IVF nevyšlo, co bude dál?

bekiska
27. čer 2016

Ahojky děvčata 🙂 bohužel jsem nikde nenašla odpověď tak zkouším touto cestou 😉 11.6.jsem byla na et jednoho embria co mám zbylo z 9 vajíček bohužel se zbytek nevyvíjel ☹ test negativní a mrcha dorazila....budu se objednavat do caru co dál. Chci se zeptat myslíte že mě nechají doma do dalšího pokusu nemám chuť ani náladu jít do práce 😒 Chtěla bych zkusit ivf s minimální stimulaci hodně jsem o tom četla a myslím hlavně po finanční stránce je to zajímavé. Mužů vaše názory 🙂 Moc děkuji 😉

marketaryzi
27. čer 2016

Bohužel budete muset do práce. Další stimulace by totiž měla být nejdřív za 3 měsíce... Vím, jak se cítíte, nám to nevyšlo 2x. Zpočátku se mi do práce taky nechtělo, ale nechali mě doma ještě 3 dny po kontrole a pak už jsem musela. Nakonec to bylo dobře, protože jsem pořád nemyslela na neúspěch... Pokud máte v práci dobrý kolektiv, psychicky vám práce prospěje. A to je před dalšímIVF důležité.

marketaryzi
27. čer 2016

Jo a nám vyšla právě až minimálka. Máme z ní dvě krásné holčičky 🙂

bekiska
autor
27. čer 2016

Děkuji ....no právě že v práci je to strašný :( jsem z práce psychicky unavená tajtpg to neumím představím že se tam vrátím :( no jsem zvědavá....a nemáš zkušenosti s minimální stimulaci ??? Prý se do sebe člověk necpe tolik hormonů ....chci se na to zeptat v caru a zkusit to co nejdřív ;)

bekiska
autor
27. čer 2016

@marketaryzi je to je krásný ....hodně jsem o tom četla tak vidím co mi na znovu řekne doktorka...jestli to můžeme podstoupit 🙂

marketaryzi
27. čer 2016

Mám, jak jsem psala, nám se vydařila🙂 Simulace trvala kratší dobu, měla jsem méně vajíček. Taky jsem se necítila tak zle a přibrala jsem jen 2 kila. Předtím vždy víc než 5 kg nahoru.... za mě doporučuji🙂 známá taky otěhotněla až z minimálky, bylo to myslím 6. IVF ale 1. minimálka. Já jsem chodila do FN Olomouc.

bassetlady
27. čer 2016

Nam nevyslo koncem kvetna 2. IVF, tak jsme se s doktorem domluvili na minimalce hned po dalsi MS. A na neschopence me v pohode nechal. Taky mam v praci pakarnu, a kdybych se tam na 14 dni vratila a pak zase neschopenka, tak je to bude drazdit mnohem vic a navic na tom budu financne bita. Je to jen o lidech.

bekiska
autor
27. čer 2016

Holky díky 🙂 no snad se s doktorkou domluvíme a pochopí mě. Koncem týdne tam zavolám že chci na konzultaci tak budu vědět. A minimalku budu chtít....jsme samoplátci ivf nás vyšlo na 66 tis a už tolik nemáme :(

soleilll
27. čer 2016

@bekiska Neschopenku ti v mezičase v CARu určitě nenapíšou, měla bys počkat ideálně 3 cykly, než se pustíš do dalšího. MiniIVF je vhodné pro samoplátce, takže pokud máš za sebou pouze jeden pokus o IVF a nejsi přes věkový limit, je nesmysl jít do mini - radši běž do dalšího plnýho IVF na pojišťovnu. Svět se nezhroutil, při každém cyklu IVF je šance asi 30%, že to vyjde a těch, co otěhotněly napoprvé, není až tolik... Drž se a uvidíš, co pro vás v CAR vymyslí za postup napodruhé.

bekiska
autor
27. čer 2016

@soleilll ....no právě že jsme samoplátci a nemáme dalších 60 tis. Těch 35 tis ještě dáme dohromady tak jsem myslela že to zkusíme s minimalkou a když ani ta nevyjde ...vezmeme si půjčku na celé ivf. Ale děkuji za názor ;) jsem z toho rozhozena tak uvidí :( záleží co řeknou doktoři....

soleilll
27. čer 2016

@bekiska Jestli jste samoplátci, pak je minimálka ideální postup. Nám taky druhé miniIVF vyšlo. Nejde o to, kolik vyjíček se urodí nebo kolik embryjí se dál vyvíjí - stačí jedno jediné, to pravé. 🙂 Někdy prospěje i změna CAR, pokud cítíte nějakou nedůvěru.

bekiska
autor
27. čer 2016

Taky jsem přemýšlela o změně ale uvidím teď jaký budou mít přístup a rozhodnu se ;) zatím jsem byla ja i přítel spokojený tak snad si to v caru Teplicích pronatalu nezkazí :D

kratka23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saraca
Autor odpověď smazal
Zobraz