IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
1. dub 2010

to je na me......mlada 😉 no ja od svych 15 let porad mam zbaleno...proste me to nikdy doma nebavilo 😵

coko.joko
1. dub 2010

jo blazi velky domecek mam a taky hlavne mam velkyho prcka,porad studuji,jestli to je normalni a nebo je fakt moc velky 😀 😀

janysek70
1. dub 2010

Čoko a ještě poroste, jestli budeš pořád žrát ty sladký zákusky 😀 😀 😀 , čauky kočko 😵

sasiii
1. dub 2010

Coko.joko: No uvidím, ještě asi ten půl rok bych počkala maximálně.. a ty si otěhotněla až po IVF teda? Já doufám že to vyjde přirozeně, i když jsou hodně malé šance, snažím se i pít kontryhel (nevím teda, zda správně), piju ho celý cyklus mimo MS, užívat vitamíny... no zatím ani stojky neděláme.. 😀 Jenže IVF je drahý ne? Jak je to s proplácením pojišťovnou? Platí něco, na kolik ten jeden IVF vyjde? Ty léky atd.?

blazenkaa
1. dub 2010

jj to je na tebe kolik malej má když jsi byla na kontrole jestli to teda není tajné

meduna
autor
1. dub 2010

sasiii,tak to je mazec.No nejlepší rada co znám je:tak na to nesmýš myslet 😀 😀 😀 to jak mi někdo řekl před lety,jsem měla hned našlápnuto,že mu rozkopnu tlamu 😀 sasiii,já nevím na kolik to vyjde,když ti to hradí pojišťovna,my si to platíme už dávno celé 😝 😝 😝 😝

meduna
autor
1. dub 2010

nesmíš,matko co jsem to tam zase napsala za botu,holky tro je mazec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
1. dub 2010

takovej překlep,no hotová bloncka

sasiii
1. dub 2010

To meduna: No a žádný ivf vám pojišťovna neuhradila? Já myslela, že něco proplácí? No jo nemyslet.. 😀

meduna
autor
1. dub 2010

no ještě že ty nemyslet 😀 😀 😀 protože nesmýš s tvrdým je fakt bomba 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
1. dub 2010

jo dvě a pak dvě sama samotinká 😝

coko.joko
1. dub 2010

zdar janys co ty tady holka moje 😉 ale to je jen malicky korpus a na tom spoutu jahod,takze to neni zadna kaloricka bomba,ale vlastne jen ovoce 😀 😀 ja uz sladky nejim,protoze bych vypadala jako prasatko......

blazenko,prcek pred tydnem mel 2500g a 47cm......

sasii,to zalezi jaky leky beres a kde bys to podstupovala kazdy ten CAR to ma jinak.....a s tim kontryhelem nemam zkusenost ja jsem nic nepila.....a ja jsem otehotnela po IVF......

sasiii
1. dub 2010

aha a ty první dvě proplatí vše celé, i léky? Se předem informuju, abych věděla, kolik si mám do budoucna našetřit.. :( Stejně je to hrůza, že si to člověk musí platit sám, takový dardy... mám kolegyni, co na tom byla několikrát a až asi po 7. se zadařilo, nyní má krásnou zdravou holčičku.. 🙂

janysek70
1. dub 2010

Čoko, taky jsem dnes zhřešila větrníkem u kávy 😉

sasiii
1. dub 2010

coko.joko: Aha.. :( No já nejspíš asi v CAR v Praze..nejspíš asi v Podolí, jsem z Prahy, nevím jak vy? Jinak teda dodatečné gratulace k početí.. 🙂

meduna
autor
1. dub 2010

sasiii,to nevím.Ty první dvě jsem podstoupila před 16lety,to mi bylo dvacet a tenkrát ty ceny byly jiné.no a teď jsem platila dvakrát 60 000,protože nežiju v Česku

blazenkaa
1. dub 2010

sas pokuď vím tak tady ti přispívá pojišťovna třeba já jsem platila okolo 20 tis ale jak říkají holky záleží na tom kam chodíš a comáš za léky

