IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
28. pro 2013

@pipinka nežehli...já to mám třeba zakázaný doteď...i jiný úklid.......vyžehlila jsem tak pět věcí...

pipinka
28. pro 2013

@muddledgirl jejda to se zas rozčílím až si k tomu manžel stoupne. 😀

muddledgirl
28. pro 2013

@pipinka to máš dobrý,že si stoupne....je fakt,že skoro nikam nechodim...tak co už...ale je to mazec,když je člověk zvyklej....

muddledgirl
28. pro 2013

kdyby jste se náhodou některá nudila, doporučuji www.dobyvatel.cz....zaregistrujte se a pak soutěžíte ve vědomostní soutěži...otázky všeho druhu...

verkuska
autor
28. pro 2013

@pipinka tak to je super 🙂 jinak V peřině jsem viděla jen ke konci a šíleně jsem se u toho rozčilovala, já nemám ráda taneční muzikály a to mi tak trochu připomínalo 😀 to je příklad toho, jak jsme každá jiná 🙂 kdy jedeš na krev??

verkuska
autor
28. pro 2013

holky, tak jsem zkoušela poslouchat srdíčko od miminka dárečkem od Ježíška, ale ještě nic jsme neslyšeli....nedá mi to a zkusím za hodinu znova, tentokráte s gelem, pokud ho ovšem budou mít v lékárně... pádím se zeptat 🙂

pipinka
28. pro 2013

@verkuska no to já muzikály miluju. na krev jdu 3.1. tak snad to bude dobrý
@muddledgirl no právě já jsem zvyklá udělat si vše sama a když nemůžu je to děs a já jsem taková že to musím mít vše podle sebe, ne že mi někdo řekne to je dobrý 😀 Vědomostní soutěž? neblbni, chceš mě zabít?

holky já mám návaly jako prase. chvilku jsem v pohodě a z ničeho nic se začnu strašně potit. no to je děs

muddledgirl
28. pro 2013

@verkuska hmm, to je škoda,snad to půjde.....

muddledgirl
28. pro 2013

@pipinka no já jsem právě úplně blbá a trošku si člověk zbystří mysl....no...já jsem byla taky na nerv....ale co,když mi to řek doktor...narovinu..miláček nevytřel měsíc a co mám dělat..potratit nechci.....zeptej se pak doktora....mě říkaj,že když jsem byla v nemocnici,tak mám odpočíva.t....

pipinka
28. pro 2013

@muddledgirl mě říkali od začátku že mám odpočívat ,nic těžkého netahat a šetřit se, tak to dodržuju, protože mi to za to fakt stojí. co ty návaly nevíš? Může to být k tomu?

muddledgirl
28. pro 2013

@pipinka Ty jo.....no mně někdy přepadala skoro zimnice....a myslim,že návaly byly taky.... 😉

pipinka
28. pro 2013

@muddledgirl co máš v plánu na večer, budeš tu? já určitě jo 😉

muddledgirl
28. pro 2013

@pipinka čiči,já jsem tu furt...přítel přijede zítra,ale i tak jsem tu...mám to furt zapnutý.....zkus tu hru,je to fakt dobrý....a pak začnu asi taky něco číst.... 😉

muddledgirl
28. pro 2013

@pipinka telku přepínám...a kde nic tu nic....tak čučim furt na zprávy... 😀

verkuska
autor
28. pro 2013

@muddledgirl no tak gel bude až v pondělí... je ještě brzy, píšou, že to jde slyšet plus mínus od 12 týdne, což já mám až v pátek, ale zkouším už teď, nemůžu to vydržet 😀

muddledgirl
28. pro 2013

@verkuska já se zeptám...počkej...

muddledgirl
28. pro 2013

@verkuska jj,jak píšeš cca od 12 tt a ten gel je k tomu potřeba... 😉

verkuska
autor
28. pro 2013

@muddledgirl no tak zkusím až v pátek 🙂

muddledgirl
28. pro 2013

@verkuska 😉

muddledgirl
28. pro 2013

@verkuska čiči,už jsi ve 12tt,prý můžeš zkusit i olejíček.... 😉

verkuska
autor
28. pro 2013

já mám 11+1, a olejíček jsem zkoušela, když jsem přijela z lékárny a nic 🙂 12 bude až v pátek. A co ty, jak válčíš... už jsi přestala špinit?? Já jsem už kvůli Downova syndromu byla na krvi 23.12 a teď 7.1 jdu kvůli tomu do Frýdku na ultrazvuk, prý to je spolehlivé na 90%, tak snad bude vše OK

verkuska
autor
28. pro 2013

@muddledgirl ty bláho to je mazec, dva týdny do konce prvního trimestru, pamatuješ, jak jsme čekali ty dva týdny na krev?? 😀 to je síla, jak to utíká 🙂 se nenadějeme a budem mít dva týdny do termínu porodu 😀 😎

muddledgirl
28. pro 2013

@verkuska NO,JÁ ČETLA,ŽE JEŠTĚ SPOLEHLIVĚJŠÍ..Ty jdeš stejnej den jako já na ten screening....Na krvi jsem byla taky 23.12...se počůrám, fakt....No a dělali Ti taky ultrazvuk?utíká nakonec docela.....já už se těším až to miminko budem držet v náručí...si to nedokážu předtavit,ale bojim porodu...

verkuska
autor
28. pro 2013

@muddledgirl no tak to už není možné jak to máme všechno stejně 😀 Ultrazvuk mi dělali na prohlídce týden předtím, poslední foto v albu, miminečko moje už jde krásně vidět. Teď jsem byla jen ráno na té krvi, tam ještě ani doktor nebyl 🙂 no porodu se vůbec neboj... bolí to, ale jak uvidíš miminko, hned na tu zapomeneš a budeš ten nejšťastnější človíček na světě 😉 já rodila dokonce bez epiduralu, nechtěla jsem ho.... chtěla jsem si to prožít naplno 🙂

muddledgirl
28. pro 2013

@verkuska no,je to sranda....no ještě jsem se chtěla zasmát,jestli nemám i stejná miminka... 😀 23.12. mělo naše 3,81 cm a 13.12. mělo 2,3 cm.......bojim bojim,ale naštěstí to je daleko..bez epiduralu,jo?Já mám skoro všechny známí co rodily 12 hodin apod....

verkuska
autor
28. pro 2013

@muddledgirl mě odtekla voda o půl 8 ráno a malá byla na světě 16:40 🙂 porod byl v mém životě jeden z nejkrásnějších zážitků, fakt to stojí za to. Však uvidíš 😀 moje mělo 16.12. 2,86 cm....

muddledgirl
28. pro 2013

@verkuska tak toho máš větší...schválně uvidíme toho 7.1.,jak budou velcí.... 😀 No,to je taky dlouhý ale,jak sviňa....já budu určitě pak brečet...

verkuska
autor
28. pro 2013

@muddledgirl jj, to jsem taky zvědavá 😀 ty jako to je šílený mazec, jak já jsem přibrala, mě je až trapně normálně.... včera jsem si šla koupit na doma pohodlné tepláky, chtěla jsem si koupit i elasťáky, ale všechny mě normálně tlačili v pase, no a o těch nohách, jaké jsem v nich měla, no to jsem fakt až vybuchla smíchy a chlap taky, snažil se nesmát, ale to fakt nešlo 😀 😀 teď vážím o dvě kila více, než jsem vážila, když jsem rodila dceru.... no já si ani neumím představit, kolik budu vážit před porodem.... bojím bojím 🙄 😝

muddledgirl
28. pro 2013

@verkuska mně nemluv...začla jsem na mé skoro max. váze 76,5 a teď mám 80 /no vážim se skoro nahá,tak jestli mě budou sami vážit v poradně..tak tam bude mnohem víc... 😀 /no,já si na začátku těhu koupila kalhoty..a už mi jsou tak tak...pak už mám jen těhu,ale koupila jsem si největší velikost,aby mi vydržely...a v těch plavu..t.ak nevim v čem budu chodit.... 😀 😀 😀 a rodit to ani nechci vidět tu váhu.... 😀 😀 😀

verkuska
autor
28. pro 2013

@muddledgirl no já si koupila čtvero kalhot těsně před tím, než jsme se rozhodli stimulovat 😀 teď obleču jen jedny a to fakt tak tak, už mě to nepříjemně tlačí.... já začínala na 66 a mám 73 😀 ale co, hlavně, že je mimi v bříšku 🙂 hubnout se bude až pak... já do sebe tlačím pořád ovoce, jogurty.... no a teď po těch svátcích se ani nedivím.... před svátkama 71 😀 já si chci taky jít koupit něco těhu, ale tady nic takového v třinci není 😒 a z internetu se mi to nechce objednávat, i když teď jsem si vzpomněla, že kamarádka prodávala těhu oblečení, musím jí zavolat a zeptat se jí 🙂 nebo zkusím sekáč 😀