IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

suzik161
29. lis 2013

@muddledgirl
@verkuska Moc vám děkuji za podporu, vím, že to ještě nic neznamená, ale pohnulo se to a šance se zvýšila. Říkám si, že je to dobré, protože doteďka jsem brala hormony a nic se nedělo, tento měsíc jsem nebrala nic a vajíčko vyrostlo samo. Tak už je třeba taky znamení 😉

verkuska
autor
29. lis 2013

@suzik161 určitě je to znamení, z toho určitě bude krásné miminko 🙂 😉 jsme tu banda těhulek 🙂

muddledgirl
30. lis 2013

@verkuska Já myslim, že hematom se vstřebá,jen když ležíš...pokud špinění není z hematomu,tak je to o.k..

muddledgirl
30. lis 2013

@verkuska no, prý jsou tabulky na to, kolikátý týden a den jsi podle velikosti plodu...no nevim...

verkuska
autor
30. lis 2013

@muddledgirl já jsem z toho jelen 😀 jsem moc zvědvá na pondělí, tam mi můj gynekolog určí, v kterém to vlastně jsem 🙂

verkuska
autor
30. lis 2013

@muddledgirl no a co ti říkali, kdy tě pustí?? To tam budeš tak dlouho, dokud se nevstřebá?? To je jak naschvál, viď?? Z čeho se to dělá ty hematomy??

muddledgirl
30. lis 2013

@verkuska kočko,já jsem z těch týdnů a dnů taky mimo,no co naděláme.....Já nevím,kde se vezmou....mrknu na net...a zítra už prosinec...letí to...

suzik161
2. pro 2013

ahoj holky,tak to mám za sebou. Nic to není než jsem se rozkoukala tak bylo hotovo. Jen ten pregnyl na mě nějak působí, včera mě občas píchlo na pravém boku, tam dozrálo to vajíčko, ráno to bylo taky v pohodě. Ale teď jak jsme přijeli domu, tak se nemohu ani hnout, udělám krok a hrozně to bolí, doufám že to přejde. Jinak na tom opravdu nic není, za 2 min bylo hotovo 😀

suzik161
2. pro 2013

Ještě mám jeden dotaz, jak je lepší užívat utroš? Polykat nebo zavádět, říkali mi, že je to jedno ať si vyberu. Doteďka jsem ho polykala, ale nevím jestli teď není lepší ho zavádět. Děkuji za radu!!

verkuska
autor
2. pro 2013

@suzik161 já ho polykala teď, nesnáším, jak mi to teklo, když jsem zaváděla... 🙂 jinak je to úplně jedno, jak ho bereš, co ti lépe vyhovuje 🙂

verkuska
autor
2. pro 2013

@suzik161 @muddledgirl @zazy tak děvčata, podle doktora jsem přesně 7+3 a miminko měří 12 mm 🙂 zatím vše v pořádku, konečně jsem byla u svého gynekologa, je suprový a jediný, kterému věřím 🙂 objednala jsem se už i na genetické testy ohledně Downova syndromu, které mi doporučil. Budou sice stát 1 300,- ale zase oproti těm, které hradí pojišťovna, jsou účinnější na 90%. Tak a další ultrazvuk mě čeká až za dva týdny 🙂

verkuska
autor
2. pro 2013

@muddledgirl co ty, jak bojuješ?? Lepší se to??

verkuska
autor
2. pro 2013

@suzik161 a tys byla dnes na ET?? Tak to je super, bolest určo přestane, mě taky pobolívalo 😉 držím palečky 🙂

crime
2. pro 2013

@suzik161 doporučuju spíš zavádět, protože pokud ho polykáš, jde ti to zbytečně přes játra a když zavádíš, rozpouští se přímo v místě určení 🙂 navíc při zavádění nemáš vedlejší účinky.... kdo ho polyká, tak mu může být špatně od žaludku, být hodně malátný a tak.... já zavádím už třetí měsíc a jsem ok 🙂

muddledgirl
2. pro 2013

@verkuska ahoj koččí...tomu fakt nerozumim,já dnes 8+1 a jsme o den...to je masakr,....to mám asi obra,že? 😀 😀 😀 To s tou genetikou je fajn...Tak mrně fakt asi neměřilo 0,7 mm ale 1,7mm ???No nevim...poptám se v pátek a řeknu o to foto snad...

