• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v říjnu, listopadu 2013

24. července 2016 
@verkuska přítel má teď noční...takže spím tak od půl druhý do pěti...pak jak kdy...a pak zas dopoledne...a někdy usnu i přes den... :grinning: :grinning: spím jak medvěd...a stejně tak jim...dnes už i sýr a máslo...hurrrá....přežila jsem to....
22. led 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl vždyť já se nehádám :slight_smile: to, že máme jiný názor neznamená, že bych se hádala nebo zlobila.... mě to ani nebaví se hádat, já to ani neumím :grinning: no to my se mazlinkovali, ale bez já nevím jak to mám napsat :grinning: :grinning: no prostě nesmočil :grinning: :grinning:
22. led 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pustťe si to hustý...
22. led 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska :wink: :grinning: :grinning: :grinning: no jo...já několikrát sama....vždy jsem měla chu´t ,když tu nebyl.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl cooooooooooo?? No tak to já bych nevydržela tak dlouho do noci. My vždycky pustíme film a já pravidelně usnu tak v polovině, což je tak kolem půl 10 - 10 :grinning: a budím se ráno v šest, o půl sedmé :slight_smile: no ale dneska mám nějakou výdrž, se mi ani spát moc nechce....
22. led 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já se asi i červenat začnu :grinning: :grinning:
22. led 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl už se koukám
22. led 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska :grinning: :grinning: :grinning: já jsem vždycky milovala s.. ale po roce a půl obden...mě to trošku pustilo...a teď mi to tak nějak extra nechybí...
22. led 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska tahle smažka prý údajně pracovala s Krejčířem ...prý vařil pervitin...vůbec mu nebylo rozumět...
22. led 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mě to taky nechybělo, mě bylo tak zle, že jsem stejně na nic jiného myslet ani nemohla :slight_smile:
22. led 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pommooc já se furt cpu dnes...jablko 2x, přesnídávka 2x, těstoviny s mákem, chléb se sýrem a rajčetem. 2x,ledový salát, chléb....
autor
@muddledgirl já vůbec nevím, o co tam šlo, jsem to zapla těsně před reklamou :grinning:
@verkuska no to nevadí...mluvil tam feťák a vůbec mu nebylo rozumět...šlo o údajného komplice Krejčíře..
22. led 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl aaaaaaaaa miláček se probral, letím se sprchnout, možná z toho ještě něco bude :grinning:
22. led 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska :grinning: :grinning: :grinning: tak jo...užívej...i za mně... :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tak včera z toho nic nebylo, než se osprchoval chlap, tak já usla :grinning: z toho čekání :grinning:
23. led 2014 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska :unamused: :unamused: :unamused: chápu.... :astonished:
23. led 2014 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mě popadla dnes bolest v krku.... dala jsem si Priznicův zábal, pojídám ovoce, aby bylo doststek C a krk vystříkala propolisovým sprejem... doufám, že mě to přejde... :unamused:
23. led 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska tak to Ti moc přeju...abys byla o.k....slivovici nemůžeš...já ji teda nesnáším....ale prý zabírá....a jinak asi nic nejde brát,viď?
23. led 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no polepšilo se po tom zábalu, další až za 5 hodin.... myslím, že to bude ok, ale nechci předbíhat, no potom myslím se může bioparox, ale to v nejhorším případě a po poradě s lékařem samozřejmě :slight_smile: popíjím teplý heřmánkový čajíček s citronkem a domácím medíčkem a jsem zachumlaná pod peřinkou, to je tím počasím prostě.... teplo teplo a včera nasněžilo.... je sníh i u vás tam??
23. led 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak UTZ byl docela veselý dneska. Vůbec jsme nenašli levý vaječník, prý tam někde je, ale neukázal se. Jinak na pravým je jich pár vidět, v sobotu další a v úterý to vypadá na OPU, to to letí :grinning: jak se máte holky?
23. led 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@suzik161 tak super, přeju hodně vajíček a hlavně hodně kvylitních :wink: no já moc dobře ne, škrábe mě od rána v krku,a le není to nic hrozného, polykat můžu :slight_smile: dokonce se chystám dnes i na cvičení :slight_smile:
23. led 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 já asi půjdu na OPU ve středu, v PO mám kontrolní UTZ. Zatím jich tam viděla 5, tak doufám, že z toho něco bude. A jak snášíš stimulaci? Já dobře až na ty lítostivá nálady
23. led 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska to víš...jsem v Podkrkonoší a bude hůř..ještě,že mám nové botky... :grinning: :wink: :wink:
23. led 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk1 @suzik161..tak myslíme na vás holky,ať máte // za pár týdnů... :wink:
23. led 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucikk1 u mě se ještě rozhoduje zda úterý nebo středa :wink: Já žádné nálady nemám, jen mě oba vaječníky bolí, když jdu na záchod, tak je cítím hodně. Třeba půjdeme spolu :wink:
23. led 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Děkuji moc, minule mi ty bacily pomohli, tak snad teď taky :wink:
23. led 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161
@lucikk1 plivu na vás těhu bacilky...a prcek taky... :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@suzik161 to není možné, jak to u tebe uteklo rychle :slight_smile: :wink: teď to bude lepší než minule, věřím, že se to tentokráte povede :slight_smile:
24. led 2014 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak krk mě bolí už minimálně, dalo by se i říci, že ho ani necítím, zato zahleněná jsem až hrůza :unamused: čajíčkování bude dneska pokračovat
24. led 2014 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek