IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
12. čer 2014

@verkuska hmm čiči...to je blbý...ale zas klika,že o tom víš...a miminko bude pod kontrolou 😉 Budu na Tebe moc myslet...na vás oba... 😉

verkuska
autor
12. čer 2014

@muddledgirl zatím mám pořád 37,3, to mám za to, že to teplota není, kdyby se mi přešoupla za 37,5, tak už volám a asi jedu.... vzala jsem si paralen, to mi říkal že můžu, protože jsem to už nemohla vydržet, jak mě hlava bolela.

muddledgirl
12. čer 2014

@verkuska 37 je už teplota...od 38 nebo kolika horečka.. 😉 No,pokud můžeš,tak já bych radši byla pod kontrolou,když máš v těle nějaký zánět..ale chápu,že se Ti do nemocnice nechce...posílám pusinky..ať je dobře...

verkuska
autor
12. čer 2014

@muddledgirl no pořád ležím, spím, jen na záchod zajdu, to samé bych dělala v nemocnici.... ještě vyčkám, vůbec se mi nechce do té nemocnice, ještě navíc, když si mám ještě v sobotu aplikovat podruhé ten šampon na ty vši 😖 manžel se tu o mě stará, zrovna teď vaří božato, pak ještě musí jet na stavbu.... snad to bude vše ok

muddledgirl
12. čer 2014

@verkuska no jasně....já vím,že jo..ale tam budu každý den hlídat miminko..a ozvy podle mně...chápu,že se nechce..no...tak uvidíš...no se všima je to i blbý no..ach jo..tak ať jste o.k...kočko..moc myslim..

muddledgirl
13. čer 2014

@verkuska Tak co kočko? Jak je?

suzik161
13. čer 2014

@verkuska Myslím na tebe a snad už je to lepší!!!

verkuska
autor
13. čer 2014

@muddledgirl @suzik161 tak holky, jsem od včerejších 23:00 v nemocnici. Na paralenech a antibiotikách. Nikdo neví, z čeho teploty mám, nic mě nebolí. Myslí si, že mám zánět močových cest, ale taky mě při čůrání nic neřeže. V noci jsem měla pravidelné ztahy, prý do rána bude malá na světě.... ale ráno se to ustálilo a zase nic....

muddledgirl
13. čer 2014

@verkuska ahoj kočinko...no prosim Tě...no 36tt jsou to už donošené a dovyvinuté dětičky....Hmm....tak nás hlavně informuj holka naše a drž se... 😉 😉 😉

verkuska
autor
13. čer 2014

@muddledgirl já mám přesně dnes donošený 35 tt, ale říkali, že už by to neměl být problém, pokud bych rodila. Jestli bude mít malá víc než dvě kila a nebude mít nějaké nemoci, tak by ji u mě nechali, jinak inkubátorek do Ostravy.

muddledgirl
13. čer 2014

@verkuska však jo...jsi 35+0 ne?...No to u nás je myslím do konce do 2,5 kg,musí být ukončený 35tt a miminko zcela bez potíží no..jinak je převážej do HK..budu moc myslim..tak ať radši ještě vydrží..ať můžete být spolu...holky...moc myslim a posílám pusinky..srdíčka mám rozdaná bohužel.. 😉

verkuska
autor
13. čer 2014

@muddledgirl jj 35+0, u nás 2 kg a ukončený 34 tt, pořád chodím na monitor, zatím vše v pořádku, prý ukázkový záznam.... teplotu od 15ti hodin nemám, snad se mi večer zase neobjeví...antibiotika asi už zabíraj....je fakt, že to moje mimušku je silné a drží se.... 🙂

muddledgirl
13. čer 2014

@verkuska super kočinko..že jste v pořádku...tak třeba ještě vydržíte 2v1 nějaký ten týden....hlavně,že Vám je oboum dobře.. 😉 😉 😉

