IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

suzik161
23. črc 2014

@verkuska Ahoj, čárka se včera ztratila, takže počítám s tou horší variantou. Teď jsem si volala do Caru a na krev jdu v pátek, což jsem správně měla jít, jen půjdu k jinému doktorovi. Myslím a bojím se, že to zase nevyšlo, ale jsem rozhodnutá chtít genetiku a imuno i přes jejich nesouhlas a změnu caru.

verkuska
autor
23. črc 2014

@suzik161 nic není ztraceno... hcg může být malé a na testu nemusí jít vůbec vidět.... neztrácej hlavu, ty testy jsou fakt na dvě věci takhle brzy.... pokud nešpiníš a nekrvácíš, tak je to na dobré cestě.

verkuska
autor
23. črc 2014

@zazy se až teď dívám, že mi to nějak v té zprávě pro tebe uskočilo ty písmenka.... 😠 😀 mělo tam být: ty pusinky. Malá velká jela do Chorvatska 😎

suzik161
23. črc 2014

@verkuska to si říkám taky a furt tomu věřím, ale na internetu jsem vyčetla, že kombinace estrofemu a utrogestanu velmi pravděpodobně MS udrží. No nic, do pátka to již vydržím. Děkuji moc

verkuska
autor
23. črc 2014

@suzik161 no mě zase říkali, že je to velmi nepravděpodobné, aby utroš menzes tak dlouho zadržel, ale je pravda, že jednou se mi to taky stalo ☹ ale pak to těhu fakt bylo 🙂 naděje tam pořád je, že tam to miminečko bude nakonec.... kolikátý už to máš pokus??

suzik161
23. črc 2014

@verkuska 2.IVF, 1.KET...tam to hodně ovlivňuje ten estrofem

verkuska
autor
23. črc 2014

@suzik161 no když to tak vemu, tak to ještě není moc... já měla 2 IVF a myslím že 6 x KET neúspěšné, až to třetí IVF klaplo.... přitom první holka vyšla hned při prvním IVF. Ono to je těžko no, jak se chce chytit miminko, tak se chytne... je to čistě o náhodě a osudu už. Nedá se nic dělat, jen doufat a to je právě to nejhorší. Mě nejvíce štvalo, že u toho prostě není ta záruka, že to výjde. Ale klaplo to nakonec a to je důležité... jednou to zkrátka vyjít musí.

muddledgirl
24. črc 2014

@verkuska dnes utz ledvin Samíka a jdeme domů.Personál jen.chválím.Prsa mám jak dva balóny..už se moc těším domu

muddledgirl
24. črc 2014

@verkuska ahoj čiči jsme doma...mimísek se seznamoval s taťkou...a teď Sam spinká. 😉

verkuska
autor
24. črc 2014

@muddledgirl TAK SUPER 🙂 je to úplně jiné doma než v porodnici, že?? 🙂 a kdypak nám tady hodíš nějakou tu fotečku?? U nás se malá seznámila s tatínkem hned jak vylezla z bříška 🙂 ty jsi neměla taťuldu u porodu??

muddledgirl
24. črc 2014

@verkuska jo jo..měla jsme ho na konci porodu...házím foto..

muddledgirl
24. črc 2014
verkuska
autor
24. črc 2014

@muddledgirl jeeeežžžííííšku na křííížku, ten je faaaaajný a ty nožičky 🙂 bobíšek zlatý 🙂

muddledgirl
24. črc 2014

@verkuska 😀 😀 😀 ty nožičky..miminka jsou všechny nádherný a nic nádhernějšího neznám..

verkuska
autor
24. črc 2014

@muddledgirl se mi dneska podařilo malou vyfotit, jak se chlame 😀 ona je prostě boží 🙂 kéž by to bylo tak malé aspoň deset let 🙂

verkuska
autor
24. črc 2014

holky jsem asi blázen, ale chci si koupit jiný kočárek 😀 původní je tento na té první fotce a na té druhé je ten,co si chci pořídit 🙂 jen nevím, či se mi vleze do výtahu 😒

muddledgirl
24. črc 2014

@verkuska Tak to budeš muset změřit.. 😀 😀 😀

verkuska
autor
24. črc 2014

@muddledgirl můj chlap už je ze mě na nervy 😀 a jak ti malý spinká, jak často kojíš

verkuska
autor
24. črc 2014

@suzik161 zkoušela jsi zase testík?? A co menzes nebo špinění, pořád nic??

suzik161
24. črc 2014

@verkuska nezkoušela, zítra jedu na krev. Špinění ani MS nejsou, ale uvidíme zítra. Ten kočárek je krásný, taky by se mi líbil 😉

muddledgirl
24. črc 2014

@suzik161 to jsou dobré zprávy...budu moc myslet..

