IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
30. pro 2013

@muddledgirl co to?? 4:39..... tak to já jsem si myslela, že jsem ranní ptáček... 😀 nebo jsi ještě nešla spát?? 😀

suzik161
30. pro 2013

Ahoj holky, tak už tu nic nečtu!!!! Včera jsem dočítala vaše příspěvky, o tom co se vám zdálo a dneska hrůza sen, fakt děs...nějaký magor mě chtěl furt podříznout, to zase byla noc.

Jinak na vás neustále myslím a sleduji!! 😀

pipinka
30. pro 2013

tak a je rozhodnuto. na silvestra budeme doma, opět špiním a nemám náladu. bože ta moje protivnost je na ranu. ráno se vzbudím a jsem vzteklá, to zase bude holky den.
@muddledgirl kolik vy jste vůbec měli pokusů než to vyšlo?

verkuska
autor
30. pro 2013

@suzik161 @zazy @muddledgirl tak mě se zdál dnes sen, že mám krásnou holčičku.... šli jsme na grilovačku s kamarádkou a ona nemohla usnout v kočárku a můj chlap se pořád bavil s tou kámoškou... tak jsem, nevím odkud, vytáhla vařechu a bechla jsem ho s ní do hlavy 😀 asi ze žárlivosti 😀 no a pak jsem naštvaně chtěla klíče od bytu, vždycky nosím svoje, ve snu jsem je však u sebe neměla 😀 no a šla jsem jako že domů, po pěti krocích jsem se vrátila, že malá už usla, no a chlap mi říkal, že já bych šel s tebou domů, ale když ty by jsi celou cestu křičela 😀 no a to jsem se už vzbudila 😀 😀 ale holčička to byla k upusinkování 🙂

muddledgirl
30. pro 2013

@verkuska jo, jo, vstávala jsem na 5.40 do HK na vlak,aby jsme tam do 8:00 byli... 😀 😀 😀

muddledgirl
30. pro 2013

@suzik161 ahojky...no jo ...ty sny...to je někdy mazec...

muddledgirl
30. pro 2013

@pipinka ahojky,my taky budem doma...to nevadí....Mně vyšel 4.pokus... 😉

muddledgirl
30. pro 2013

@verkuska hi hi,taky dobrý...

verkuska
autor
31. pro 2013

tak děvčata, přeju vám všem hodně štěstíčka, zdravíčka a ať se u nás v bříšku všem miminkám líbí 🙂 šťastný Nový rok 😉 🙂

pipinka
31. pro 2013

ahojky, tak jsem zpátky z krve. první IVF nedopadlo 😢 v únoru jdeme na druhý pokus už to pak bude lepší. jdu něco dělat a´t se zabavím. mějte krásný nový rok a všem tu moc děkuji za podporu

verkuska
autor
31. pro 2013

@pipinka tak to mě mrzí, ale nevěš hlavu, příští rok bude lepší a určitě se zadaří i vám 😉 pak dej vědět, jak jsi dopadla v tom únoru

pipinka
31. pro 2013

@verkuska určitě se ozvu , budu sem chodit za vámi dál a radovat se s vámi, však nejsem jediná komu to nevyšo

verkuska
autor
31. pro 2013

@pipinka jj... jednou to vyjít prostě musí, mě to vyšlo napoprvé před 11 lety a mám z toho 10 letou dcerku...a pak 2 neúspěšné IVF a 6 neúspěšných KET. Až čtvrté IVF zase vyšlo, teda aspoň zatím se drží... jdu to zaklepat 🙂 tak ať je ten nový rok ještě lepší, než byl tento 😉

muddledgirl
31. pro 2013

Tak krásnýho Silvestra holky moje...štěstíčko, zdravíčko,lásku, hodné lidi kolem sebe....miminka v bříščkách, těhulkám zdravá miminka v bříškách a maminkách hodné děti...Pro Ty, co čekáte na // věřím,že další rok bude pro vás úspěšný.....Prý rok 2014 je dobrý pro nové starty.... 😉 Posílám těhu bacily a pozitivní energie....Slupla jsem x chlebíčkuů s gervé a lučinou..a odpočívám... 😀 😀 😀

suzik161
1. led 2014

Holky, šťastný nový rok vám všem. Přeji vám, aby se brzy objevily //, těm co už čekají, ať vše dopadne jak má. A to nejdůležitější, zdraví!!

