IVF - říjen 2023 🍀✊🏻. Jde někdo poprvé?

barushka34
19. zář 2023

Holky, je tu nekdo, kdo bude v rijnu zacinat stimulovat na IVF a jde poprve? Mela bych mit castecnou anestezii - entonox, neco jako rajsky plyn ☺️, mela jste to nejaka?

Rady a tipy 🙏🏻🍀🧡 na jidelnicek pri IVF, na co se pripravit, rady zkusenejsich, prosim 🤍
Jak jste zvladaly pichat injekce do briska?☺️

Pracuji u mestske policie 👮🏻, takze od zacatku stimulace neschopenka 🙂

Vsem velke diky za rady 😇😘🧡

renisch
20. zář 2023

@barushka34 ahoj 🙋‍♀️ já mám nyní zaslanou žádost na pojišťovnu, takže mě to taky čeká v říjnu. Mám teda dost obavy. První dcera se povedla na první IUI, a nyní ani po 5 pokusech nic. 😥 chodím do gennetu. Před 14 dny jsem byla na konzultaci a mám z toho v hlavě guláš. Neskutečné množství informací. Může už jsem částečně připravila i na to kolik budeme doplácet. Málem ho trefilo. 😂 každopádně nám všem které to čeká držím palce.

renatajaja
20. zář 2023

Ahoj holky, já byla 9.9. na třetím ET... 2x se nepovedlo. Pak jsem četla rady od nějakého primáře z Prahy . Zkusila jsem požádat o Embryoglue a snad se povedlo ♥️🙏chodím do Brna na Unicu a nevyměnila bych za nic na světě . Test 7 a 10 den po ET

renatajaja
20. zář 2023

@barushka34 injekce do břicha v pohodě. Vše je jen v hlavě 🙂 a určitě hodit do klidu psychiku , ta dělá opravdu hodně. Upravila jsem stravu

barushka34
autor
20. zář 2023

@renisch drzim 🙏🏻🍀✊🏻, ja mela od pojistovny MV211 schvaleno do 3 dnu, takze to bude v pohode ;)

barushka34
autor
20. zář 2023

@renatajaja dekuji 🙏🏻🧡, mohu se zeptat, jak jsi jedla, prosim? 🙏🏻

barushka34
autor
20. zář 2023

@renatajaja gratuluji 😘 a ja embryoglue chci hned od zacatku 🙏🏻, takze do nej jdu hned u prvniho ;)

ksenicovalucie2023
20. zář 2023

Ahoj já budu poprvé stimulovat v říjnu měla jsem stimulovat už tento měsíc ale z důvodu nemoci jsem to musela odložit o měsíc později takže nám oboum držím palce

barushka34
autor
20. zář 2023

@ksenicovalucie2023 taky Ti moc drzim 🍀✊🏻, dekuji 😘

ksenicovalucie2023
20. zář 2023

@barushka34 nápodobně

renisch
20. zář 2023

@barushka34 faaakt? Mě sestřička říkala že právě 211 se s tím zabývá dlouho. Že třeba až 3 týdny. Takže neví, jestli se to stihne ještě tenhle cyklus nebo začneme ten dalsi. 🙈 Takže jsme domluvené že zavolám první den cyklu a domluvíme se jak dál, jestli už to bude schválené od pojišťovny. Můžu se zeptat kam chodíš ? Já do gennetu.

barushka34
autor
20. zář 2023

@renisch ano, bylo schvaleno za 3 dny ;), chodim do Pronatalu v Koline ;)

renatajaja
20. zář 2023

@barushka34 před ET jsem pila hodně maliník a vybírala jídla pro těhotné. Cvičila pánevní dno. Po ET jsem vyhodila úplně sladké , vysadila čaj z maliníku a nahradila šípkem, kontryhelem. Vypiju tak 1,5 l denně a od základu změnila stravu. Vyhni se stravě co stimuluje dělohu. Mnoho bylinek nesmíš. Pozor na kmín. Raději vůbec nejíst . Má stejny účinek jako libeček. Stimuluje dělohu a může Ti vypudit embryjko.

barushka34
autor
20. zář 2023

@renatajaja kontryhel piji denne od 1. dne ms po ovulaci ;), dekuji za radu, to by me nenapadlo, takze radeji zadne bylinky v procesu a kmin. Poridim sipkovy caj. Jedla jsi treba ovoce a jakou zeleninu? 🙏🏻🤍 Dekuji 💋

barushka34
autor
20. zář 2023

@renatajaja takze ten malinik pit pri stimulaci?

renatajaja
21. zář 2023

@barushka34 ano před , jak proběhne ET tak už nepít ...mohl by Ti ublížit

renatajaja
21. zář 2023

@barushka34 ano ovoce jim normálně a zeleninu také .... mimo ledového, čínského salátu to ne . No a jestli máš ráda játra tak určitě v prvním trimestru vynechat. Obsahují vysoký podíl ,,A'' a ten může uškodit miminku.

renisch
22. zář 2023

@barushka34 tak já teď volala do gennetu a dnes je to 15 dní co byla žádost odeslána a ještě není schválena. 🙈 takže tenhle cyklus se to nestihne. 😥

barushka34
autor
22. zář 2023

@renisch mne to schvalili za 3 dny 🥹, je mi teda 34 let ;)

renisch
22. zář 2023

@barushka34 to mě taky je 34 let. Nechápu proč to u někoho trvá teda tak dlouho. 🙈😥 Stejná pojišťovna, stejný věk . Ale možná to může být i tím, že už jedno dítě mám, tak si třeba myslí, že tolik nespěchám. 🤷‍♀️🤷‍♀️😇

ewewilson
23. zář 2023

Ahoj holky,
Jsem po krvy a mám se dostavit 1.-2. Den cyklu na Car skrz ultrazvuk a pro léky. Dneska ráno jsem začala o dva dny dřív špinit ( po noční ). Odpoledne jsem se probudila a normálně slabší MS :/ jenže mě ten druhy den vychází na neděli a ve zprávě je napsané ve všední dny a v sobotu do 8 ráno. Tak nevím co teď.

barushka34
autor
24. zář 2023

@ewewilson zitra tam normalne bez ;), bude to ok, kord jestli jeste poradne nekrvacis ;), mne daji leky radeji proto driv, protoze mi to vychazi na vikend ;)

kopretina85
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vbg88
10. lis 2023

Ahojky nezbyl někomu náhodou puregon?

barushka34
autor
10. lis 2023

@vbg88 jen orgalutran ;)

vbg88
10. lis 2023

@barushka34 děkuji za odpověď 🙂 ten nepotřebuju