verkuska
autor
13. čer 2014

@muddledgirl no mě je pořád mdlo, cítím, že mi ta horečka ještě vyskočí 😒

muddledgirl
13. čer 2014

@verkuska mdlo? CHudáčku... ☹

verkuska
autor
13. čer 2014

@muddledgirl no už to skáče, zatím 37,7

muddledgirl
13. čer 2014

@verkuska ☹ ☹ ☹ holčičko,drž se s mimískem.. ☹ ☹ ☹

verkuska
autor
14. čer 2014

právě mi odešla hlenová zátka, kontrakce ale nemám, tak neplaším 🙂

muddledgirl
14. čer 2014

@verkuska ahoj kočíí..hlenová zátka může odejít i několik týdnů před porodem.. 😉

verkuska
autor
14. čer 2014

@muddledgirl vím, ale většinou to jsou hodiny, dny, týden málokdy 🙂 ale taky se stává

verkuska
autor
14. čer 2014

@muddledgirl no ale největší strach mám právě ze zanešení infekce, když mají podezření, že mám ten zánět močových cest ☹

muddledgirl
14. čer 2014

@verkuska však jsi měla antibiotika..ne? Neboj oni si poradí v nemocnici. 😉 Nechápu,že mají jen podezření...to jim přece krevní rozbory ukážou,ne?

verkuska
autor
14. čer 2014

@muddledgirl no ukázaly jim nějaké zvýšené zánětové makry, to je vše, ale nikdo neví, kde je ten zánět, když mě osobně nic není.... no ale dneska mě začlo svědět tam dole, ale to jsem zas schytla kvasinkáč, to je z toho, jak mi tam co chvíli někdo hrabal, jak zjišťovali, či se otvírám v tu noc, co si mysleli, že už rodím ☹

muddledgirl
14. čer 2014

@verkuska to čumim..jsem myslela,že to poznaj z moči nebo z krve....no mě někdy tam dole taky svědí...a pak to zas přejde.....

verkuska
autor
14. čer 2014

@muddledgirl no mě to začlo až když asi 15náctero ruk prohrabávalo na kolik jsem otevřená, i když v rukavicích, ale i tak mi tam museli cosi zavést a ta bolest u toho, no hnus, je to fakt nepříjemné.... no vidí tam, že není něco v pořádku, ale když jim neřekneš, co tě trápí, tak nemaj šanci na to přijít a mě fakt nikde nic nebolí no.....

muddledgirl
14. čer 2014

@verkuska to je masakr no...číčo.....a co Ti jinak říkají o porodu,že bude brzo???

verkuska
autor
14. čer 2014

@muddledgirl no ze čtvrtku na pátek v noci mi doktor říkal, že malou tu budu mít do rána, že už začíná porod.... no malá se umoudřila a uznala, že má ještě čas, takže po bolestivých kontrakcích co 7 minut byl najednou ráno klid. Teď nemluví nic, jen že kdyby se to spustilo, tak to nebudou se snažit udržet, že teď už je ten porod v klidu.

takže kdyby mi odtekla plodovka, což teď už je daleko větší pravděpodobnost, když nemám tu hlenovou zátku nebo začli kontrakce, tak rodím no.... ale kdy to bude nikdo neví.... za hodinu, dvě, den, týden, měsíc 😀 prostě jsem připravená na kdykoli, ještě že nemám už tu debilní horečku, od rána bez teploty....

muddledgirl
14. čer 2014

@verkuska tak aspoň,že nemáš tu teplotu..

verkuska
autor
14. čer 2014

@muddledgirl další monitor za mnou, dnes už čtvrtý, vše ok. Taky další antibiotika do žíly za mnou.....brrrrrrrrrr

Doktorka říkala, že hlenová zátka klidně i dva týdny před porodem může odejít 🙂 pořád šance, že se nám tam ta naše holčička ještě chvíli zdrží 🙂 stahy minimální, což je dobře

muddledgirl
14. čer 2014

@verkuska Ty jo..no..ale tak zas Tě hlídaj..to je dobře kočko...jo jo..já Ti psala..že jsem četla až že tři týdny před...Tak uvidíš kočko..jinak holčičky bývají silnější...se ségrou jsme zářným příkladem...koukala jsem na pána v tv,který se věnuje neonatologie spoustu let...kdysi kolem roku 82,co jsem se narodilo umíralo až 80% dětí s váhou kilo a půl i víc...a byly hlavně jiné metody...dnes je to naopak 80% přežívá a to se bavíme o váze i kolem 500g....