• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v říjnu, listopadu 2013

24. července 2016 
@muddledgirl děkujuuu mooc :wink:
15. lis 2013 v 19:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@chrisula no psala jsem tady celý průběh, bude to někde na začátku, když tak se koukni :slight_smile: do zadku?? Já píchala do břicha... divné :slight_smile:
15. lis 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@chrisula a máš tam být na 9:30??
15. lis 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@chrisula jinak je to od stránky čtyři tuším s těma mýma testama.... :slight_smile:
15. lis 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15. lis 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska jo ja takee,ale pregnyl posledni do zadku:slight_smile:
15. lis 2013 ve 20:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska v pul 8 tam mame v nedeli byt.
15. lis 2013 ve 20:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky, dneska jsem už v šest zavítala do teska, mají 30% slevu na hračky.... a moje dcera je blázen do Monster High, tak jsem jí musela jet koupit Catty Noir... z 1090,- slevněná na 763,- je to mazec ty hračky, ale tuto si koupila za své poctivě vydělané peníze, dostává totiž výplatu 200,- měsíčně, když pomáhá uklízet :slight_smile:.... už má osmou.... tak snad to bude zase holčička, aby to vše zdědila :D :D
16. lis 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verkuska take jsem dcerce slibila,ze kdyz se to povede a budu tehotna,tak mi bude pomahat uklizet...za penizky :slight_smile:
16. lis 2013 v 08:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se k Vam pridat? Jsem dnrs 3 den po ET jedne blastocysty. Je to me druhe IVF. Z prvniho se mi podarilo na treti pokus otehotnet a mame doma 4 letou holcicku, ted bychom radi sourozenecka.
16. lis 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jen to cekani po transferu nesnasim.... Je to tak dlouhych 14 dni...mne uz od zacatku boli bricho. Tak doufam, ze to bude pro dobro veci :wink:
16. lis 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zluva Ahojky, ale čeká se líp ne, když máš vedle sebe malou? To uteče nakonec, neboj....JJ mně taky bolelo jako na ms asi od třetího dne... :wink:
16. lis 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zluva ahojky, neboj, mě taky bolelo břicho, ono je to spíše způsobené po tom odběru vajíček ještě.... jinak držím palečky :slight_smile:
16. lis 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky moc :slight_smile: Tak ta nase certice vyda za dva, jeto samozrejme lepsi, kdyz vis, ze uz jedno dite mas, alekdyz podstoupis opet stimulaci a vsechno to okolo, tak si strasne prejes, aby to dobre dopadlo. Vsichni okolo se ptaji, proc nema dcera sourozence a jaka je to skoda atdatd. Nema nikomu cenu vypravet, co jsme podmuseli posstoipit abychom meli to jedno dite natoz ze se do toho dobrovolne poustime znovu. Kvuli dcerce i nam :slight_smile:
16. lis 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska To je fakt, s tema vajecnikama. Mela jsem 25 foliklu...
Porad jsou citlive
16. lis 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Zluva:úplně mi čteš myšlenky,to čekání je hrozný,ale uteče to,ikdyž to ted nevypadá,určitě to výjde,mě dávali kompaktní morulku a podařilo se.Děvčata včera jsem byla na kontrole a už bylo vidět srdíčko,jsem štastná,tak doufám,že to bude dobře vycházet i nadále a přeji to i Vám ostatním.@Muddledgirl:dívám se,že mi na tom jsme skoro stejně,to se jinak těhulčí,když má člověk spolutěhulky a může si psát o různých problémech a má to ským probírat
16. lis 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky moc :slight_smile:
Premyslim nad tim, jestli jit v pondeli do prace, delam v kancelari...abych nad tim vsim doma nemusela porad spekulovat. Blastocysta se pry zavrtava mezi prvnim az tretim dnem, pak uz se s tim nic neudela, je to tak?
16. lis 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá,máte pravdu.Ja som si myslela,že ostaneme pri jednom miminku,ktoré máme z IVF,boli sme štastní a sme,že ho máme a teraz po takmer 3 rokoch skúšame znovu.Ešte pred rokom som tomu neverila,že znova pojdeme do IVF :slight_smile: ked si človek pomyslí,co vsetko musel a musí koli mimísku absolvovať,......každá z nás to nemá ľahké a tak by sme si zaslúžili to,čo chceme ,...no nie? :slight_smile:
Pekný slnečný deň a držím vám palčeky. :slight_smile:
16. lis 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@zluva no je to tak, a když sedíš a neděláš nic náročného, tak proč ne.... já mám taky super pohodovou práci na zadku, ale stejně jsem šla na nemocenskou :slight_smile: chodila jsem po třech dnech na procházky a fakt si užívala nicnedělání :slight_smile: navíc jsem se mohla věnovat dcerce, což mi dělalo dobře :slight_smile:
16. lis 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zazy tak to jestli si na tom jak muddledgirl, tak potom já jsem na tom podobně jak ty :D :D tak to je super, já jdu na ultrazvuk v pondělí, tak snad tam bude srdíčko tlouct jako zvon :slight_smile:
16. lis 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stazina1 no mě by to po 11 letech po prvním IVF taky nenapadlo, a to nám to tenkrát vyšlo napoprvé... ale nějak jsem se lekla, že mi je už 35 a že fakt chci ještě.... teda 34, páč zkoušíme už od loňska.... po 2 IVF a 6 KET, které nevyšly, jsme se chtěli na to vykašlat už, ale řekli jsme si, že rysknem ještě 4 IVF NAPOSLEDY..... a ono to vyšlo :D jsem fakt šťastná. Moc se na to pondělí těším.
16. lis 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak jakpak se daří?? Mě dnes opět natáhlo v obchodě z parfémů od lidí, co kolem mě chodili :D ale jsem šťastná :slight_smile:
16. lis 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska Ahojky, jo jo dobrý....byla jsem na procházce...a koupila si takové sportovní podprdy....u ťamanů,já tam teda moc nenakupuju,ale tohle je zrovna fajn.....Viď...je to děs...večer jdem s miláčkem do Lidlu,potřebujem udělat velkej nákup,tak se moc netěšim, tam je vždy mrtě lidí a dělá se mi špatně....ale buďmě šťastné jak píšeš... :wink:
16. lis 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy Ahoj kočko...no tak to je sssuupeer...seš zlato....a kdy jdeš na další kontrolu? já jdu na 1.utzv až za 14 dní...Je to super,když si můžem takhle popovídat, co a jak na začátku....Já tomu na jednu stranu furt nemůžu věřit....a když se nad tim moc zamyslim...tak mám na krajíčku......je to děs... :grinning:
16. lis 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska Ty už jdeš v pondělí na ultrazvuk?
16. lis 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj v pondělí 18tého :slight_smile:
16. lis 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska Ty jooo..to to uteklo viď? Tak přeju,ať bije o 106 :wink:
16. lis 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl díky, bude bít, jak jen to jde.... já cítím koneckonců každý den, jak miminko o sobě dává vědět :grinning: .... a hlavně, jak mu něco nevoní :grinning:
16. lis 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska Jo, jo...a co masíčko, vývary,když se vaří vadí? Mně strašně a pak moc lidí v obchodech a jakékoli výpary z pipi grilů apod...občerstvení... :grinning:
16. lis 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
no právě že ne, mě to voní, mě je zle jen z těch parfémů, z jídla mi ještě blbě nebylo :wink:
16. lis 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek