IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
20. črc 2009

nějaké krásné šaty...... 😵

meduna
autor
20. črc 2009

ty taky nic neušetříš Dadoušku?

daja.w
20. črc 2009

jé já bych se znovu vdávala ☹ 😀

meduna
autor
20. črc 2009

no ono to šetření jaksi nejde,když neni z čeho a teď teda neni 😠

dadous
20. črc 2009

jooo 😀 jsem nějak pozadu, když ted to je napínavy 😅 nezastavitelnej vlak 😕

meduna
autor
20. črc 2009

tak to já ne,už jsem si to střihla dvakrát a stačilo 😀

olasek
20. črc 2009

tak víš, o čem mluvím , Medu .... to očekávání bylo tak obří a pak mě to píchlo přímo do srdce ... takže pauza ... však mi ted všichni říkají, jak jsem v pohodě a veselá .... 😀 prý se vrátila stará Ola 😀 😀

dadous
20. črc 2009

😢 noo a mě si nikdo nechce vzít 😢

meduna
autor
20. črc 2009

to jsou nervy co 😀 včera byl taky jeden film,tak akorát pro tebe,Roman se díval oči z důlku a já musela jít do pelechu,jak je nějaké napětí,tak jsem rozrušená,nedělá mi to dobře na nervy 😒

daja.w
20. črc 2009

Oli je dobře že jsi veselá a pak dovča plánování svadby to budou jiné myšlenky 😉
Medu já bych chtěla zase střihnout jen ty šaty toho mýho bych si asi po druhé nevzala 😀

dadous
20. črc 2009

medu, mě to děla dobře 😀

dadous
20. črc 2009

teda dajo, kdyby to četl manža 😠

olasek
20. črc 2009

teda holky, vy mě pěkně ladíte 🙂 začínám se těšit na svatbičku 🙂 můj je děsný romantik, o ruku mě požádal v Bratislavě na UFU až na té věži tam nahoře , jsem zvědavá s čím příde ohledně svatby 😀

meduna
autor
20. črc 2009

Olásku,znám to,člověk věří,doufá,cítí se neotřesitelný ale pak ta rána,to člověka szazí pořádně na kolena.Já když šla poprvé,tak jsem nepochybovala ani na vteřinu a pak taková rána,tak já blbá hned znova a to už můj první muž neunesl a našel si jinou,tak do toho ještě rozvod.Neni dobré se upnout jen na to a udělat si z IVF smysl života,protože pak jde srát vše.Tak jak to děláš ty,je správné,prostě orazit,věnovat se sami sobě a pak za čas nový boj 😉

dadous
20. črc 2009

oli, tak dadouš je uplnej antiromantik 😠

meduna
autor
20. črc 2009

Dadoušku a Dadouš se nechce ženit?

meduna
autor
20. črc 2009

hele Dadoušku aby tě teď nepřekvapil,když jsi těhulina 😉

olasek
20. črc 2009

děkuji za podporu, Medu a děvčátka! Jste zlatý... 🙂 Přesně tak to cítím - užívat se navzájem a zvládnout další mezík a pak třeba další boj ... až budu na duši a srdci úplně zahojená 😉

meduna
autor
20. črc 2009

tak bacha,manža si pustil čtyři z tanku a pes,tak to je napínavé 😀 😀

dadous
20. črc 2009

asi jo 😒 ale vytačej mě věty tipu, jestli budeš těhu tak se vezmem 😝 😝 to radši nic 😠

daja.w
20. črc 2009

no mě manža žádal o ruku po půl roce a přímo na moje narozky 😉 Dado ted už je to v poho s ním,ale kdysy sem mu řekla že je moje životní chyba tak at se snaží 😉

olasek
20. črc 2009

noooo, třeba tě ještě překvapí, Dadoušku!!! to bys koukala, co???? 😉

olasek
20. črc 2009

u nás běží denně večer Major Zeman 😀 😀 ani nevím, co dávají normálně v televizi 😀

meduna
autor
20. črc 2009

Dájo,to musel být fakt hrooozně rád,když jsi mu to tak pěkně řekla 😀

meduna
autor
20. črc 2009

jo Major jel u nás je to asi tak tři měsíce,pak probíhala žena za pultem a teď střídavě,čtyři z tanku ,nebo Bella a Sebastian 😀 a už čeká Arabela jsem koukala 😀

olasek
20. črc 2009

teda Dájo, to bylo drsný 😀 hlavně, že si to vzal k srdci 😉

daja.w
20. črc 2009

No to byl jsme měly hodně velký problémy ale joho vinou tak pokud nechce rozvod tak at seká latinu 😠 když jsem mu to řekla tak hleděl jak puk a pak jsem mu řekla že chci rozvod áááá najednou byla otočka a je jak milius už víc jak půlroku tak at mu to vydrží 😉

dadous
20. črc 2009

no oli, myslím že nepřekvapí, on je prostě takovej, a ja už bych si na to sakra po těch letech mohla zvyknout, ne?! 😅

olasek
20. črc 2009

😀 😀 tak to je bomba, Medu !!! ještě , že nemáme Zenu za pultem na dývkách 😀 😀 to by u nás jela taky .... já zas miluju Básníky - ty můžu taky furt 😉

dadous
20. črc 2009

jee ale na ženu za pultem bych se klidně podívala 😀