IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
24. srp 2009

medu koček je tam ted hafo ,nových 5kotat..je to hjezký maličký a krmila jsem včera ježka ,bylo srandovní jak mlaskal,my do adopace ani omylem ..takovej dobrodruh nejsem ..je mi 37,5roku,manžovi o rok méně ..já už taky nejsem neštatstná spíš taková apatická

meduna
autor
24. srp 2009

To s tím návratem,je hlavně moje obr přání,vím,že Roman by mi to splnil,ale zase vím,že tady má děti a byl by asi na sračky,kdyby je neviděl,nebo viděl ,ale jen málo,tak zatím nehučím,ale taky vím,že on to nosí v hlavě a půjdeme tam jednou 😉 Adopce u mě fakt né,nejsem na to zralá.obdivuji všechny co to udělaj,ale já bych do toho nešla

lenkacar
24. srp 2009

ty volís to jsou překlepy jak svině ..tak jdu do peří ..

lenkacar
24. srp 2009

hovno do peří voláí na mě pračka že je vypráno ..já taky obdivuju ,ale adopce ne,raději nic

meduna
autor
24. srp 2009

tak k ježkovi jo,našla jsem ho na silnici na podzim a já stará Kubišová jsem ho dotáhla domu,nejprve vyskočilo hafo blech,tak jsem ho odblešila a Romanem a pak,že ho vykrmíme,než ho vypustíme,ty woe,tak takovej smrad to nikdo nezažil 😕 😕 😕 malská krásně,to jo,ale sere a smrdí neuvěřitelně.Roman ho dal pak do sklepa a denně tam chodil mu měnit v kleci a já mu chodila dávat žrát,kočičí žrádlo a pak jsem mu smažila vejce,to miloval Milouš 😀

meduna
autor
24. srp 2009

a čekala jsem ,kdy tady zazvoní policie a budou hledat tu mrtvolu co mám ve sklepě,takovej smrad to byl 😀

daja.w
24. srp 2009

Medu to je jasný snažíte si sami sobě vyhovět a každé má své pro a proti 😉 no nevím já bych asi do té adopce šla ale nevím jak manža sním jsem se ještě o tom nebavila a kdyby nechtěl nutit bych ho nenutila 😉
Ty jo ježka to je plný blech 😝 ale jste hodní že jste se o něj staraly ikdyž tak smrděl 😀

blazenkaa
24. srp 2009

ahojky kobylky vy jste se po ránu nějak rozjeli 😕

daja.w
24. srp 2009

Ahojky Blaženko ty máš odpolední nebo volno 🙂

daja.w
24. srp 2009

Holky tak já mizím jdu trošku poklidit tak zatím páááá 🙂

blazenkaa
24. srp 2009

já mám odpolední a ani se mi tam nechce

meduna
autor
24. srp 2009

Ahoj Blaženko,ani se ti nedivím,taky by se mi nechtělo,je pěkně a musíš na odpo 😝 😝 😝 Mizím teď také,jdu nakoupit a pak začnu montovat ty šneky na odpoledne 😉 Pěkný den přeji všem 🙂 🙂

meduna
autor
24. srp 2009

ale určitě nebudu daleko od pravdy,když si myslím,že opět probíhá snídaně v trávě co Dadoušku 😵 😵 😵 😵 😵

cabalkova
24. srp 2009

Ahoj holky, jdu k vam na radu. Mame za sebou nekolik neuspenych iui a uvazujeme o ivf. Prosim, jak dlouho vam trvalo schvaleni na pojistovne? My mame naplanovane jeste jedno iui, ale rikame si, jestli uz zaroven nepozadat o schvaleni ivf, ze bychom pak mohli v dalsim cyklu rovnou zacit. Co myslite??

dadous
24. srp 2009

ahoj cabi, nam to trvalo 14 dní 😉
jinak všechny vas zdravím, zas bude dneska kurva pařak 😀

dadous
24. srp 2009

jo medu maš pravdu 😀

milagross
24. srp 2009

Ahoj zdravim vsechny,tak vcera jsem nika, nejela,spineni preslo(ale tasku do nemocnice mam zbalenou) a tak jsem dnes rano volala dokovi,pry mam prijit ve 14.45h,tak pak dam vedet 😀

dadous
24. srp 2009

no to je dost že se ozveš 🙂

milagross
24. srp 2009

Preji vsem pekny den jdu se vykoupat.

milagross
24. srp 2009

Tak nejak jsem byla vcera rozladena ze jsem skoro cely den pak prospala 😖
Jooo ty speku,co to povidas?Vzdyt to je nadherne tehu brisko,ktery by ti mohl kdekdo zavidet 😀 😀 😀

dadous
24. srp 2009

😀 jo jasně 😀 tak to je dobře že ses pořadně vychrupla 😉

milagross
24. srp 2009

Leni ja teda kdyz jsem pichala injekce tak jsem take byla na sracky,hlavne jsem byla dost protivna

dadous
24. srp 2009

já teda když jsem píchala, tak žadny zvlaštní pocity jsem neměla. 😵

lenkacar
24. srp 2009

holky to je dílo s váma tady řvu medu smíchy jak čtu o smradlavým ježkovi ,ty volís to by mě nenapadlo že tak táhne ...takhle na metr nesmrděl,ale že jsou to blecháči to vim ..já bych na něj nešáhla ,ale jak žral tak se mu ten nosík hýbal a pak si olizoval tu mastnou hubu o trávu ,mám ho vyfocenýho ,fakt pěknej zážitek ,ale domu ne medu ..

lenkacar
24. srp 2009

holky já když pícham, tak mi to taky nic nedělá 😀 😀 😀 😀 😝

lenkacar
24. srp 2009

jsem furt unavená a hovno dělam asi se mi s imunitou snižuje i schopnost vnímat realitu 😝

dadous
24. srp 2009

ja taky hovno dělam 😀

lenkacar
24. srp 2009

dadoušku ty už si udělala co si mohla ..

dadous
24. srp 2009

to je fakt , ale to nicnedělani nekdy dost unavuje 😀

lenkacar
24. srp 2009

dadu ty máš hezkýho bříšánka 😵 😵 😵 😵 a ta kára se mi taky líbí