IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
16. črc 2014

@suzik161 estrofem...se bere jen do transferu,ne?

verkuska
autor
16. črc 2014

@muddledgirl to je jenom dobře, že vydržel a drží až úplně do finále 🙂

suzik161
16. črc 2014

@muddledgirl mě říkali, že ho mám brát dál, všechno beru jako předtím 😉 ten si dává na čas, kluk jeden!!

muddledgirl
16. črc 2014

@verkuska kočííí..ale zítra mám termín..to už by stačilo...i chytrá knížka potvrzuje,že u vyvolávaného porodu jsou kontrakce častjěší a bolestivější.. ☹ ☹ ☹

muddledgirl
16. črc 2014

@suzik161 aha..já už nevím...mám estrofem bez jedné tablety a prednison platíčko a pět prášků...chceš to poslat? Poplivu těhu bacilama.. 😀

suzik161
16. črc 2014

@muddledgirl děkuji, ty vlastně ještě můžeš ;-D jj, jestli se ti to ještě povede, budu moc ráda, nech kdyžtak poštovné na mě, ještě co ti za to dám???

verkuska
autor
16. črc 2014

@muddledgirl si to nechává přesně na den termínu 🙂 pozor na mě, jsem to nedávno psala kámošce na fejs, a ona fakt rodila v ten den 😀

verkuska
autor
16. črc 2014

@muddledgirl no a představ si, že já tu hlavičku takhle měla celé dva měsíce 🙂

muddledgirl
16. črc 2014

@suzik161 prosim Tě..stálo to pár korun...poplivu to..a zítra conejdřív pošlu..pošli mi do IP adresu..akorát nevím v čem..jestli stačí v obálce? Je to obojí do 2016...to víš..musím si žehlit hříchy... 😀 😀 😀

muddledgirl
16. črc 2014

@verkuska super..já bych si to moc přála... 😀

muddledgirl
16. črc 2014

@verkuska hihi..ještěže ta hlavička tam u mě další dva měsíce být nemůže..pokud vím,tak nejdýl 41+0 což budu ve čtvrtek přijímají do nemocnice...a někdy i nechávají třeba další 4 dny,jestli se porod nerozjede sám... 😀 😀 😀 😀

muddledgirl
16. črc 2014

@verkuska příští čtvrtek...17.7. je hezký datum 17.7.2014 😉

verkuska
autor
16. črc 2014

@muddledgirl jj, hezký.... mě to s datumem taky super vyšlo 🙂 jsem moc ráda, že obě holky jsou 8ého 🙂

muddledgirl
16. črc 2014

@verkuska to je taky dobrý 😉

verkuska
autor
17. črc 2014

@muddledgirl tak jaaaaaaaaaaaaaaaaak?????? Už by to mělo přijít 😀 máš termín holka 🙂 teda Samuelku 😀 🙂

muddledgirl
17. črc 2014

@verkuska 😀 😀 😀 hmmm..nic..jen mě pobolívalo bříško občas...a zdál se mi sen,že jsme byli na dvovče..já přišla na pokoj a malý chudák hlady ubrečený 😀 😀 😀

verkuska
autor
17. črc 2014

@muddledgirl to není možné už, aby ti to do večera nezačlo, mě tež nic nic a v 8:24 první kontrakce 😀

verkuska
autor
17. črc 2014

@muddledgirl se mi celkem zamlouvá tato židlička a mám ji možnost teď koupit od jedné paní za 900,- ještě uvidím, co řekne, v jakém je stavu...

http://jidelni-zidlicky.heureka.cz/chicco-polly...

muddledgirl
17. črc 2014

@verkuska to bych byla neskutečně ráda....

muddledgirl
17. črc 2014

@verkuska tak to je bomba cena...

suzik161
17. črc 2014

@verkuska
@muddledgirl Ahoj holky, klidně se do mě pusťte, jsem jak malý nedočkavý dítě. Nevydržela jsem to!!!! Je to test z odpoledne, tzn. že je to naředěné. Mám strach aby to bylo zítra ráno lepší 😉

verkuska
autor
17. črc 2014

@suzik161 já jsem taky testovala 🙂 no ale dnes to máš ještě hodně brzoučko ne?? Který to je den.... no a ještě k tomu ne z ranní moči, to nic neznamená, že tam nic nemáš 🙂 já neměla ani v den krve 🙂 😉

suzik161
17. črc 2014

@verkuska dnes je to 5.den, ale tam je duch vidět 😒 😒 😉

verkuska
autor
17. črc 2014

@suzik161 jj už to vidím 😀 tak super, no kéžby to sílilo 🙂 ráno zítra zkus....

muddledgirl
17. črc 2014

@suzik161 koččíí..super...já měla pregnyl jen do třetího dne...šestý den slabounký,ale šel mi vyfotit až 9.den....ať sílí...poplivané léky letí poštou... 😉 Moc, moc,moc myslím...hcg stoupá každé 2-3 dny....ale z ranní zkus...

suzik161
17. črc 2014

@muddledgirl děkuji, já Pregnyl tentokrát vůbec neměla! 😀
@verkuska děkuji, doufám, že ano

muddledgirl
17. črc 2014

@suzik161 ale ovitrelle jsi měla,ne? Nebo se to při ket nedává? Já už v tom mám bordel... 😀

suzik161
17. črc 2014

@muddledgirl ne, neměla jsem nic, vůbec nic. Domluv tomu Samíkovi, už!!!!

muddledgirl
17. črc 2014

@suzik161 viď... 😀 😀 😀

suzik161
17. črc 2014

@muddledgirl ten si dává na čas....bude určitě po tatínkovi jak jsi říkala 😀