IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
13. kvě 2010

tady taky a megera ma svuj den 😠 nemuže furt zabrat a když zabere tak ji karel vzbudí jak si k ní lehne 😠

meduna
autor
13. kvě 2010

tak Karlose vylifruj jinam

dadous
13. kvě 2010

tak jsme si udělaly dloooouhou prochazku a aspon se pořadně vychrupla 😵

meduna
autor
13. kvě 2010

já jsem taky krapet byla venku s Fufinou,už mě prudila,ale jak jsem vylezla byla jak zdivočelá 😀 už neprší,ale vypadá,že zase bude 😝

meduna
autor
13. kvě 2010

jsem myslela,že kočíkuješ,najednou se po tobě slehla zem.Tak jsem zvědavá,kdy ta Coko půjde dom

meduna
autor
13. kvě 2010

tak panička dostala granule a nic,čumí na mě,neštěstí z ní odpadává v tunách,ale rypák do nich nestrčí 😠

dadous
13. kvě 2010

no jo ja se ani neloučím , pže k pipce vždycky odběhnu a pak už nemam šanci se sem vratit 😢
no snad by měla jít zejtra ne?

meduna
autor
13. kvě 2010

juknu později,čumím na bednu 😎

blazenkaa
13. kvě 2010

jste tu maminy

meduna
autor
13. kvě 2010

Blaženko,jukám,tak dnesku u doka bylo všechno gut 😉 slíza doroste neboj 🙂

meduna
autor
13. kvě 2010

Léňa snad zapoměla zavřít krám a bouchá ještě teď bo co 😕

lenkacar
14. kvě 2010

čus bobci, no včera jsem uvařila večer a upekla bábovku a když jsem odcházela na koňa tak mi sem vlezla kámoška a byla tu do půl 11,takže tak .. 🙄 já jsem s ní ležela v nemocnici na plotýnce takže máme společný bebí a navíc je velmi sdílná,tak zase vim jaké používají sexuální praktiky a tak ..jiné zajímavosti 😀 ,je o 20let starší a zkušenější 😀

lenkacar
14. kvě 2010

medu jsme úplné břídilky ti povim..z našim přístupem k sexu ..ale zasee jsme vdané .. 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
14. kvě 2010

ahoj Leni,tak to je jasný,že ona praktikuje všelijaké sex. praktiky,je sama a v jejím věku musí něčím oslnit 😀 nic jinýho ji nezbývá

meduna
autor
14. kvě 2010

už tři dny tady vyndavám a zandavám recept,ale jako furt se nic v troubě neděje 😀

dadous
14. kvě 2010

hoj medu, ja už nepekla ani nepamatuju 😅

zuzbe
14. kvě 2010

Tak holky, krev bude po 15 hodině, ale setřičky v caru mi udělaly test a říkaly, že je to jasný 🙂))

meduna
autor
14. kvě 2010

jakto?vždyť ty sji byla hotová Retigovka 😕

dadous
14. kvě 2010

bylo doma hodně sušenek 😀

meduna
autor
14. kvě 2010

haj zuzbe,no vidíš,tak už se raduj

meduna
autor
14. kvě 2010

a ty celé dny kočárkuješ?

dadous
14. kvě 2010

no vidíš zuz, a to bylo nervu vid?! 😅

dadous
14. kvě 2010

medu jo jo, pže v tom kočaře aspon spí v kuse, doma to je na pytel, nemuž pořadně zabrat a když, tak je za 5 minut vzhuru 😠

meduna
autor
14. kvě 2010

V po jdu k zubaři 😲 😲 😲 😢 😢 😢

meduna
autor
14. kvě 2010

to je divný a proč myslíš,že to tak je?přitom by měla být v klidu doma,kdsž jsi celé těhu byla s náma na koni 😀 😀

dadous
14. kvě 2010

fuuj, maš kaz? ja asi jo a furt pobolíva 😢

dadous
14. kvě 2010

nevím furt se leka, když začne štěkat karel tak ne, ale když třeba dělam něco v kuchyni tak je hned vzhuru 😕

dadous
14. kvě 2010

a venku když kolem ní jezděj nakladaky tak taky spí jak zabita 😀 no jo tatka ji furt chova při každym zabéčení a ja to ted vyžíram 😠

meduna
autor
14. kvě 2010

no je to asi panička citlivka a má ráda svůj klídek a ty jí tam nervíš s boucháním 😠 já kaz nemám,ale asi nějakej zánět 😢 😢 😢 😢 😢 mám to pojebaný po tý bouračce

meduna
autor
14. kvě 2010

člověkk říká to bych nikdy nedělala,ale pak to dělá každej,že miminko hned při zavrnění chová 😵 to ti nedá,teda Dadoušovi 😀