IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
24. lis 2013

@verkuska Mňam dnes k obědu svíčková... 😉

muddledgirl
24. lis 2013

@verkuska Ty jo....včera přišly kámošky a oni chtějí taky miminko..a já jim říkím:"A holky půjdeme někam v létě?" No, úplně je chytl záchvat smíchu...A Verča řekla, že by jsme se domluvily třeba na 3.července,jo?....No,člověk,jak je tu zavřenej,tak mu hrabe...No, včera jsem právě jim říkala, co budu dělat,když budu opuchlá,tlustá a venku bude 40 stupňů.... 😉

verkuska
autor
24. lis 2013

@muddledgirl mě udělal mužíček zeleninovou polévku a rizoto, na které jsem měla dneska tak šílenou chuť, že jsem ho zblajzla málem i stalířem, a ty kyselé okurky k tomu...... mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.... mimochodem, za jiných okolností okurky nenávidím 😀 😀 ty brďo, s tou svíčkovou si mi taky nadělala chutě, ale to by můj nezvládl a já odmítám do ultrazvuku ( což je do středy ) vařit 😀 tak že bych udělala o příštím víkendu jestli bude vše ok?? Asi jo, dík za tip 😎

muddledgirl
24. lis 2013

@verkuska tak to se máš...ten můj tak těstoviny a vajíčka...ale říkala jsem mu, že se bude muset taky něco naučit vařit....já okurky miluju pořád.....Já mám šílenou chuť na chlebíčky a na pizzu...se asi zblázním....ale říkám to furt a ještě mi to nikdo nedonesl... ☹

verkuska
autor
24. lis 2013

@muddledgirl já tlustá nebudu, já už tlustá jsem 😀 😀 jak já si vzpomenu, že před dvěma lety jsem vážila nádherných 53 kg a teď vážím 67, tak mě berou mdloby 😲 🙄 ale za vytoužené zlatíčko to vše stojí, taky nejsem už nejmladší a stejně bych určo přibrala a nepotřebovala bych k tomu ani ty hormony, které jsem do sebe musela ládovat 😀 Můj taky neuměl vařit, ale loni se naučil, musel, když já sem byla pořád po transferech, on se mě ze začátku i ptal, jak dlouho má vařit vajíčko natvrdo 😀

muddledgirl
24. lis 2013

@verkuska Ty modelko....Co bych za to dala za 67,já měla nejmíň za 1000 let 65,5,ale to už je pár let,asi tři....a teď už mám cca 79..no co nadělám..kurnik,když musím ležet...Doufam,, že se nedohrabu na 100 kg...ale co,hlavně ať je mimi zdravý... 😎

verkuska
autor
25. lis 2013

@zazy @muddledgirl mě se zdálo normálně, že ze mě teče krev, fuj to byl hnusný sen.... a ráno vstanu a zas špiním :/ a to už jsem si myslela, že to je za mnou, jakpak jste na tom ty, taky špiníte pořád....

muddledgirl
25. lis 2013

@verkuska Ahojky já jsem včera už potřetí krvácela....superr....ultrazvuk ke konci týdne...jetli se neobjeví hematom... ☹

verkuska
autor
25. lis 2013

bozato... drž se. Myslím na tebe a držím moc moc palečky při ultrazvuku. Já se dneska nedala odradit, venku nádherně sněží a já se pustila do pečení cukroví.

zazy
25. lis 2013

@verky: neboj nenechám tě ve štychu i já opět už včerejška špiním někdy víc,někdy méně,zatím jen špiním.Ve středu ještě jedu na poslední kontrolu do Brna,tak doufám,že bude vše ok.Jinak jsem dneska byla oznámit v práci,že nenastoupím a jsem i ráda,když sem to tam viděla.Taky už mě to špinění pěkně se.....Ale co naděláme.@muddli moc na tebe myslím

zazy
25. lis 2013

@verky můžu se zeptat odkud jsi?

ivule86
26. lis 2013

Dobré ráno všem, jak se dnes daří? Doufám, že jste všechny v pořádku, myslím na vás a držím palce. Mě dnes v noci bolelo břicho jako při MS, tak jsem trošku panikařila, ale vypadá, že se nic neděje. Taky mě teď začalo trošku bolet v krku, tak teď řeším, jestli hned volat do CAR nebo to zatím neřešit a počkat, jetli to nepřejde. Co myslíte?

verkuska
autor
26. lis 2013

@zazy já jsem z Třince 🙂 odkud ty?? No já jen včera ráno, pak vůbec nic, až zase trošilinečku ráno.... no ale je to fakt kapka, takže si z toho hlavu nedělám, čtyři hodiny jsem zdobila perníčky, tak asi proto 😀 🙂 taky doufám, že bude zítra na UZ vše ok 🙂

verkuska
autor
26. lis 2013

@ivule86 já bych zavolala spíše obvodní a s ní bych se poradila, co na to, ono je lepší podchytit to ze začátku, než to nechat zajít tak daleko, že by pomohly už jen antibiotika a to by nebylo vůbec dobré pro mimi... raději zavolej, za to nic nedáš

verkuska
autor
26. lis 2013

@dorra a copaak ty holka, jak se máš?? se po tobě nějak slehla zem 🙂

muddledgirl
26. lis 2013

@verkuska hezky peč... 😉

muddledgirl
26. lis 2013

@zazy děkuju holky moje.... 😉

ivule86
27. lis 2013

Dobré ráno všem, je tu nějak mrtvo, tak něco písnu🙂
@muddledgirl Jak se dneska daří? Doufám, že vše bez problémů a prcek je zahryzlý🙂
@verkuska Nakonec mi nebylo až tak hrozně, tak jsem to řešila ležením a čajem s troškou zázvoru a medem, dneska už je mi fajn. Kdyby ne, tak volám🙂
Jinak mě v noci zase hrozně bolelo břicho jako při MS - stává se vám to taky? Mám trošku strach, protože co vím, tak tu MS bolest způsobují stahy dělohy☹ No, už aby byl pátek a kontrola, že je vše v pořádku, páč už mi tady z toho solidně hrabe. Potají doufám, že už bude i tlouct srdíčko, ale vím, že to by byla až moc velká náhoda...
Tak hezký den všem...

