IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
11. črc 2014

@suzik161 tak klučinu si přejete?? 🙂 to vyjde, bude to super tě tu pozorovat těch devět dalších měsíců 🙂

zazy
11. črc 2014

I já na tebe budu myslet,ale už nemůžu posílat trhu bacilky,Jinak jsem to napsala blbe,ne,ze ma mala cukrovkuu ale zloutenku.Ale výsledky se snížili,tak je to v po ho,nic s tím dělat nebudou.Já jdu v pondělí na vyšetření,tak pokud bude všechny OK,tak by jsme domu.Už je na čase,dneska jsem tu 10 dni.

verkuska
autor
11. črc 2014

@muddledgirl no oni odstřihli ještě zbytek té pupeční šňůry a teď to mám mazat 2x-3x denně líhem z lékárny a to prý taky odpadne.... SRDÍČKO JE V POŘÁDKU, dnes už nic neslyšel na vizitě 🙂 dnes první den doma, je to super, malá pozorovala věci, nejvíce jí zaujala lampička z Ikei, taková ta růžová květinka 🙂 a pak jí hrála malá velká divadlo s hadrovou panenkou a to se jí taky moc líbilo 🙂 jen si ještě bříško užívej Pamatuješ, jak jsi ještě nedávno byla v nemocnici a krvácela 😀 😀 teď už se tomu člověk jen směje, ale uteklo to fakt neuvěřitelně rychle.....

verkuska
autor
11. črc 2014

@zazy tak to je fajn, že to je v pořádku, to už ty dva dny vydržíš, no je to hrozné ležet v nemocnici tak dlouho s miminkem, ale tak hlavně, že budete v pořádku.... ber to z té lepší stránky, nemusíš se aspoň vůbec o nic starat a máš čas jen pro malou Viktorku 🙂 🙂 já jsem si říkala, jak je fajn, že nemusím vařit 🙂 dneska mi první oběd doma uvařil miláček, ale obávám se, že zítra už do té kuchyně naběhnu 😀 já prostě neposedím 😝

muddledgirl
11. črc 2014

@zazy no ..mně to bylo divný,že jsi psala o cukrovce..to nevadí...už se dočkáš koččíííí....hlavně,že jste v pořádku.. 😉

muddledgirl
11. črc 2014

@verkuska jo jo..na krvácení se pamatuju velice dobře..pak ty nervy.. s krevníma testama...a za chvíli bude porod... 😲 je to masakr,jak to letí..Jééé to je hezký,že si holky takhle spolu vyhrajou.... 😉 Určitě ta starší bude dobrá pomocnice,když už jí je 11 myslím.. 😉

muddledgirl
11. črc 2014

@verkuska super,že srdíčko v pořádku...to je moc důležitý 😉

verkuska
autor
12. črc 2014

@muddledgirl no pořád ji chce nosit, co jsme přijeli domů a přebalovat, ale ještě jsem ji k tomu nepustila, ale dneska už ji to asi dám zkusit 🙂 zítra má být hezky, tak snad se už dostaneme ven 🙂 dneska to tam je hnus... a celkem zima.... tak co, pořád nic?? 🙂 mě v ten den bylo tak šíleně moc skvěle a najednou z ničeho nic.... 🙂

suzik161
12. črc 2014

@verkuska já bych chtěla kluka proto, že když to bude holka je tam velká pravděpodobnost, že bude mít po mě tu nemoc štítky. A to bych nechtěla, ale nanec tobude jedno a musela by se s tím poprat taky 😉 to je super, že srdíčko je v pořádku, užívejte si to!!

muddledgirl
12. črc 2014

@verkuska jéje..to bohužel slyším všude,jak chtějí miminka nosit..zrovna kámoška všera říkala do telefonu,že por.asist.jim říkali,ať se nedivím,že ty miminka byli devět měsíců s náma...to je fakt.. 😀 😀 😀 jooo? Skvěle mi je zatím dnes... 😀 😀 😀 Ohřívám si vodu na vykoupání a musím oholit bobinu....

muddledgirl
12. črc 2014

@suzik161 holky zdědí hodně věcí..po maminkách..naštěstí já ani pořádně nevím na co mamka měla všechny ty léky....ale tím bych se netrápila kočko....Ty nemáš autoimunitní zánět ne? Ty máš jen sníženou funkci,ne? To není tak strašný...ale člověk se ze všeho hlavně nesmí pos...když jsem četla...co se mi z autoimunitního zánětu může vyvinout..myslela jsem,že skočím z okna...ale spousta věcí je taky z psychiky..takže se chce na nemoce neupínat...začít něco dělat a občas aspoň jíst zdravě...a hlavně se snažit být šťastný.

