IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

chrisula
7. lis 2013

@verkuska mooc ti drzim,dej mi vedet...

verkuska
autor
7. lis 2013

@muddledgirl nee a ani ten poslední, co ještě mám, nezkusím, počkám na tu krev. Už na to nemám nervy 🙂

verkuska
autor
7. lis 2013

@chrisula jj, všem zítra napíšu, jak to dopadlo....ale myslím, že z toho zase nic nebude :/

chrisula
7. lis 2013

@verkuska hmmm,vsak uvidiis,co se ma stat,to se stane a my to neovlivnime...

javon
7. lis 2013

ahoj holky, zdravím po dvou dnech, vy jste toho teda nakecaly, dočtu to letem světem🙂,ale hlavně verkuska a muddledgirl zítra vám budu držet palce i na nohou🙂, já byla včera na ultrazvuku, dostala jsem vyšší dávky gonalu a další kontrolu mám v pondělí,pokud všechno dobře půjde, tak odběr prý bude příští čtvrtek. tak holky, zítra tfuj tfuj pro štěstí!!!! hezký večer všem!

muddledgirl
7. lis 2013

@verkuska tak snad to vyjde 😉

muddledgirl
7. lis 2013

@javon Děkujem kočko 😎

suzik161
7. lis 2013

Dejte holky zítra vědět,budu na vás myslet!! Mám celý den volno,tak budu myslet

muddledgirl
7. lis 2013

@suzik161 Ahoj kočko, a to se už asi znáte dlouho, když už jsi vdana,že? Kdyby se takto ke mně chovali, tak bych přijela maximálně na jejich narozky a Vánoce...opravdu....Co to je zas za krávu ta švagrová?To je neskutečný...bych ji dala do držky....Nejezdi tam opravdu a před mimiskem musíš být v klidu, vážně, to je to nejdůležitější.....Fakt se na ně vyprdni, prosím...Manža to musí zkousnout, snaž se mu to vysvětlit,aby se nenaštval...

muddledgirl
7. lis 2013

@suzik161 Jsi moc hodná... 😉

suzik161
7. lis 2013

@muddledgirl jsme spolu 9let,oni se tak chovali od začátku,ale myslela jsem,že se to změní,ale je to ještě k horšímu.Loni jsme jim koupili k Vánocům lustr do kuchyně,co ten večer předvedli,to nemělo obdoby. Museli jsme jim dát lístek a oni to dojeli vrátit a vzali si peníze, ten lustr fakt potřebovali,ten jejich je fakt hrůza. ŠvagrovÁ je fakt......Tak jsem si myslela,že není dobré tanm jezdit. Děkuji za radu. Nebudu tě obtěžovat, zítra budu držet palce ;-D

muddledgirl
7. lis 2013

@suzik161 Kočko, vůbec mě neobtěžuješ, já jsem taková dost na rovinu.....Je to blbý, když je to manželova rodina,ale i takový věci se stávaj..a snažila bych se s nimi nestýkat...A K Vánocům jim dejte peníze,ať si s tím dělaj co chtěj,když jsou tak chytrý...

verkuska
autor
8. lis 2013

tak holky den D nastal, jedu na tu krev........bojim bojim

stazina1
8. lis 2013

@verkuska
@verkuska držím velmi palečky,vela síl a zdaru 🙂

chrisula
8. lis 2013

@verkuska ahoooj,tak jak?

javon
8. lis 2013

já jsem taky napnutá jak kšandy...

suzik161
8. lis 2013

Ty si dávají načas, holky, jedny!! 😀

muddledgirl
8. lis 2013

@suzik161 Ahojky kočky, je to tam hcg 195 15 dní po transferu...Doufám, že verkusska bude hlásit to samé 😉

verkuska
autor
8. lis 2013

holky já se snad poseru.... jako vykašlete se na nějaké testy, je to fakt ztráta peněz, je to taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :D :D mám já mám hcg 570 14 den po transferu....................... se snad zblázním radostí, promiňte, že píšu až teď, ale vychutnávali jsme štěstí s dcerkou a chlapem 🙂 holky je to faaaaaaaaaaaaaak tbomba....

@muddledgirl supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ženo mojaaaaaaa konečně štěstííííííííííííííííííííííííííííííčko sem jak na drogách celý den z toho adrenalinu :D

verkuska
autor
8. lis 2013

holky zpráva výše pro vás.... 🙂 doufám, že jsem na nikoho nezapomněla..... 🙂
@suzik161
@javon
@chrisula
@muddledgirl
@vanushka

chrisula
8. lis 2013

@verkuska supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer velkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulace,mam fakt radost,drz se 😀

muddledgirl
8. lis 2013

@verkuska Nekecej,,,,tak to je úžasný...kočko, tak ať vše pokačuje dál...Já to tedy na testech měla.....Zvláštní, viď?Ale prdět na to....Já taky jsem jak na drogách 😀 Tak ať to doklepem do zdárného konce....muck

verkuska
autor
8. lis 2013

@chrisula jj díky moc
@muddledgirl jj, neuvěřitelné, já tam fakt jela s tím, že zase nic.... mě tam objímaly sestřičky jak viděli tu radost, a i ta paní inženýrka, která mi to šla oznámit přiletěla za mnou s objetím, že to tam je, jsem se rozryčela normálně :D :D teď už to doklepem :D všechno bude OK.... jsem o tom přesvědčená 🙂

muddledgirl
8. lis 2013

@verkuska Já měla taky co dělat, abych se nerozbrečela...Tatínek umřel loni 14.11. a dnes by měl narozeniny.....tak jsem si přála a´t to kapce a ono to vyšlo....Správně, já taky.... 😉

muddledgirl
8. lis 2013

@verkuska ať to klapne....jsem chtěla napsat... 😉

muddledgirl
8. lis 2013

Tak holky,ať za chvíli hlásíte // a hcg... 😉

vanushka
8. lis 2013

@verkuska jeziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssssss , super, ja som ti hovorila ze budes tehu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 huraaaa huraaaa hurrraaaaaa, gratulujem ti a davaj na seba pozor !!!!

Kto je dalsi v poradi ????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vanushka
8. lis 2013

@verkuska pocuvaj moja, posli nam tu nakazlivy tehotensky VIRUS !!!!! a velmi nakazlivy, nech vsetci ho tu pochytaju 🙂 🙂 🙂 🙂 cakaaame

verkuska
autor
8. lis 2013

@vanushka no v pořádí jste teď vy všechny.... 🙂

verkuska
autor
8. lis 2013

holky moc vám všem opravdu z celého srdce přeju, ať prožíváte ten stejný pocit jak já dneska..... ať vám to výjde a ono to výjde, hlavně se nevzdávejte, my jsme to už vzdali, ale pak jsme se ještě naposled rozhodli jít do toho, oželet tu spoustu peněz, a ono to vyšlo.............. jsem z toho fakt v prdeli :D :D