Ivf. Poradíte, prosím?

marikaf87
20. únor 2022

Ahoj, prosím můžu se zeptat když z ivf mám oplodněne dvě vajíčka. ET nebyl z důvodu pozitivního testu na covid. A rozhodnu se vložit pouze jedno vajíčko (embryo) a druhé nechat zmrazené tak kdyby ket nevyšel. Tak to druhé embryo, to uz by se počítalo jako druhý pokus ivf a nebo se znovu jen zaplatil Ket?

linducha90
20. únor 2022

@marikaf87 pokud Vám zbyde embryo tak se jedná o Ket a platí se jen ten.

kajacob
20. únor 2022

@marikaf87 jen zaplatil KET 🙂

marikaf87
autor
20. únor 2022

@linducha90 takže když bych si ted nechala vložit jedno embryo z prvního ivf tak chapu že zaplatím za ket a asi dokončený cyklus. A když mi tedy zbyde ještě jedno embryo tak pak tedy zaplatím jen za ket při druhém vložení pokud by to teď nevyšlo?

linducha90
20. únor 2022

@marikaf87 prostě zaplatíš dvakrát Ket, teď při vložení a pokud to nevyjde tak při dalším vložení zase zaplatíš ket...

marikaf87
autor
20. únor 2022

@linducha90 děkuji

europa00
20. únor 2022

@marikaf87 ne první vložení nás v rámci ivf už započítáne… první ket nebudeš platit vklad, případný druhy platis vložení cca 8000 záleží na klinice

linducha90
20. únor 2022

@europa00 bacha na to, každá klinika to má jinak, to je pravda, ale ona má odložené vložení kvůli covidu, já když měla odložené vložení, tak jsem musela normálně zaplatit jako bych měla Ket

europa00
20. únor 2022

@linducha90 ano kdYz je odložení z důvodu například ze musí proběhnout genetika embryí nebo je riziko hyperstimulacnijo syndromu… počítám ze covid tam taky budou počítat tak by měla mít cévní vložení zdarma jako by vkládali čerstvé embryo … ale ano můžou byt i takobe kliniky kde se plati i za Dobrý den.