• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF s vysokým hormonálním profilem, povedlo se?

19. dubna 2014 
povedlo se někomu ivf,třeba i na po druhé i když měl vysoký hormonální profil?děkuji :slight_smile:
19. bře 2014 v 19:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@chrisula,ahojky,co tim myslis,vysoky hormonalni profil?:slight_smile:
20. bře 2014 v 00:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@evulatko už mam vyčerpanou rezervu vajíček,tak mi to vysvětlili :cry:
26. bře 2014 v 18:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@chrisula,rekli Ti, jake mas FSH? Kazdopadne, pokud jsi z Brna, zkusila bych Reprofit, Stelcla, Machace nebo Koudelku, jsou sikovni a fajn:slight_smile:
3. dub 2014 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chrisula tady se jedna hlásí - doporučuju taky ten Reprofit! Na klasickou stimulaci IVF nereaguji - ted jsme zkusili Clostil - z toho 2 oocyty a 2 vajíčka!!!! při nativním cyklu mívám 1 oocyt - bez vajíčka :( V pondělí mi zavedli jedno vajíčko, tak doufaaaaaaam :sunglasses:
3. dub 2014 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@evulatko jsem z Krnova,není ten Reprofit take v Olmiku??děkuji za radu
7. dub 2014 v 19:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@viavia tak y díky za radu:slight_smile:a dej vědět jak to dopadlo:slight_smile:držím palce
7. dub 2014 v 19:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@chrisula Ahojky, jake mas hodnoty FSH a AMH? Kamaradka mi rikala, ze jim v centru otehotnely i holky s velmi spatnymi vysledky...
7. dub 2014 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eviks fsh je 20 mysliim
8. dub 2014 ve 20:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@chrisula To jeste ale neni tak spatne, asi bych si nechala udelat ten test na AMH, mne vyslo 0,01 (coz je temer totalni prechod) a doktorka rikala, ze to muzeme zkusit i s myma. Pry take zalezi hodne na veku. Mne je 28 takze tam by teoreticky ty vajicka mela byt kvalitni i kdyz jich uz moc nebude. Ty jsi uz podstoupila nejaky pokus IVF? Ja se chystam v zari a do te doby mam jeste 4 inseminace s clostilem, na ten reaguju umerne, bez nej vubec neovuluju.
9. dub 2014 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eviks mi je 34 let...1 ivf jsem absolvovala,ale po stulaci bylo pouze 1 vajíčko a bylo špatné..tak ani ixi nedělali :unamused:
9. dub 2014 ve 14:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všichni s tímto problémem.Nízké AMH? nebo-li žádná zásoba vajíček?Tak já měla toto také diagnostikováno.(AMH 0,01)První stimulace a odběr 0 vajíček,byla mi doporučena dárkyně,já šla přesto do druhého IVF,ale nedošlo ani ke stimulaci,jelikož jsem byla těhu přirozeně,takže přeji všem úspěch a neztrácejte naději.(rodila jsem poprvé ve 37letech,těhu bylo pohodové)
11. dub 2014 ve 14:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@copy no téda! Tomu se říká štěsti :slight_smile:
19. dub 2014 ve 23:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek