IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

dorra
17. lis 2013

Dobré ráno, děvčátka, vlastně poledne 😉 ups 😵 . Od rána se vás snažím dočíst, ale s malým torpédem u zadku to není jednoduché.
@verkuska můj muž se taky snaží, ale od tmy do tmy je v práci, takže musím normálně fungovat - posluhování=mateřská "dovolená" + ten zbytek, co je pro muže většinou nedůležitý.
Vy ostatní ženy chodíte normálně do práce, taky jsem to tak kdysi měla, ale taky mám srovnání, že je lepší raplit doma. A když je nejhůř, tak pod peřinou.
Mě po tříleté pauze od IVF překvapilo, jak mě dokáže utrouš okamžitě sestřelit - unavit, donutit žrát pořád a všechno, co se žrát dá, znemožnit co se nálad týče, a vůbec. Mám jich zatím jen 8 na den, ale dřív mi to fakt nepřišlo, chodila jsem do práce a myslela jsem si, že jsem v oukeji a hlavně nenápadná. Teď si to nedovedu dost představit, musela jsem být hodně nesnesitelná, jak se postupně, když se vymodlené děvče narodilo, dozvídám a jizvy se snad aspoň na oko vyhlazují.
Dávám vám za pravdu, jak píšete, že jste byly šťastné za dítě a šmitec. Mě už ale v CAR připravili na to, že za dva roky+- změním názor a budu chtít sourozence a touha bude stejně velká. Měli pravdu, ale přesto je to teď hodně jiné a osvobozující od mnoha stresů. Jsem šťastná, že vůbec můžu tohle znovu zkoušet. Už nebojuju, jen sázím na štěstí a jsem připravená, myslím, že nemusím vyhrát.
@verkuska myslím na Tebe, ať to ustojíte. Já včera taky špinila. Vždycky nás to rozhodí, i když víme, že je to normální - mám to v papírech z CAR, čteme to na netu. Já mám devět let diářů, kde jsem si vše poctivě zapisovala a právě včera jsem byla překvapená (bo jsem byla přesvědčená, že s Haničkou to bylo vše na pohodu), jak jsem furt špinila a krvácela ještě v půlce těhotenství, a jak jsem pořád volala a psala dokymu a úplně jsem vymazala z paměti injekce, no fakt nevěřím, ale nepsala bych si to, kdyby se to nestalo.
Holko, drž plod, já držím pěsti a ještě vzývám celý vesmír i za vás ostatní holky, které čekají zítra a další dny veledůležité akce OPU, ety/kety, //, utz a jiné

dorra
17. lis 2013

Ani jsem nedopsala tečku na konci věty.. a trvalo mi to hodinu? Chjo, jdeme ven, než začne tenis. Děvčata, tak plivu na vás slinty pro štěstí, rozepínám náruč k vesmíru a u dobrých zpráv tady na viděnou!

verkuska
autor
17. lis 2013

@dorra díky 🙂

verkuska
autor
17. lis 2013

@muddledgirl tak už piju magnosolv 🙂

muddledgirl
17. lis 2013

@dorra 😀 Ty jsi spisovatelka....kolikátý den jsi?Já testovala už od 3.,abych viděla kdy je ovitrelle pryč... 😉 A jinak máš pěkný fotoblog... 😀

muddledgirl
17. lis 2013

@verkuska No vidíš to neznám... já jím jen listovku, hořčík a někdy c se železem.... 🙂

verkuska
autor
17. lis 2013

@muddledgirl co neznáš?? Magnosolv?? To je hořčík ve formě prášku, který se míchá s vodou. Lépe se mi to pije než polyká tabletky 🙂

chrisula
17. lis 2013

@verkuska
@muddledgirl ahooj holky,tak mam blbou zpravu.tim,ze jsem mela blby hormonalni profil jsem mela pouze 1 vajičko a to bylo uplne nanic..neme cenu to prej zkouset uz...pobrecela jsem si...ale tim,ze 1 dite uz v puberte 🙂 mam,tak si rikam,ze zivot jde dale.holky drzte se a dejte vedet jak jste natom...ahooj

chrisula
17. lis 2013

@anzet ahoj,tak bylo jen 1 vajicko a spatnee,tak mi nic nezavedou... ☹

verkuska
autor
17. lis 2013

@chrisula bobíííí, to je mi líto, opravdu.....