Neboj,to miminko se určitě povede....Tfuj,tfuj,aby to byl tedy kluk....

muddledgirl
12. črc 2014

@suzik161 hlaď bříško a posílej mu tam samé dobrůtky.... 😉 😉 😉

suzik161
12. črc 2014

@muddledgirl mám chronický zánět štítné žlázy, což si myslím, že je autoimunitní. Bříško hladím a hned po Ketu jsem mu říkala, že jsem jeho maminka 😀 už mi hrabe 😀 😀 zatím mu posílám samé mláčné výrobky, tak snad mu to pomůže 😉 o jsem zvědavá jestli si dá prcek na čas a vydrží do středy 😉

muddledgirl
12. črc 2014

@suzik161 spousta věcí je i o psychice..neříkám,že na stopro..mně bohužel endokrinoložka řekla,že mám autoimunitní zánět ze stresu....což jestli ano..tak jedině z práce a jak umřel taťka.......Podle mně je to trošku kravina..když to je endokrinní onemocnění..ale budiž...prostě si ty ostatní věci co se můžou vyvinout fakt nepřipouštím...stejně tak nás může zajet auto zítra...

Já mu cpala furt sladkosti.... 😀 😀 😀 tfuj,tfuj,tfuj kočičko...

suzik161
12. črc 2014

@muddledgirl jasně, to chápu, já jsem si na to zvykla a beru to jak to je, modelka ze mě nikdy nebude. Ale jsem šťastná taková jaká jsem. S tím autem máš naprostou pravdu 😒 děkuji moc a ty dej hned vědět, kdyby se něco dělo, jsem zvědavá jestli si dá Samík na čas po taťkovi 😀 😀

muddledgirl
12. črc 2014

@suzik161 modelka..ne..ale snížit váha určitě jde....ale holt je to jiná dřina..než mají ostatní...já vim... ☹ Ale asi to má nějaký svůj důvod....není to nejdůležitější věc na světě ty kila...Ale Svět zdraví je super...chci se časem do té stravy zase pustit....pro mě je to krutý bez sladkostí..takže poslední dny užívám..pak se chci už krotit...Dám vědět určo...jsem taky zvědavá..už jen pět dní do TP

suzik161
12. črc 2014

@verkuska tak jak Veru, u nás je dneska hezky, tak jsem si na tebe vzpomněla, zda-li jste s Viky venku 😀

verkuska
autor
12. črc 2014

@suzik161 nee, u nás bylo ráno pod mrakem a foukal dost vítr, odpoledne bylo lépe, ale to jsem spala s Viktorkou a chlapa vyslala na stavbu s tím, že kuře snad do trouby zvládnu strčit i já sama 😀 no ale je fakt super, že se o mě tak stará 🙂 no a teď to tam vypadá, že bude pršet.

Jinak ze mě teda vypadl dneska asi 15 dkg kus placenty, byla jsem z toho v pořádném šoku, nevím, či volat do porodky, co to jako je, či to je normální. Říkali mi, že vytáhli placentu celou, ale jak je vidět, tak nee.... fuuuj, to byl vážně šok.... bylo to ve vaně, kdyby to bylo na wc, tak si toho ani nevšimnu.

Dnes jsem se v noci krásně vyspala a Viktorka spíše řádila ráno a přes den, což mi vůbec nevadilo, stejně jsme měli návštěvy, tak se aspoň Viktorky všichni dostatečně nabažili 🙂 odpoledne ale zase krásně spinká 🙂 je zlatá, ji pořád pusinkuju - chudák 😀 dneska se chystám na první koupáníčko doma a druhé koupání celkově 🙂 malá velká se nemůže dočkat 🙂

Kojíme úplně skvěle, mléko teče opravdu proudem, až se zalyká, jak moc to teče.... problém máme ale s odříhnutím, prostě to nejde a pak se poblinká.... tak nevím, co s tím....

