat u kozy ještě v první třídě 😀

baronek
1. říj 2010

@dadous Jo to mi připomíná mojí neteř, ta chtěla kozu ještě ve třech letech 😀

dadous
1. říj 2010

@baronek 😀 ty jo ja vubec nevím jak ji to odnaučím 😅 kdyby už chapala, tak ji řeknu že mlíko prostě došlo 😅 ale takhle?

baronek
1. říj 2010

@dadous no já ti moc neporadím 😒 Ale vždyť kojení je pro dítě nejlepší, tak ať cumlá 😀

dadous
1. říj 2010

@baronek no to je samozřejmy 😵

baronek
1. říj 2010

Já jsem doma sama a je docela nuda, nejsem na to zvyklá 😀 Přemýšlím, že půjdu něco uklízet až skončí Vyprávěj ...a i topení jsem dneska zvládla, protože jsem to měla připravený a zítra mi přijde zatopit bratránek, takže líp to dopadnout nemohlo 😀

dadous
1. říj 2010

@baronek jee ja zapoměla na vypravěj 😕 ja mít kotel tak zmrznu, bych neuměla zatopit 😅

baronek
1. říj 2010

@dadous tak to jsme dvě, já s topením taky bojuju. Přikládat tedy umím, ale zatopit, to je pro mě nadlidskej výkon ☹

dadous
1. říj 2010

@baronek ja bych určitě zapomínala i přikladat 😀

baronek
1. říj 2010

@dadous to určitě nezapomněla 😀 😠

dadous
1. říj 2010

@baronek jooo ja bych si vzpoměla až by mi byla zima a kotel vyhaslej 😀

baronek
1. říj 2010

@dadous když nezapomeneš dvě hodiny, tak je tam pořád žhavý 🙂 ale jinak je kotel za trest, zlatej panelák. Naštěstí teplá voda teče pořád, když máme soláry a 300 litrů vody v bojleru 😎