muddledgirl
24. črc 2014

@verkuska jak spinká? Dnes doma pohodička..jako řve jak tur když má hlad, prdíky nebo je počůranej pokakanej..to jo...v nemocnici jsem skoro nespala..buď řval můj nebo holčiny na pokoji..dnes přítel chová a tak poklízím jen věci jako vyprané prádlo a tak....Dnes jsme doktorku nestihli,tak hned ráno budem volat...kojím jak kdy...když vím,že sál málo,tak dřív...říkali nám nejdýl po 4 hodinách..a že dřív jak potřebuje prcek...Dnes po kojení z jednoho prsa jsem ještě odstříkala 40,tak jsem ráda..říkali,že pokud nám to nevypije,tak máme odstříkávat.. 😉 teď se najedl a zase dadá...bomba... 😉

verkuska
autor
24. črc 2014

@muddledgirl malá taky v porodnici v noci pořád plakala 🙂 ale doma se to upravilo 🙂 cože ti to radili?? Odstřikávat?? Tak to je pěkná blbost jako, to vzali odkud?? To se ti nemá šanci mléko absolutně upravit na potřebu miminka a budou se ti donekonečna nalívat a bolet.... pokud se ti nenalívají a nebolí fakt moc, tak neodstřikávej, jinak budeš mít nekonečný kruh, budou se ti nalévat a bolet, protože se ti mléko bude tvořit více než bude potřebovat mimi... já vyzkoušela odstřikávačku jen jednou a trošinku, ale jen ze zvědavosti 🙂 jinak je taky dobré, když už se ti prsa nalejou a bolí, tak spíše nahřát teplou vodou ve sprše a odstříkat jen trochu ručně a to jen fakt tak, aby tlak povolil, ale určitě neodstříkávat do prázdna.... co to tam máte za poradkyně panečku....mě už se to pomalu reguluje to mlíčko, akorát jsem dnes byla v obchodě, zapomněla jsem si dát vložky do podprdy a jak naschvál se mi prsa nalili a udělal se mi mokrý flek v místě bradavky na tričku 😀 trapas... já v noci nebudím, jak spí, tak spí, ale stalo se mi, že jednou spala 4 a půl hoďky 🙂 jinak se budí dříve.... mě zase říkali, že déle než tři hodiny nenechávat a budit, ale jak říkám, já se řídím potřebama dítěte. O kojení vím snad všechno, jsem toho hodně nastudovala a hlavně se radila s mojí laktační poradkyní, která je naprosto úžasná....

No proto já chtěla samostatný pokoj ze zkušenosti z minula 🙂 a jsem za to ráda, ničí mimi mě nerušilo naštěstí, to bych už asi zabíjela 🙂 no moje prdulka je od devíti vzhůru, teď ji nosí tatínek, se navečer vždycky chce nosit a tulit a mít pořád to prsíčko nejraději v puse 😀 bobišek můj malý 🙂 chlap má vždycky celé tričko ožužlané 😀

verkuska
autor
24. črc 2014

@suzik161 ty jo, budu držet moc moc prstíky, já si pořád myslím, že to klapne...

suzik161
25. črc 2014

@verkuska Děkuji moc, dneska na testu úplný sníh. Takže si tam dnes dojedu ať mám jasno. Ale já tomu moc nevěřím.

verkuska
autor
25. črc 2014

@suzik161 no já měla to samé, taky na testu vůbec nic....držím co můžu, myslím na tebe celé dopoledne

suzik161
25. črc 2014

@verkuska
@muddledgirl Tak jsem doma s negativním výsledkem, do třetice všeho zlého biochemické těhotenství. Můj doktor tam nebyl, takže jsme se nedomluvili co dál. Ale jsem rozhodnuta pro imuno vyšetření, možná zkusíme i genetiku(na tu mám již termín) a chci hysteroskopii. Více budu vědět ve středu.

muddledgirl
25. črc 2014

@verkuska kočinko..málem jsem měla zánět....už rudly prsa...laktační poradkyně mi to řekli....a já jsem ráda..protože..konečně si z levého prsíčka vše malý vysál...A pravé zase tvrdne..takže odstříkávám po kojení.. 😉 Blbost to není....jde o to,aby se neudělal zánět.....

muddledgirl
25. črc 2014

@suzik161 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ to je mi líto..Ty stále nemáš imuno??? To je dost důležitý... 😉 A genetiku si nech taky....a conejdřív se domluv...vše to hrozně dlouho trvá...

suzik161
25. črc 2014

@muddledgirl minule mě doktor odmítl, tím že na genetiku nemohu mezi KETy, ale teď nám domlouvám genetiku na vlastní pěst, nepotřebují doporučení. Imuno si vynutím ve středu a i tu hysteroskopii budu chtít.