No a copak ty?? Jakpak se cítíš s miminkem v bříšku?? 🙂 to je normálně naprosto šílené, když si vzpomenu, jak jsem založila tuhle diskusi 😀 fakt jak jsem čekala každý den na ty testy a byla celkem zklamaná z toho testu, že tam ta druhá čárka není.... ale zase jsem si hlavu nevěšela, říkala jsem si, že prostě bohužel, že nám souzeno není a prostě už mimi mít nebudem.... byla jsem s tím naprosto smířená, protože o ničem jiném jsme rok ani nemluvili.... šli jsme vlastně na poslední IVF až po roce 🙂 a ono to mimi tam bylo, ještě te´d mi probíhá mráz, jak vidím tu paní inženýrku a tu její radost, kterou měla, že se mi to konečně podařilo ( byla jsem tam už jako doma v tom gyncentru ). No zázraky se prostě dějí a já na ně už taky věřím, protože to, že opravdu naše Viktorka existuje považuju za ten největší zázrak v životě a to platí i pro Karolínku. Jsem díky této metodě vděčná za dvě krásné děti a představa, že kdybych se narodila o 30 let dříve, tak bych se nechytala a byla bezdětná, mě děsí. 🙂 ono to prostě jednou klapne.... takže teď je konečně řada na tobě 🙂 tak embryjku domlouvej, a´t se krááááásně zakousne a je zase o procento větší úspěšnost 🙂

verkuska
autor
12. črc 2014

Viktorka zrovna teď 🙂

suzik161
12. črc 2014

@verkuska je krásná, ta postýlka se mi taky moc líbi. U nás je právě hezky, ale to nic nemění na tom, že ležím v posteli a koukám na pohádky. Užívám si to, hladím bříško a doufám, že se prcek pořádně zavrtává. Posílám mu do bříška samé mléčné výrobky a samé dobroty 😀
tak aspoň, že to není nic závažnýho, snad to bylo naposled!!!
Jj, taky moc, děkuju za dnešní dobu, že máme aspoň takovouhle šanci otěhotnět 😉

verkuska
autor
12. črc 2014

@suzik161 no teď tu zase vysvitlo sluníčko 😀 dnes je aprílové počasí 😀 ale zítra už vyrážím 🙂 no já teď hlídám všechno, co sním, pomalu nic nesmíš... teda jako můžeš, ale pak mimi rozervou větry 🙂 je to na palici, zjišťuješ, že nemůžeš pomalu jíst vůbec nic 🙂

suzik161
12. črc 2014

@verkuska u nás je hezky právě celé odpoledne 😉 to je maličkost, co by jsi pro Viky neudělala né???? 😀

muddledgirl
13. črc 2014

@verkuska kočinko..já bych do té porodky určitě zavolala,že z Tebe vypadl zbytek placenty...pro jistotu.. 😉 To je super,že máš mlíčko..s odříhnutím bohužel neporadím.. ☹

muddledgirl
13. črc 2014

@verkuska kočinko..a když se kojí..tak se vůbec nemůže smažené..já to tedy normálně ani často nejím..ale jen se ptám..slyšela jsem o tom totiž poprvé..děkuju

verkuska
autor
13. črc 2014

@muddledgirl no já měla hned první den doma smažák 😀 😀 no já tam volala, placenta to nebyla, byla to sraženina, že prý to bývá jak játra a i v takové velikosti.... fuj to byl fakt pěkný hnus :-/ včera jsem si dala broskev a malá se trochu osypala.... předevčírem jsem si dala cherry rajčata a včera jsem zjistila, že je vůbec nemůžu jíst, že jsou těžce stravitelné 😀 no já se z toho zblázním, pořád to hlídat, co můžu a co ne... první noc malá krásně v noci prospala a dneska zase od dvou konec, nakonec spala nad ránem od pěti do sedmi se mnou v posteli 🙂

verkuska
autor
13. črc 2014

@suzik161 jj, pro ni všechno 😀 za chvíli jdem na procházku 🙂 čekám jen až se vzbudí, abych jí ještě nakojila, ale asi ji půjdu vzbudit sama 🙂

muddledgirl
13. črc 2014

@verkuska sraženina..to je masakr.....bych se lekla jak sviňa 😲 Chce to zkoušet no..prý zelenina je dost težká a já rajčata, okurky papriky mám na denní pořádku...to bude těžký no....To je super,že tak hezky spinká...

verkuska
autor
14. črc 2014

@muddledgirl tak cooo, pořád nic.... tuž nedrž to miminko už 😀 jdi už rodit, se nemůžu dočkat na Samuelka 🙂 😉

muddledgirl
14. črc 2014

@verkuska ráda bych kočččíííí...ch jo...mám nějaké depky poslední dva dny..už se na něj moc těším.. 😀

suzik161
14. črc 2014

@muddledgirl on si počká na středu, neboj!!! Taky to přijde