IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

zazy
22. lis 2013

Drahouškové tak se hlásím taky do klubu,už jsem dva dny skoro nešpinila,včera jsem byla malinko nakoupit,ale netahala jsem se sničím těžkým a večer jsem začla špinit a to to dost a dneska to pokračuje.Zase to taky na mě dolehlo ty nervičky,nejhorší je že bych pořád spala.Naštěstí mě taky břicho nebolí.Já se ztoho zblázním,chvilku jo,chvilku ne,už mě to taky nebaví.A člověk taky pořád nechce lítat k doktorovi,už si taky přijdu jako cvok.
Ženy mi jsme teda trojka.@muddli drž se,to krvácení přejde.Taky s každou návštěvou záchodu se modlím,at je to jen špinění.

verkuska
autor
22. lis 2013

@ivule86 tak jak jsi dopadla holka?? Je to tam?? 🙂

muddledgirl
22. lis 2013

@verkuska no,snad tady nebudu i na Štědrý den.... ☹ Měj se hezky a nestraš se... 😉

verkuska
autor
22. lis 2013

@zazy no je to fakt k zbláznění. To není až normální, nechce se mi věřit, že to má fakt tolik ženských... ale asi jo, jak tak čtu 🙂 a to znamená, že to je asi fakt zcela běžné a že se nemusíme zbytečně stresovat, já dneska zatím vůbec nic, ale je teprv poledne, bůh ví, co bude večer...

muddledgirl
22. lis 2013

@suzik161 Ten prcek za to nemůže,ale jak se člověk o něj bojí....to je masakr...

muddledgirl
22. lis 2013

@zazy Děs běs momentálně je to lepší...ale jen co mě snížili ascorutin ze 6 prášku denně na 3,tak po dvou dnech průser....se mi to moc nelíbí...tak hajám a hajám... 😉

verkuska
autor
22. lis 2013

@muddledgirl taky bud v klidu, věřím, že příští týden už budeš ty i s miminkem v bříšku doma šťastná a užijete si krásné přípravy na vánoční svátky 😉

muddledgirl
22. lis 2013

@verkuska děkuju,to moc doufám... 😉

zazy
22. lis 2013

Já si taky říkám,že to musí být v poho,ale když se vždycky člověk lekne.Navíc jsem dneska měla zajet do práce říct,že nenastoupím,měla bych 8.12,musím jim říct,že jdu na neschopenku,pořád to odkládám,co kdyby se něco stalo,ale zajet tam musím asi v pondělí.Říkala mi známá,že ji to přešlo po třetím měsíci,a ai sem to někde četla,že to špinění bývá první 3 měsíce.Ke své gy jdu až 10.12,ale ještě jedu naposledy ve středu do Brna na utz,tak budu aspon vědět,že mimi je ok.

verkuska
autor
22. lis 2013

@zazy a ty jsi teď v kterém týdnu?? No jestli mě to bude trvat celé tři měsíce, tak mě drbne... asi zešedivím 😀

zazy
22. lis 2013

No podle první dne poslední menstruace jak se to počítá,bych měla být 6+6,týdny přesně mi řekne doky toho 10.12.To mi povídej mě asi taky hrábne.A ty jsi v kterém??

verkuska
autor
22. lis 2013

@zazy no to si děláš srandu, já taky 6+6 teda jestli to dobře počítám, první den poslední menstruace jsem měla 11.10. sedí to?? 😀

zazy
22. lis 2013

Já 5.10.jdu to teda spočíttat ještě jednou ale řekla bych že mě to vychází.A měla jsi už srdíčko?

verkuska
autor
22. lis 2013

@zazy no já měla šestý v sobotu... takže to je 6+6 ne?? Počítej, budeš asi na tom o kousek dál než já 🙂

verkuska
autor
22. lis 2013

@verkuska máš 48 den, to znamená 7+ 6 🙂

zazy
22. lis 2013

@verky at počítám jak počítám tak mi to vychází 6+6.Spočítej mi to ty,jestli to nepočítám blbě

verkuska
autor
22. lis 2013

@zazy máš to spočítané výše 🙂 jsi přesně o týden napřed 🙂

verkuska
autor
22. lis 2013

@zazy jeden měsíc se počítá jako 28 kalendářních dnů, ty jsi to asi počítala, že měsíc je toho 5.11 že?? 🙂 hholka takže zítra začínáš osmý týden 😉

zazy
22. lis 2013

to mě příjde hodně,ale asi je to tak teda,hele a když si zadáš do těhu kalkulačky,jaký ti vychází termín porodu?

verkuska
autor
22. lis 2013

@zazy 18. 7. 2014 🙂

zazy
22. lis 2013

@verky tak mě 12.7

verkuska
autor
22. lis 2013

@zazy v podstatě jsi o dva týdny těhotná méně, ale oni to počítají od toho začátku poslední menzes... my po IVF máme tu výhodu, že víme přesně, kdy k početí došlo 🙂

verkuska
autor
22. lis 2013

@zazy no říkám, že jste o týden napřed 🙂

verkuska
autor
22. lis 2013

@zazy jsem se koukla do těhu kalendáře a zítra ti teda končí 7. týden a v neděli začíná 8 🙂 a mě zítra začíná 7

ancas
22. lis 2013

Ahoj holky mužu se jen zeptat to si tu počítate termín porodu a ste po ET?Já jen jeste sem nebyla na UTZ tak me zajima v kolikatem asi sem 🙂

zazy
22. lis 2013

NO to máš pravdu.No já jsem si říkala,že jsem to asi špatně počítala.No každopádnějsme v tom spolu,ještě s Muddle,to se to bude těhulit,aspon si budeme moci říkat zážitky.Ale když to srovnám s Verunkou,toto je úplně jiný těhu než sní,tam jsem takový nervičky neměla a čekala jsem první,ale asi proto,že jsem vůbec nešpinila.A co ty?

muddledgirl
22. lis 2013

@verkuska Ty máš 6+6 podle menstruace?Jak to, já podle těhu kalkulačky jsem 6+1,ale podle ultrazvuku 6+5
@zazy
To vám doktoři neřekly jak na tom jste podle ultrazvuku? 😕

muddledgirl
22. lis 2013

@ancas Kočko najdi si na netu těhotenská kalkulačka....ale podle ultrazvuku je pak mimi vždycky starší o pár dní po et...

zazy
22. lis 2013

Ne mě ještě mimi neměřili,jsem se nezeptala a neřekla mi to.Ale jak jedu v ve středu do caru,tak se tam ty doky zeptám

verkuska
autor
22. lis 2013

@muddledgirl podle ultrazvuku se to nebere, ale podle dne poslední menstruace, jinak podle toho, jak jsme těhotné doopravdy spočítáme lehce, když víme, kdy nám brali vajíčka 🙂 jinak já jsem fakt 6+6 :D a menzes 11.10 a ty jsi měla začátek poslední menzes kdy??