suzik161
2. led 2014

ahoj děvčata, tak to vypadá, že brzo přijde ovulace, tak jsem na to zvědavá, jestli se to třeba nepovede přirozeně. Dělám testy, na těch nic zatím není, ale hlen je skoro ukázkový. Až jsem začala přemýšlet, jestli se na to IVF nevykašlat a nezkoušet to jen tak, ale asi to bude jistější s pomocí. 😀

verkuska
autor
3. led 2014

@suzik161 suziku ani s tou pomocí nemáš nikdy jistotu 🙂 držím palušky, aby se vám to povedlo přirozeně 🙂

verkuska
autor
3. led 2014

děvčata co je s váma??jak se vám všem daří?? Já jsem se rozhodla, že budu už chodit na těhotenský kurz, je to se cvičením a plaváním. Musím už něco dělat se sebou 😀 začínám 7.1. 🙂

suzik161
3. led 2014

@verkuska To máš pravdu není to výhra, ale je tam větší šance!!

zazy
3. led 2014

Ahojky drahouškové,tak já taky všem do nového roku jen to nej,at se všem splní vše po čem touží.,Jinak já včera byla na pap testu,paní doktorka říkala,že mimi je v pořádku podle utz,dobře živené,jsem podle utz 13+4,takže o 3 dny je mimi dopředu.Jinak máme stydlína,neukázalo mimi,co má mezi nožkama,tak třeba to ukáže mojí gyn,tam jdu 7.1.A máme 7,4cm.Fotečku Vám sem vloží později.Jinak pomalinku ustupují nevolnosti,už je mi šoufl jen po ránu.

suzik161
3. led 2014

Holky, prosím o radu, dneska mám 100% ovulaci, strašně mě bolí vpravo na zádech, i při nádechu. Bradavek se nemohu ani dotknout. Určitě to dneska pojistíme, neměli bychom i zítra a déle? Moc děkuji za radu!!

muddledgirl
3. led 2014

@verkuska koččíí....já uvidím co mi řeknou v Sanusu a pak asi taky nějaký pohyb.... 😉

muddledgirl
3. led 2014

@zazy super zprávy..Ty jo, přes 7 cm...tak to je mazec,jak rychle rostou... 😉

muddledgirl
3. led 2014

@suzik161 Spermíci vydrží,mělo by stačit obden....ale asi to je jedno....zkus pohledat na netu..... 😉

suzik161
3. led 2014

@muddledgirl naposledy jsme se mazlili předevčírem, dneska budeme 100%, zítra asi taky, na neděli nevím zda manžu přemluvím, ale takhle by to snad stačilo 😀 moc děkuji za rady

muddledgirl
3. led 2014

@suzik161 No,jestli cítíš ovu teď, tak to bude o.k.... 😀 😀 😀

suzik161
3. led 2014

@muddledgirl ráno jsem se vzbudila a píchalo mě vpravo na zádech. Odpoledne mě začali lehtat baradavky a teď jsou citlivé na dotek, tak si myslím že je to ono.... Na čípek ani nedosáhnu, tak snad to bude ok

muddledgirl
3. led 2014

@suzik161 já Ti moc neporadim...já jsem neovulovala.....pak možná jeden vaječník....někoho bolí bříško a nebo vaječníky...

suzik161
3. led 2014

@muddledgirl já doteďka taky ne, tohle jsem vypozorovala minulý měsíc před IUI, zapomněla jsem na skoro positivní ovulační test......už si myslím, že mi pomohl ten clostík a teď inofolik, jsem 14DC.....moc děkuji za vaše rady a pomoci

muddledgirl
3. led 2014

@suzik161 jo jo inofolic...super.... 😉