chrisula
17. lis 2013

@verkuska mi taky....mooooooooooooooc

verkuska
autor
17. lis 2013

@chrisula a vy jako to už vůbec nebudete zkoušet.... jako nikdy?? 😲

muddledgirl
17. lis 2013

@verkuska Já piji rozpustný jako vitamín

chrisula
17. lis 2013

@verkuska ptala jsem se ho a rikal,ze muzeme...ale lepsi to nebude ...z tech vajecniku uz nic moc vice nevyzdimou...

muddledgirl
17. lis 2013

@chrisula Ach jo.....to mě moc mrzí...To budete asi muset přemýšlet o dárkyni......Jde o to,jestli by jste to tak chtěli....Navrhli Vám něco? 😉

chrisula
17. lis 2013

@muddledgirl ano toto mi navrhli,ale tim,ze dite mam tak to nechi...neco jineho by bylo,kdybych nemela deti vubec,tak bych do toho sla.ale v tomto pripade nechci...vis?chci sve dite,svou krev...

muddledgirl
17. lis 2013

@chrisula No, když vaječníky reagovali takto teď, bude to podobné bohužel pravděpodobně....A když dojde k OPU,ale nezavedou,tak se to stejně asi vše platí,viď?Ach jo, kočko....Zajděte si na nějakou dobrou véču, drink...dej si cigárko....ať trošku vypneš.... 😉

anzet
17. lis 2013

@chrisula To je mi líto. Zadaří se ale určitě napodruhé. Oni si s tebou určitě poradí. Hlavu vzhůru, jste teprve na začátku.

muddledgirl
17. lis 2013

@chrisula to já chápu, že chceš své dítě, to chtějí všichni,ale když by to jinak nešlo.......

chrisula
17. lis 2013

@muddledgirl cigo a kavicku jsem si uz dala a o vikendu zajdu nekam na drink 🙂 nic jineho mi nezbyva.ty se opatruj a dej vedet,jak se ti dariii 🙂 ahoj a dekuju za to jak jsi mi v tom pomahala... 🙂

anzet
17. lis 2013

@chrisula Třeba tím, jak to nebudete řešit, se to povede přirozeně. takhle to měla kamarádka....

verkuska
autor
17. lis 2013

@chrisula to je fakt smůla.... opravdu velké štěstí, že už jedno dítko máte.... drž se holka, jsi statečná, já bych asi šla i do toho darovaného jak se znám .... nám jak se nedařilo, tak jsem tak jednou nadhodila adopci, a partner že vůbec a já taky, že ani náhodou.... ale když to pořád nešlo, tak jsem začla i o tomto uvažovat a to taky jedno dítko mám 🙂

chrisula
17. lis 2013

@anzet nemam vejcovody po 3 mimodeloznich je znicili,vis...

muddledgirl
17. lis 2013

@chrisula Koččí.....ch jo...mě to fakt se...doufám, že se nějak domluvíte s doktorem...a zkusi třeba jinou stimulaci...Ty se taky opatruj...a až Ti bude líp,tak zase přijď mezi nás.....

chrisula
17. lis 2013

@verkuska muzeme byt rady za to co mame doma uz...nase milovanee deti🙂

chrisula
17. lis 2013

@muddledgirl opatrujte se holky a diik pa

muddledgirl
17. lis 2013

To já jsem si říkala, že bych klidně jedno,pokud by bylo malé vzala z kojeňáku....Jsou to takový malý chudinky tam, nikoho nemaj... 😉

anzet
17. lis 2013

@chrisula :( Je mi to strašně líto. Ale zase na druhou stranu, máte doma dítko...tak ať vám nosí jen a jen radost. Musíš to asi brát z této stránky. Jsou tady holky, které nemají žádné dítě. Drž se!!!!

chrisula
17. lis 2013

@muddledgirl ja asi ne...bala bych se ,co z toho vyroste.krev nenii voda.ale jsou chudinky,mas pravdu...papa

chrisula
17. lis 2013

@anzet presne tak,jak riikas.drzte se a at se vam vse podarii papa