IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

smillleee
4. lis 2013

Ahoj, muzu se k vam pridat, ja jsem byla na IVF vcera a jsem z toho cekani uz ted vyrizena. Snazim se furt polehavat, tak jenom doufam, ze to aspon k necemu bude a konecne se na nas usmeje stesti 🙂

chrisula
4. lis 2013

@suzik161 ja na nosifol slysela pouze chvalu ,piji ho take pred ivf

chrisula
4. lis 2013

@smillleee ja stimuluji 2 den,tak me to teprve cekaa.jake mas pocity z toho???

muddledgirl
4. lis 2013

@verkuska no vidíš.....to vypadá dobře.......mě teda po utroši nebylo nikdy zle a to jsem měla 6 denně... 😎

verkuska
autor
4. lis 2013

@muddledgirl no já mám taky 6 🙂 jen když jsem si ho minule zaváděla, tak to bylo v klidu, ale když polykám, tak motáky a je mi divně od žaludku 🙂

verkuska
autor
4. lis 2013

@chrisula no neměla, mám přijet až na tu krev, ale nevydržela jsem to a testla, některým se už 8. den objevily dvě čárky ..... ale některým ani ten čtrnáctý před odběrem ne a přitom byly těhu.... takže pořád doufám

verkuska
autor
4. lis 2013

@smillleee no mě to vykládej :D taky jsem na palici. Určitě to výjde... 🙂 držím pěstičky

muddledgirl
4. lis 2013

@verkuska Já vím, že někomu to dobře nedělá...já jsem imunní, mně je vždy dobře....jen po OPU trpím....

muddledgirl
4. lis 2013

@smillleee Ahojky, určitě polehávej, dva tři dny bych ležela hodně....ale po této době je většinou stejně rozhodnuto....prý se děloha pak musí prokrvovat....Nevím,nejsem doktor... 😉

javon
4. lis 2013

ahoj holky, přeji hezké odpoledne, tak já začala stimulovat dnes, tak hurá do boje

muddledgirl
4. lis 2013

@javon taky hezké odpoledne....a jaký máš protokol? 😉

javon
4. lis 2013

@muddledgirl hele já nevím, já jsem uplně marná, přiznám se, že se terminologii kolem IVF učím dost za pochodu, ale asi bych řekla, že krátký🙂...dnes jsem si začala píchat gonal, ve ČT jdu na ultrazvuk a předpoklad odběru vajíček teda nějak za těch 14 dní..tak to je asi krátký protokol, co?🙂

verkuska
autor
4. lis 2013

@javon přeju hodně štěstíčka

javon
4. lis 2013

@verkuska děkuju, tobě taky🙂

muddledgirl
4. lis 2013

@javon Nejseš marná, já to měla úplně stejně....Tak to máš dlouhý,já měla krátký a vždy jsem si píchala inj.6-8 dní jen...za to koňké dávky... 😀

chrisula
4. lis 2013

@verkuska ja kdyz prirozene byla tehotna,tak asi 13 dni po oplodneni byl ten test pozitivní

javon
4. lis 2013

@muddledgirl 🙂, tak to vidíš..dík, jsem zase o něco chytřejší, já si vždycky říkám, že se toho doktora musím zeptat na spoustu věcí, než se stačím zeptal, tak na mě vychrlí spoustu informací doktor, já se na to pekelně soustředím, abych nic nezapomněla, no a když vylezu ze dveří, tak si pamatuju tak sotva polovinu věcí🙂

verkuska
autor
4. lis 2013

@chrisula no kéž by to klaplo 🙂

chrisula
4. lis 2013

@javon taky preju pekne odpoledne,ja mam kratky protokol a melo by to trvat tak 11 dni

chrisula
4. lis 2013

@verkuska jsi poprve na ivf,ja ano

chrisula
4. lis 2013

@verkuska a kolik dni jsi mela kultivaci???nebo jak se tomu rika?

verkuska
autor
4. lis 2013

@chrisula po čtvrté, hned napoprvé dcerka desetiletá.... a mezitím ještě 6x KET. Kultivaci jsem teď poprvé měla dva dny.

chrisula
4. lis 2013

@verkuska myslis,ze i psychyka dela sve?nebo to jsou kecy?

muddledgirl
4. lis 2013

@javon Jo, to máme stejné,já se chci vždy ptát na tisíc věcí a také polovinu zapomenu 😀 😀 😀

smillleee
4. lis 2013

@muddledgirl a jak se muze deloze pomoci aby se prokrvovala? To jako od toho ctvrteho dne?

smillleee
4. lis 2013

@verkuska dekuji, take preji hodne stesti. Po kolika dnech od transferu mas jit na krev?

smillleee
4. lis 2013

@chrisula pocity mam takove nejake smisene, strasne si preji, aby se to ted uz konecne podarilo a na druhou stranu mam strasny strach z toho, ze by to zase mohlo dopadnout spatne. Snazim se myslet pozitivne a doufat ze to dopadne dobre, ale to cekani je desive ......

muddledgirl
4. lis 2013

@smillleee Každý na to má jiný názor....myslím, že není nutné celou dobu ležet, mně to tedy 3x k ničemu nebylo...prokrvuje se i chůzí.... 😉

smillleee
4. lis 2013

Holky nemate nekdo zkusenosti s tim Kontinuálním monitoringem embryonálního vývoje? Nabizeli vam ho nekomu nebo aspon doporucovali?

smillleee
4. lis 2013

@muddledgirl ja jsem taky trikrat poctive lezela a stejne mi to nepomohlo, tak snad ted uz 🙂