IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
11. led 2014

@suzik161 jo,to je... 😒

suzik161
12. led 2014

@muddledgirl Prosím tě, kdy ti začalo být divně od žaludku?

muddledgirl
12. led 2014

@suzik161 Kočí....brzo...cca druhý týden od transferu....bylo mě zle z pachů hlavně...př.oblíbený hovězí guláš.. 😉 držím pěsti

suzik161
12. led 2014

@muddledgirl já jsem dneska vzdala vývar ale o těstoviny jsem se nenechala připravit 😉 Doufám, že to nemám vsugerované 😒 dost mě bolí pravý vaječník, tak už fakt nevím, zítra ráno testnu, když si vzpomenu 😀

muddledgirl
12. led 2014

@suzik161 tak ju,to by bylo krása... 😉

verkuska
autor
12. led 2014

@zazy 🙂 to já jsem si ukuchtila včera lososa s citronovou omáčkou a bramborem. Jo a špenátovou polévku. To byla fakt mňamka 🙂 jinak já taky vždy letím na wc, ale nic ze mě nevyleze 😀

verkuska
autor
12. led 2014

dneska tříhodinová tůra rychlochúzí, necítím nohy 😀

muddledgirl
13. led 2014

@verkuska tak to já to s rychlostí nepřeháním....včera jsem šla 6 km a byla jsem vyřízená..

verkuska
autor
13. led 2014

@muddledgirl no tak jsem to spočítala na mapě a ušli jsme 12 km.... dvakrát jsme si odpočinuli a snědli svačinku 🙂 mazec, dnes jdu zase plavat... celé dopoledne jsem jezdila po úřadech kvůli stavebnímu povolení, teď si dělám rychlooběd - zbylá špenátová polévka a brambor s volím okem a ledovým salátem s citronem.

muddledgirl
13. led 2014

@verkuska tak to je vidět,že Ti je hodně dobře..mně už po těch 6 km bolelo břicho a byla jsem na spánek.... 😉

verkuska
autor
13. led 2014

já jsem se rozhýbala na tom cvičení minulý týden a plavání.... když cvičíš právě, tak to je i na tu únavu dobré. Pak nejsi tolik unavená při jakékoli činnosti. Do té doby jsem byla unavená, při sebemenším pohybování se 😀 jj cítím se skvěle, akorát ráno mi je nevolno trošinku, ale když pojím, tak to odezní a hlavně večer.... bleee, to mi je fakt nejhnusněji 🙄

verkuska
autor
13. led 2014

@muddledgirl jsem zas zapomněla kliknout na odpověz 😀

muddledgirl
13. led 2014

@verkuska no,mně to zatim nikdo nepovolil,zeptám se ve středu...ale únavu mám od štítný,to vím....bohužel...bude to zas na chvíli lepší..až mě zvednou dávkování....a taky blbě spím...furt se budím....atd...No,najím se a půjdu na proti příteli....ať mám pohyb dokud není sníh... 😉

verkuska
autor
13. led 2014

@muddledgirl no ani nemluv o tom spaní, já taky, pořád se převaluju, žízeň mám, pak zas na wc.... no děs... ale od té doby, co jsem se vrhla na něco dělání spím jak dudek 😀

muddledgirl
13. led 2014

@verkuska no já včera šla 6 km a spala jsme blbě...koukali jsme na TV skoro do dvou do rána...v pět přítel vstával do práce... 😉 😉 pak jsem blila po jogurtu a pak se přinutila spát... 😉

verkuska
autor
13. led 2014

@muddledgirl no já jsem ráda, že nebliju.... ani u malé jsem neblila a bylo mi ale stejně špatně, jak teď od rána do rána.... no naštěstí se to už fakt zlepšuje. Joooo a mám dneska první chrastítko 😀 byla jsem vyměnit gymnastický míč za menší velikost a musela jsem si ještě něco dobrat za 50,- tak jsem vybrala to chrastítko, nic lepšího tam neměli 🙂

muddledgirl
13. led 2014

@verkuska no,když je zle je to podobně hnusný....já mám kousátko a 5 mini bodýček /56/ za 113,- z Tesca s ovečkama... 😉

