IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
24. čer 2014

@muddledgirl jo a budeš používat dudel?? Já se tomu chci vyhnout, malé jsem taky nedávala, ale taky nevím, či pro jistotu jeden aspoň nepořídit 😀

muddledgirl
24. čer 2014

@verkuska jasný..každý miminko je jiný..proto bych to tak striktně neřešila..ukončené týdny 😉 😉 😉 No..prý je miminka milujou zavinovačky..ale určitě nejsou všechny míma stejný.. 😀 to je fakt.Mám ještě ty fusaky tři a jednu dečku..to by mohlo stačit na začátek...povlečení zatím vůbec nemám..zeptám se po kámoškách..ještě...mám jen prostěradýlka....co jdeš kupovat pro mimi? Já spala pět hodin,tak jsem trošku unavená...ale chci žehlit a musím trochu poklidit v obýváku a umýt nádobí....k obídku ještě nevím..máme tam porkovku,tak pro dnešek to asi stačí...no a pak odpo jdeme s přítelem pro nové baterie do koupelny a kuchyně..a odpoledne jdu ke kámošce,tak už se těším.. 😉

muddledgirl
24. čer 2014

@verkuska super...no mám koupené a vyvařené dva..ale právě bych to ráda zkusila bez nich..tak to je naděje..že se to podaří..když jste to zvládly..to mám radost...no ale prý lepší než palec zase..tak uvidíme... 😀

verkuska
autor
24. čer 2014

@muddledgirl no právě jsem se chtěla kouknout na ty zavinovačky a ty dudle 🙂 a konečně koupit tu vodičku na očička.... jinak už asi fakt vše mám, opravdu mě nic nenapadá, co by mi mělo chybět.... chlap už je ze mě na nervy, jak pořád chcu něco kupovat a přitom to ani nepotřebuju 😀 ještě že chodí až večer domů ze stavby a nemá už sílu protestovat 😀

muddledgirl
24. čer 2014

@verkuska...jo ttttakkk..já mám dudle jeden silikonový a pak jeden latexový jeden od MAM a druhý od Aventu...ale pokusim se být bez nich no..uvidíme...jo jo..já si kupuju čupr lehátko po jedný holčině..má ještě jedno,kdybys chtěla ....krásný... 😉

verkuska
autor
24. čer 2014

@muddledgirl no já koupila už toto, taky po jedné holčičce

verkuska
autor
24. čer 2014

druhé povlečeníčko došito 🙂

muddledgirl
24. čer 2014

@verkuska no krásné věci máš...

verkuska
autor
24. čer 2014

@muddledgirl díky 🙂 a máš lehátko do vaničky?? Já teď chci koupit plastové od jedné paní, ale pořád přemýšlím, či nekoupit raději látkové.... u malé jsem měla to molitanové, ale to fakt dlouho schne a nějak mám pocit, že to musí být za chvíli plno bakterií....

muddledgirl
24. čer 2014

@verkuska hele čiči nemám...asi tam budu dávat plenky...A kámoška mi donese ještě lehátko do vany....který teda nevim,jestli budu používat....Já musim vyžebrat od kámošky povlečení a od druhé ty zavinovačky.... 😀 😀 😀

muddledgirl
24. čer 2014

@verkuska mám jen obyč vaničku...

verkuska
autor
24. čer 2014

@muddledgirl no právě taky mám vaničku, ale abych měla volné ruce na mytíčko, tak chci to lehátko, aby měla malá hlavičku nad vodičkou, pamatuju si, jak jsem malou velkou koupala, tak když bez lehátka, tak to bylo psycho, klouzala mi z rukou, obzvlášť když jsem mydlinkovala.... takže se chci zásobit tím lehátkem, jen nevím jaké koupit..... já jsem s tím vybíráním fakt děsná 😀

muddledgirl
24. čer 2014

@verkuska já taky nevím jaké koupit...asi žádné...to látkové dostanu...a vaničku mám ....tak myslím,že to bude stačit...a když ne..tak přítel hned dokoupí druhý den... 😉 😉 😉

verkuska
autor
24. čer 2014

@muddledgirl jj, jedno ti určitě stačit bude...