muddledgirl
27. lis 2013

@ivule86 Ahoj kočko, zatím o.k...a jestli je prcek zahryzlý uvidím v pátek... 😉 A co Ty?

verkuska
autor
27. lis 2013

@ivule86 @muddledgirl @zazy @dorra tak holky, já jsem už z toho špinění byla asi kapku mimu, protože to v pondělí nebylo špinění, jen takový jakýsik divný hustý výtok :D :D takže zřejmě od toho pátku nešpiním.... nevím, jsem z toho pako, už ani špinění nepoznám 😀 😀 no a dneska jsem byla na poslední kontrole v Gyncentru, hezky se se mnou rozloučili sestřičky....objetím... až mě to zase dohnalo k slzičkám a dokonce mi bylo smutno, že už tam nikdy nepojedu a nemám zapomenout poslat fotku miminka 🙂 no vše proběhlo krásně, srdíčko hezky bylo a nic nenasvědčovalo tomu, že by byl nějaký problém, doktor říkal, že to mohla být menstruace klidně, ono to tak i nasvědčovalo, trvalo to totiž 6 dní a to já takto menzes mám 🙂 tak už budu chodit ke svému lékaři.... tam jdu na prohlídku hned v pondělí, protože chci z vyčůranosti zase vidět miminko 😀
@ivule86 mě podbřišek taky bolel, sice ne moc, ale bolel a muddledgirl myslím taky.... to je úplně normální, neboj 😉 a a ty jsi měla kdy ET??

ivule86
27. lis 2013

@verkuska Gratuluju k dalšímu krůčku ke štěstí🙂 Já si říkám, že to je asi normální, ale znáš to - červíček hlodá☹ Já jsem měla ET 8. listopadu (pětidenní blastocysta), v pátek to budou rovné tři týdny, takže nějaká naděje, že by srdíčko už tlouklo, tam je, ale spíš je to asi blbost. Moc moc se bojím☹

verkuska
autor
27. lis 2013

@ivule86 bojíš se zbytečně a paradoxně tím jen ubližuješ prďolkovi v bříšku 🙂 bolesti v podbřišku máš jen proto, že v tomto období bys měla mít normálně menzes, nestresuj se zbytečně.... na UZ bude jistě vše v pořádku, srdíčko asi vidět ještě nepude, na to je moc brzy, ale kdo ví 😉 co máme říkat já a zazy, které jsme špinily, zazy špiní doteď no a to nemluvím ani o mudledgirl.... 🙂 ty nemáš ani jedno, tak zachovej klid a raduj se, že jsi těhulka 🙂

ivule86
27. lis 2013

@verkuska Já vím, že jsem potvora nevděčná, moc dobře si uvědomuju, že většina z vás se musí potýkat s mnohem většími problémy, je mi před vámi až trapně. Já jsem od přírody hrozný negativista (a životní zkušenosti tomu ještě napomohly), proto pořád stresuju🙂 Moc děkuju za podporu, hodně tu na vás všechny myslím a strašně si přeju, abychom všechny společně došly do zdárného konce, zasloužíme si to!
Ještě k tomu srdíčku, někde jsem četla, že začíná tlouct průměrně 23. den od oplození, to bylo včera, tak proto o tom mluvím, otázka je, jestli tam nekecají🙂

verkuska
autor
27. lis 2013

@ivule86 to je jasné, my to zvládnem 😉 já taky stresuju vždycky, dokonce z nešpinění dělám špinění..... 😀 😀

suzik161
27. lis 2013

@verkuska
@ivule86 máte takovou velkou podporu v našich palcích, tak se to musí povést. Myslím na vás každý den a držím vám palce!!! 😉

verkuska
autor
27. lis 2013

@suzik161 díky, u mě je už snad nebezpečí nadobro zažehnáno, i když dokud neuvidím zdravé a krásné mimi v náručí, tak nebudu věřit ničemu 😀

anzet
27. lis 2013

@ivule86 Každá jsme v nejistotě. Také mám pozitivní hcg test i TT, ale vyděsilo mě, že jsem jeden den zakrvácela. Teď 2 dny už jen špiním. Ale nezbývá mi, než jen doufat a čekat na ultrazvuk za 14 dní :(
To čekání je nejhorší. Navíc se bojím pokaždé, když mám jít na záchod, jestli tam zase nebude krev. Holky mě nejspíše pochopí.

verkuska
autor
27. lis 2013

@anzet vůbec nemusíš čekat, klidně si zajdi ke svému gynekologovi, on se ti tam podívá, ať nemusíš být v nejistotě.... já bych hned letěla.... 🙂 kdybych neměla jít hned na druhý den v pondělí na ultrazvu do Gyncentra, tak bych letela ke svému doktorovi 🙂 aspoň pak budeš v klidu vědět, že je vše v pořádku...

anzet
27. lis 2013

@verkuska Doktor mě právě objednal až za 14 dní. Dříve tam prý nebude nic vidět.....

anzet
27. lis 2013

@verkuska Já těm mým mrazáčkům věřím, jsou silní a přečkají i to slabé krvácení. Jsou to bojovníci.