muddledgirl
2. pro 2013

@suzik161 souhlasím s crime....já těch hormonů beru za ty dva roky...lepší zavádět,už kvůli těm játrům.... 😉

muddledgirl
2. pro 2013

@verkuska nevím...zjistím v pátek na ultrazvuku... 😒 ale nekrvácím,to je hlavně....pidi midi špinění 1x za den nepočítám 😀

suzik161
2. pro 2013

@verkuska Ahoj já jsem měla dnes inseminaci, protože mi vyrostlo 20mm vajíčko, takže nás hned vzali na inseminaci. Docela mě bolí pravý vaječník, tam bylo to vajíčko, cítím každý krok, ale je to třeba i po Pregnylu a nebo mě ještě napadlo, že je to taky tím, že se vaječník rozchodil po víc jak roce. Tak jsem na to zvědavá 😀
@crime Ok, já jsem ho již brala, ale to jsem ho brala jen 2x denně, teď ho mám napsaný 3x, tak uvidím, co to bude dělat, ale spíš si myslím, že lepší by mohlo být zavádět. Přeci jenom si myslím, že je blíž tomu místu, kde to má být. Ale uvidím jak to bude. Děkuji

verkuska
autor
2. pro 2013

@suzik161 no já ho taky polykat stejně musím, kvůli špinění 😉 ale fakt záleží na tobě, na pocitu, když myslíš, že je lepší zavádět, tak určo zaváděj... ono to je stejně jedno ve finále, hlavně, že ho bereš 😎

verkuska
autor
2. pro 2013

@muddledgirl tak to je suprové, že se to zlepšilo, snad už se to vstřebalo a budeš mít už klid...no tak to potom musíš mít 1,7 cm :D to by pak odpovídalo, ty bláho, tak to je macek 🙂

muddledgirl
2. pro 2013

@verkuska jj doufám, že se to vstřebá.......děkuju...macek no, jaká maminka, takový prcek... 😀 A co nevolnosti lepší? U mně občas horší.Předevčírem jsem si jen čichla k polévce aletěla jsem...tak mě přešla chuť... 😒

verkuska
autor
2. pro 2013

@muddledgirl no já nezvracím, ale ty pachy na mě působí šíleně.... 😠 ale já jsem maximálně šťastná, že mi je zle... 😀 😀

muddledgirl
2. pro 2013

@verkuska naštěstí zvracím málo...ale kolikrát cítím oběd ještě dvě hodiny, hrůza...doma by mi bylo líp no..kdybych mohla jíst uplně co bych chtěla....a nemusela čuchat fut nějaký vepřový apod... 😀

anzet
3. pro 2013

@verkuska Holky, a bylo vám zle hned nebo až po nějakém čase - v určitém týdnu apod.?

muddledgirl
3. pro 2013

@anzet kočko, před potvrzením hcg jsem cítila spíš kocovinu...a chvíli 😉 po tom už mi začaly vadit pachy vařící masa, i hovězího,které miluju....ale každý to má jinak kočko...

muddledgirl
3. pro 2013

@anzet no pak mě smrdí skoro každé jídlo ve stánkách,lidi v autobuse, v obchodech...děs...no a teď co jsem v nemocnici, tak mi je od žaludku blbě skoro furt... 😒

verkuska
autor
3. pro 2013

@anzet no mě bylo od žaludku blbě už po týdnu, po 10-ti dnech přibyly bolesti hlavy a v den odběru krve, tzn. po 14-ti dnech mě natáhlo z člověka v Ikei, který kolem mě prošel naparfémovaný :D ty parfémy mi vadili nejvíce ze začátku, teď mi je špatně pořád, od rána do rána ve větší míře, ale jinak to tak mám plus mínus po tom jednom týdnu od ET... 🙂

verkuska
autor
3. pro 2013

tak holky, včera mi onemocněla moje malá ( velká ) slečna :( teplota 39, kašel, rýma, bojím bojím, že se nakazím... dneska jsem už stihla upéct 3 druhy cukroví... jsem moc ráda, že na to mám čas a nemusím se lopotit v práci 🙂

anzet
3. pro 2013

@verkuska
@muddledgirl Tak mě pro změnu nevadí vůbec nic. Doufám, že je vše v pořádku. Na ultrazvuk jdu až příští týden, zatím mám jen 1 pozitivní krevní test. Ale 1 den před krví jsem chvíli krvácela, pak už nic. Jen asi den špinění. Ani prsa mě nijak moc nebolí....Jsem nějaká divná.

muddledgirl
3. pro 2013

@anzet Ale prdek, každá jsme jiná...no já prsa skoro vůbec necítím...jednou za x dní mě tam píchne, toť vše a to už mě docela narostly....