muddledgirl
24. čer 2014

@verkuska 😀

verkuska
autor
27. čer 2014

už se to krátí holky, jupííííííííííííííííííííí u mě tři týdny do TP..... já se táááááááááááááááááááááák těším 🙂 do ma jsem pořádně vygruntovala, dokonce i okna umyla, dcera donesla nádherné vysvědčení, tři dvojky v páté třídě jsou super, pochvala učitele za funkci zdravotníka a pochvalu ředitelky školy za účast na Besipu 🙂 jsem na no pyšná 🙂

verkuska
autor
28. čer 2014

tak už jsem pořídila i to látkové lehátko do vaničky a teď už jen vodičku na očička 🙂 já už chciiii rodiiit holky 😀 se tak těším, že ani nevíte 🙂 včera jsem poprvé pocítila takové divné mravenčení a strach z porodu, bylo to chvilkové a to jen proto, že už jsem myslela, že to je tady 😀 no a zase nic 🙂

verkuska
autor
28. čer 2014

@zazy @muddledgirl a co vy holky, jak snášíte poslední dny těhulkování?? Zazinko, už se objevily nějaké příznaky 🙂

muddledgirl
28. čer 2014

@verkuska ahoj kočko..krátí...je to bomba....taky znovu gruntuji...ještě se dostaví v úterý kuchyň,umyjou okna...dotře prach a domyjí podlahy a bude...Dnes jsme koupili malý parní čistič..chci vyčistit židle a sedačku...Už dvakrát jsem ji čistila ručně a skoro to není vidět..Prý se s tím dají i mýt okna,tak to pak zkusím...

muddledgirl
28. čer 2014

@verkuska taky se tak těším.... 😉

zazy
28. čer 2014

Ahojky děvčata,tak já nastoupila ve středu na příjem do porodnice na vyvoláváí porodu víceméně skrz tu placentu,šla jsem 10 před termínem.Ráno jsem dostala zátěžák,trochu kontrakce až asi poslední půl hodinku,potom ustali a další nepřišli.Večer mi dali do čípku tyčinky abych se začala otvírat,ráno mi je vytáhli bohužel jsem se vůbec neotevřela,nejsem ještě připravená,takže mě včera pustili zase domů.Zítra jedu do nemocnice na monitor,když bude vše ok,na druhý pokus nastupuji do nemocnice ve středu a bude se vše znovu opakovat,tak jsem na to zvědavá,jestli to zase nic neudělá,řeknu jim at mě udělají císaře a je.Už jsem myslela,že to budu mít za sebou a ono nic.Takže takto u mě ve zkratce.

verkuska
autor
28. čer 2014

@zazy jeeeejeee, no tak zase je fajn, že ti tam mimi zůstane o týden déle ne?? 🙂užívej poslední dny bříška, pak se ti bude stýskat 🙂 S tím císařem to je blbé, snad se ti topodaří na ten druhý pokus normálně.... takže až ve středu zase jdeš?? Budu na tebe myslet a fakt držet pěstičky.... možná ti ten porod nebudou ani vyvolávat a porodíš do té středy 😉 🙂

verkuska
autor
28. čer 2014

@muddledgirl já taky teď pořád udržuju pořádek 😀 i když to jsem dělala i předtím, ale nee tak důkladně 🙂 pořád tady poletuju s prachovkou, smetákem, domestosem 😀 😀 zas je večer a mě ten spodek tak šíííleně bolí, děs toto, malá se mi tam po dlouhé době protahuje o 106 🙂 a taky mě dnes honí mlsná, už fakt nevím, co sníst.... 🙂

muddledgirl
28. čer 2014

@zazy zkuse se zeptat v lékárně na hopeopatika na otvírání..bohužel nevím,kdy se mají začít brát..budu to zjišťovat příští týden..třeba pomohou třeba ne..ale člověk za zkoušku nic nedá..Císaře udělají jen z vážných důvodů....což je většinou po 24 h kontrakcí, poloha KP a když miminko neprospívá...nebo je preklampsie.. ☹ ☹ ☹

suzik161
29. čer 2014

@zazy Myslím na tebe, ať to vše dobře dopadne!!!!

zazy
29. čer 2014

No uvidíme,zase ale do sebe nechci nic cpát,když má před termínem,příjde mi to zbytečný.No uvidíme,před chvíli jsem přišla z monitoru zatím vše ok.Jste moc hodné holky,děkuji

muddledgirl
29. čer 2014

@verkuska mám nějak moc energie..furt uklízím..mi hrabe.... 😀 😀 😀

verkuska
autor
29. čer 2014

@muddledgirl tak to já zase pořád peču něco 😀 momentálně se mi v troubě dělá kynutý koláček se švestkama a drobenkou 🙂

muddledgirl
29. čer 2014

@verkuska jejda..taky bych si něco dala..pro dnešek mám vybráno..měla jsem sušenky...kynutýho se trošku bojim...naposled jsem pekla štrůdl a mám na něj zas docela chuť...hlavně tam dám jen trošku cukru,trošku navrch... 😀Tak asi zítra udělám.. 😉

verkuska
autor
29. čer 2014

@muddledgirl já kynuté miluju, no já dneska snědla jogurt s rohlíkem na snídani, rohlík s pomazánkovým máslem, meloun na svačinku, květáková polévka a těstoviny s tuňákem a rajčaty na oběd, perníčky ke karu, chipsy, arašidy, rohlík s medem, no a teď peču ten koláč 😀 😀 já se nemůžu dožrat dneska 😀