IVF v Podolí - ultrazvuk a stimulace od června 2016

filfinka
11. kvě 2016

Ahoj holky, chceme zkusit prvni pokus IVF v Praze Podoli u MUDr. Darebneho. Problem je u muze (malo sperm.) ja jsem ok.V cervnu jdu na ultrazvuk a stimulaci, koncem cervna snad prvni pokus. Mam hrozny strach, porad na to myslim, zda to vyjde-nevyjde... Je tu nekdo stejne jako ja? Diky a hezky den 🙂

terezice1989
16. kvě 2016

@filfinka Ahoj, ničeho se neboj, já jsem taky panikařila jako blázen . Začala jsem se stimulaci8.5 ted, nic to není injekce nebolí , jde o to jen jestli si to zvládneš píchnout nebo manžel 😀 mě to musí píchat tchýně 😀 V tomto týdnu mi vajíčka budou vyndávat , ale ještě přesně nevím kdy na to dojde podle toho jak budou velcí . Není se čeho bát ani stresovat, je to zbytečné.

filfinka
autor
16. kvě 2016

Ahojky, tak u nas se zatim posouva na neurcito, manzelovi bylo navrzeno urologem odstranit varikoleu, ze snad byto mohlo pomoct, tak nevim, v tydnu jdeme na vysetreni. Moc drzim palce, tak mi dej pak info,jak to jde, drzim palce @terezice1989

miiisule
18. kvě 2016

ahojky,jsem na tom uplně stejně,přítel špatný spermio,jednou se nam povedlo otehotnět přirozeně ale v 9TT to zamlklo,teď už přes rok nic tak bychom měli jit na ivf,možná už bude v červnu stimulace ale mam nějakou cystu na vaječníku tak Dr, neví zda do toho půjdem nebo ne,taky chodíme do Podolí 😉

filfinka
autor
30. kvě 2016

Holky tak v patek jdu na ultrazvuk a injekce, ufff. Nevite, jak to je s placenim? Budu neco platit uz ted nebo az pujdeme na odber vajicek?

miiisule
30. kvě 2016

ahojky,tak nam se to odsouva na červenec(cysta na vaječníku)...nevím jak se platí samotný zákrok,ale mám za to,že léky(injekce)budeš platit hned,ale nejsem si jistá 😕

filfinka
autor
31. kvě 2016

Jeeee, to je mi lito, ze musis pockat, ja jdu na ten ultrazvuk a moje gynekolozka pred 14 dny nic nenasla,tak doufaaaam, ze v patek prijdu, rekne ,ze dobry, napise injekce a pujdu.. pocitam s tim, ze budu uz platit injekce, ale prijde mi divne,ze bych platila uz ostatni

miiisule
1. čer 2016

no ostatní asi neee...to až po ivf 🙂 mám dojem že to jde i na fakturu

filfinka
autor
4. čer 2016

Ahoj @miiisule , tak mam po navsteve a uz doma leky - utrogestan, gonal, cetrotide, pregnyl , acidum folicum..uff ted uz jen to dostat a zacit brat 🙂

miiisule
6. čer 2016

Ahojky,no paráda,tak už ti to brzo začne...to ti toho dali teda balík,jsem myslela že dají jedny injekce a nazdar,pak musíš napsat co a jak se užívá a jak ti je 🙂

filfinka
autor
6. čer 2016
miiisule
7. čer 2016

fuj to jsem se lekla 🙂 tak držím pěsti at to dobře snášíš a ivf se povede 😉

filfinka
autor
7. čer 2016

Vubec netusim, proc toho tolik mam :(

jitule007
7. čer 2016

@filfinka Ahojky, muzu se zeptat zda jste zkouseli i IUI? Cetla jsem ze mate malo spermii...u nas to same- Oligosperime-. Tak jsem se chtěla zeptat zda jste zkusili i to? Nebo vam rovnou doporucili IVF? Ja jdu do CAR prave az pristi tyden 🙂

filfinka
autor
7. čer 2016

@litule007 ahojky, nam rovnou rekli IVF - ICSI, 3 ruzna pracoviste. Soukr.ordinace, Podoli a Iscare. V pripade zajmu poslu nas spermiogram, at muzes porovnat. Bylo nam receno, ze tim ,ze ja jsem ok, tak by nemel byt problem. Zitra cekam menzes, nasledne zacinam pichat injekce a jdem na to ;)

jitule007
7. čer 2016

@filfinka Pisnu ti zpravu 🙂 dekuji moc.

miiisule
14. čer 2016

@jitule007 Přesně u nás to samé...rovnou IVF+ICSI,že jsem v pořádku,ale tomu uplně nevěřím pač se mi dělají cysty a ani nezkoumali jestli mám ovu...no uvidíme...snad vědí co dělají... 🙂

jitule007
14. čer 2016

@miiisule Ahaa..a do jakeho CARu chodíš prosim? To je naky divny, ze te nevysetrili ne?

miiisule
17. čer 2016

@jitule007 ...jezdíme do Podolí....nu já nevím co všechno u ženských vyšetřují....mě vzali krev,udělali utz a jeste jsme byli na genetice,tot vše. 😒