Coko tak to je teda krásnej mimísek

coko.joko
1. dub 2010

janysku,vetrnik to si teda hresila a dost......ja jen jahudky..... 😵 😵

sasii,dekuji,taky nam to dalo od roku 2006 co se snazime na umelku...

sasiii
1. dub 2010

Aha, no nebudu předbíhat, snad to nějak vyjde přirozeně, i když teda o tom trošku pochybuju...hlavně aby to vůbec taky někdy vyšlo, sakra! :( na jednu stranu vám "závidím", že už máte byť i nepříjemné zkušenosti za sebou (IVF atd.), to mě to možná čeká všechno.. :( Coko.joko... no tak to je dlouho, ale hlavní je, že to malý štěstí konečně přišlo! 🙂 😉 Můžu se zeptat, s čím si měla problém, že to muselo být nakonec umělé? Neprůchozí vejcovody třeba a nebo to prostě jen normoš nešlo? Dneska je to početí nějaký fakt složitý..moje dvě kamarádky stejně staré s tím mají problém taky... :( Ale musíme dát hlavy vzhůru.. 🙂 Já se zatím moc nestresuju, není to tak dlouhá doba, ale už to chci nějak začít řešit, když vím, že moje diagnoza není zase tak ok.

sasiii
1. dub 2010

no koukám, ceny za umělý nejsou lidový.. 😒

coko.joko
1. dub 2010

sasii,no u nas to bylo nejdriv spatny spermio teda uplne,pak vyslo nejevo,ze ja nemam ovulku a kdyz po nas dvakrat chteli 55 tisic,tak jsem rekla dost a slo se do jineho Caru a tam spermio na jednicku a ja ovulku mam,takze se hledal problem a sla jsem na laparku a mela jsem srusty omotany okolo vajecniku a branilo to i vejcovodum,takze se to odstranilo a pak se hned povedlo.......takze nekde asi chteji jen prachy a nekde ti opravdu chteji pomoct........

sasiii
1. dub 2010

To coko..aha, díky... a kde si byla v tom druhém CARU?

lenkacar
1. dub 2010

čus autobus..ted jsem pšíkla a stříklas jsem so do trenek ,achjo to stáří mě zabije

meduna
autor
1. dub 2010

holky jdu se nahřát do vany,jinak se tady zlomím zimou 😝
sasiii,no ceny nejsou fakt lidový 😀 😀 sráči,že jim neni blbě si brát takovej radnec za to 🙄 🙄 🙄

meduna
autor
1. dub 2010

Leni,tak asi inkontinenční plenky to jistěj 😀 😀 mě o stáří ještě chvilku povídej 😀 neni den,abych nebyla s něčím v prdeli

coko.joko
1. dub 2010

no ja jsme pak chodila do Arlety v Kostelci........je to kousek od Hradce Kralove......

holky,jsem v soku.....najednou tma jak v pr.....rachot venku tak se jdu podivat a padaji tam kroupy,ale takkkk velky a je tam uz bilo...hrozny na aprila a takova spoust........

lenkacar
1. dub 2010

tak jsem vás dočetla za chvíli zas jedem do toho blbákova s manžou stěhovat regály ,že já vůbec chodim domu ,že se na to nevyseru....fuj já jsem dneska ale sprostá ..to je tim počasim 🙄

blazenkaa
1. dub 2010

copak se stalo Leni

coko.joko
1. dub 2010

medu neutop se....a pak mrkni.....
leni teda na to prodavaji bud plenky a nebo specialni vlozky,to pak nemusis tak pospichat........ 😀

meduna
autor
1. dub 2010

největší depku chytnu,když jdu uklízet k tý babce,plenky v koši a furt jen termíny po dokách,to je její náplň.tuhle to neudržela a vysrala se na koberec 😝