verkuska
autor
13. led 2014

já věi ještě nekupuju, i když už mám v plánu, ale ještě si nechám potvrdit, zda to bude holčička nebo chlapeček, ať vím, do které barvy se pouštět 🙂

suzik161
13. led 2014

Holky prosím vás moc, je možné, že by mě po ovulaci furt pobolíval ten vaječník? Je to taková tupá bolest, nejvíc ji cítím večer.... Teda doufám že je to vaječník je to v těch místech, když ohneš záda dozadu, tak v tom místě, kde se ti to prohne... Jsem z toho nějak zmatená

muddledgirl
13. led 2014

@suzik161 kočko,vaječník většinou bolí okolo ovulace anebo při stimulaci...po stimulaci na ivf 😉

suzik161
13. led 2014

@muddledgirl to je mi jasné, proto to nechápu, nu co zeptám se ve středu... Děkuji moc

muddledgirl
13. led 2014

@suzik161 😉

verkuska
autor
14. led 2014

@suzik161 nejhorší je, že se ženská moc na sebe soustředí, když chce zapadnout.... Fakt to nejhorší, úplně nejlepší je na to vůbec nemyslet a nepozorovat každé píchnutí atd. Vím ale, že to nejde 😀 taky jsem na to nechtěla myslet a stejně jsem myslela, i když jsem se tomu bránila. Mě sestřička říkala, že mi to možná vyšlo, protože jsem to už vzdala, vůbec mě ani nenapadlo, že by to zrovna po tomto IVF mohlo vyjít. Zkus se tolik nepozorovat. Mě např. bolely vaječníky dva týdny po menzes ažž do další menzes.... někoho zkrátka bolí hodně a dlouho, někoho míň a chvíli a někoho třeba vůbec 😉

muddledgirl
14. led 2014

@verkuska Jsem si včera tak pochutnala na rýzovým nákypu a zase bléé...včera 3x...hrůza....já jsem teda píchání neřešila.....ale byla jsem po stimulce.....já s tím taky spíš nepočítala...proto jsem dala jedno...no a ono jo... 😉

verkuska
autor
14. led 2014

@muddledgirl ta psychika hraje opravdu velkou roli. Božato, ale už jsme v druhém trimestru, mělo by to pomalu, ale jistě ustupovat. já jsem včera byla v jednom kole, jsem ani nepostřehla, že by mi bylo zle, zato večer to bylo opět šílené.... fuuuj, teď to mám nejhorší večer. Naštěstí jsem byla na tom bazéně, tak jsem spala jako dudek 🙂 dneska jdu zase cvičit, tak se už docela těším.

muddledgirl
14. led 2014

@verkuska no,běžím dneska pro cuculinum....no jo...já myslela,že když to mlíko bude upečený,že blinkat nebudu.... 😒 😒 😒 tak si to hezky užij....já na takový věci zatím fakt nemám... 😉

verkuska
autor
14. led 2014

@muddledgirl a tebe z mléka natahuje?? Já vypiju snad denně litr, u nás se o to mléko hádáme 😀 jsme mlíkaři všichni

muddledgirl
14. led 2014

@verkuska tak já ho nepiju..ale po jogurtech...nákypu bliju jak amina.. bojim se už i tvarohu...a sýr skoro taky nejim..není mi po něm dobře....

verkuska
autor
14. led 2014

@muddledgirl tak to bys měla brát vápník, jinak budeš mít totálně zkažené zoubky

suzik161
14. led 2014

@verkuska Já na to nemyslím, spíš to nestíhám, mám teď toho dost v práci a docela i doma. Ale tohle není píchnutí, ale docela občas silná bolest. Nemohu si lehnout na břicho. S tím zapadnutím tě moc nechápu. Možná je to tím, že se ten vaječník rozchodil a takhle má fungovat, nevím, ovulaci jsem neměla a tím pádem ani nic necítila. OMLOUVÁM SE JESTLI TÍM OBTĚŽUJI, JEN JSEM MYSLELA JESTLI NEMÁTE NĚKTERÁ ZKUŠENOST 😒